242 Shares 3524 views

Dzianiny Sweter – stylowy i wygodny

Kardigan stał się jednym z podstawowych rzeczy w szafie zarówno kobiet jak i mężczyzn. Ostatnio coraz popularniejsze dzianiny sweter. Okazało się w wygodne i stylowe akcesorium, jest noszone w każdym sezonie. Związać go w klasycznej wersji nie stwarza żadnych problemów nawet początkującym poręcznych ludzi. Dzianiny kardigan ale została rozwinięta w świecie mody. Może wykonywać różne długości, lato czy zima, szydełka lub druty. Na mistrzów, które śledzą kierunek trendów w modzie, nie ma nawet dzianiny sweter z kapturem.

W zależności od wybranego modelu kardigan do dziania wymaga od 600 do 1000 g przędzy. Wstępne zapotrzebowanie skojarzyć próbkę do obliczania wymaganej liczby pętli określonej wielkości, nawet jeśli znajduje się szczegółowy opis pracy. Celowości to z kilku powodów: jest różny wzór nici, igły oraz wielkość i gęstość różnych pętli każdy wzorców. Knitting początek od tyłu. Gdy jest podłączony, przystąpić do realizacji półki, a następnie – na rękawach. W zależności od projektu, można zrobić produkt z klasycznymi pach lub bez rękawów Raglan. Następnie związane kawałki są szyte ręcznie ściegiem „back igły”. Do szwów na ramionach, nie rozciągają, ma sens, aby uszyć im taliową warkocz. Podczas przetwarzania półki Sew paski w szwie można również uszyć warkocz, który nie będzie zacieków i rozciągnąć produkt.

Jeśli produkt jest zaplanowane do wykonania haka, próbka jest nadal potrzebna. Ponadto można zauważyć, jak piękne wybrany wzór będzie wyglądać. Dzianiny kardigan szydełka wykonywane na tej samej zasadzie jak szprychy: plecy, półki, rękawów. Modele letnie szydełka lepszego wykorzystania lnianych lub bawełnianych nici. W zależności od planowanego modelu, wielkość i wzór będzie potrzebować od 700 do 1500 gramów przędzy. Ażurowe dzianiny kardigan najlepiej wykonać za pomocą cienkich włókien w jednym dodatkiem.

Bardzo ładny i stylowy wygląd produktów osobno związane motywy. Oczywiście, taka praca wymaga umiejętności i czasu, ale wtedy wynik będzie dobry.

Dziane Cardigan dla zimnych porach roku lepsze wyniki na szprychach. Volumetric wzór nie będzie służyć tylko jako dekoracja, ale także sprawiają, że rzeczą bardziej ciepłe. Męska dzianiny kardigan, zazwyczaj mieści się na szprychach. Mężczyźni wolą nosić takie rzeczy w zimnych porach roku. Produkt może być luzem lub kolorowy wzór. Modele z lepszych wzorców kolorów na drutach na maszynie dziewiarskiej – to lepiej dopasować wątki na rysunku. Rozpinane może dać więcej oryginalności, wykonując go w technice tkania na długi hak. Technika ta jest rzadko posiadają nawet doświadczony przydać. A ci, którzy byli w stanie uczyć się na drutach długi hak może wiązać zarówno monochromatycznych Cardigan z trójwymiarowym wzorem i barwny wzór. W tym przypadku, wzór tekstury jest dość interesujący, ponieważ płótno nie będą miały żadnego podobieństwa z internetowych związanych z szprych, z każdej rzeczy związanych ze zwykłym hakiem. Ten sweter można przypisać nie tylko dla ludzi, ale także dla kobiet, a sama sprawa jest gęsty, ciepły i piękny.