536 Shares 8156 views

Pyszna zupa z serc kurzych. recepty

serca z kurczaka. Zupy, sałatki, frytki – wiele różnych potraw można gotować z mięsem produktów ubocznych. Wystarczy pokazać trochę wyobraźni, lub skorzystać z receptur podanych w tym artykule. Więc dzisiaj przygotować oryginalne serca rosół.


Pierwszy przepis

Można oczywiście zrobić coś bardzo zwyczajne, takie jak zupa, ziemniaki, marchew i serc. Ale te przepisy są najlepiej pozostawić innym. Poniżej znajduje się lista podstawowych produktów: świeże lub zamrożone serc kurcząt, kurek (może być z puszki), zielone cebula, ziemniaki, papryka, goździki, wino, olej z oliwek, pieprz czarny proszek i sól. Przygotowanie produktu ubocznego. Przemyć serca, naczyń krwionośnych i usunięcia nadmiaru tłuszczu suchych, tnie się na kawałki o dowolnych kształtach. Oliwa z oliwek wlać do naczynia, które przygotowują zupę serc kurcząt. Kawałki mniejsze produkt uboczny w niewielkiej ilości gorącego oleju. Smażyć mięsa, nadmiar cieczy należy odparować. Drobno posiekać zieloną cebulę i dodać go do miski, po rumiane sercach. Kilka minut zawieszone ogień razem. Teraz można dodać wrzącą wodę. Wlać około 1,5 litra. Jeśli podoba Ci się cieńsze zupy, albo masz dużą liczbę serc, dodać więcej płynu. Poczekać, aż woda dojdzie do wrzenia ponownie. W międzyczasie przygotować ziemniaki: umyć, obrać, pokroić na kawałki o dowolnym kształcie. Dodać do zupy. Gotować przez około 5 minut, umieścić lisów, które zostały wcześniej umyte. Jeśli są świeże, cięte. Następujące grzyby, zalać przyprawy. Poczekaj, aż zupa przychodzi do wrzenia ponownie. Teraz można wlać wino. Kilka minut później para alkoholu odparować i bulion przejmie wymaganą zapach i smak. Po tym, trzymać zupę serc kurzych przez kilka minut na ogniu, dodać odpowiednią ilość soli i zdjąć patelnię z ognia. Niech parzyć przez kilka gotowych posiłków i wlać do miski.

Drugi przepis

Zrobić zupę z kurczaka ze szpinakiem serc. Przygotować szpinak, ziemniaki, cebula, czosnek, serca z kurczaka, koperek i śmietanę. Przemyć serca. Proces: Usunąć naczynia, nadmiar tłuszczu. Wlać do naczynia dodano wodę (3 litry) i umieścić w nim produktów ubocznych. Gotować przez około 30-40 minut sercach. Obrać i posiekać cebulę i ziemniaki. Dodać do mięsa. Doprawić solą. Dusić kurczaka zupa z serc nawet 15 minut (musi w pełni gotować warzywa). Następnie dodać szpinak, posiekaną i zgnieciony czosnek i koper. Potem jeszcze kilka minut i zdjąć z ognia.

Trzeci przepis

Przygotowanie zupy ryż i ziemniaki. Aby to zrobić, ryż, ziemniaki, serca z kurczaka, papryka, sól, pieprz, czarny, marchew, cebula, przyprawy. Podobnie jak w poprzednim przepisie najpierw przygotować produkt uboczny. Następnie zagotować. Dodać pokrojone w kostkę ziemniaków i ryżu (około 2 łyżek stołowych). W bulionie umieścić obrane i pokrojone marchewki i cebuli. Warzywa mogą być wstępnie brązowego oleju (roślinnego). smażyć one również posiekaną paprykę. Wszystkie składniki umieścić w bulionie z serca. Gotować na wolnym ogniu, aż warzywa są gotowane. Przypraw trzeba dodać do zupy, suche pietruszka (Koper), liść laurowy, pieprz czarny.