626 Shares 949 views

Gabinety stomatologiczne "Dental Forte", Naberezhnye Chelny:

Dobrym dentystą jest najważniejszy lekarz, który będzie Cię towarzyszyć przez całe życie. Po raz pierwszy musimy siedzieć w fotelu stomatologicznym z przedszkolakiem, ale z wiekiem potrzeba wykwalifikowanego stomatologa rośnie. Dziś chcemy opowiedzieć Ci o klinikach "Dental Forte". Jest to sieć instytucji medycznych, w których działają prawdziwi pracownicy. To jest tutaj, że możesz być pewien doskonałego wyniku, całkowitej bezbolesności procedury i zapewnienia jakości.


Trochę o firmie

"Dental Forte" to najnowsza klinica stomatologiczna, która zapewnia wszystkie rodzaje usług w dziedzinie leczenia i protetyki. Do Państwa dyspozycji są stomatolodzy-terapeuci i ortodonci, specjaliści chirurdzy, którzy oferują najszerszy zakres usług, w tym implantację sztucznych zębów. Czekają nie tylko dorośli, ale i dzieci. "Dental Forte" to przytulne biuro, w pełni wyposażone laboratorium dentystyczne, gdzie ani ty, ani twoje dzieci nie czują bólu lub dyskomfortu.

Sieć kliniki

Historia firmy rozpoczęła się 15 lat temu. Wtedy otworzyła się pierwsza klinika "Dental Forte". Od pierwszych dni priorytetem firmy jest zaawansowana i wysokiej jakości medycyna, dostępna dla wszystkich klientów. Prawdopodobnie to podejście do pracy przyniosło sukces, ponieważ na dzień dzisiejszy firma ma już trzy najlepsze kliniki i dwa nienaganne laboratoria stomatologiczne. Do tej pory jest to multidyscyplinarna klinika, zatrudniająca ponad 200 wykwalifikowanych specjalistów. Cechą charakterystyczną jest zastosowanie wyłącznie wysokiej jakości materiałów pochodzących od wiodących producentów. To pozwala lekarzom na udzielanie gwarancji dla wszystkich rodzajów usług.

Blok diagnostyczny

Klinika "Dental Forte" (Naberezhnye Chelny) pracuje, aby zapewnić Państwu usługi medyczne na najlepszych, światowych standardach, co pozwala na rozwiązywanie problemów zdrowotnych pacjenta w wygodnych warunkach, z największą uwagą i rozważaniem ich osobistych potrzeb i pragnień. Największą wartością firmy jest zaufanie klientów. Firma oferuje każdemu klientowi pełną i aktualną diagnostykę, która pozwoli zauważyć problem w odpowiednim czasie i szybko go rozwiązać.

Klinika "Dentystyczne Forte" (Naberezhnye Chelny) oferuje swoim klientom diagnozę rentgenowską. Jeśli problem nie może zostać wykryty przy użyciu tej metody, możesz tutaj przejść diagnostykę:

  • Stawowo-skroniowe;
  • Choroba przyzębia;
  • Osteointegracja;
  • Witalność zębów;
  • Zbadanie długości kanałów korzeniowych.

Sądząc po opiniach klientów, ta klinika ma doskonałą bazę diagnostyczną, w której lekarze mogą znaleźć odpowiedzi na wszelkie pytania. Nie wszystkie kliniki stomatologiczne w Naberezhnye Chelny mają podobne wyposażenie, a lekarze muszą być leczeni, częściowo przez ich intuicję. Na oficjalnej stronie firmy istnieje wiele przykładów prawdziwych przypadków, kiedy lekarze "Dental Forte" uratowali całkowicie beznadziejne zęby. Stało się to możliwe dzięki nowoczesnej diagnostyce.

Leczenie zębów

Jest to główna usługa, która zajmuje się kliniką "Dental Forte" (Tatarstan, Naberezhnye Chelny). Tutaj, po najbardziej przystępnych cenach w mieście, lekarze wykonują zęby, wrażliwość na zęby, profesjonalną higienę jamy ustnej i wybielanie. Innym popularnym obszarem jest implantologia i protetyka. Pacjenci w każdym wieku, lekarze tej klinice poprawiają gryzienie i sprawiają, że uśmiech się doskonale. Oceniając informacje zwrotne, wszystko zostało zrobione tutaj, aby zapewnić, że zabiegi lecznicze są jak najbardziej bezbolesne i wygodne dla pacjentów. Wielu pacjentów zauważa w swoich odpowiedziach, że lekarze tej kliniki mogą szybko wyleczyć najbardziej skomplikowane zapalenie jelit i zapalenie przyzębia. Dzięki bardzo precyzyjnym urządzeniom i bogatemu doświadczeniu w pracy stomatolodzy ratują najbardziej beznadziejne zęby, dając Ci szansę dobrze zjeść i nie wahaj się uśmiechać.

Stomatologia dziecięca

Najbardziej odpowiedzialna jest pierwsza wizyta u dentysty. Ważne jest, aby nie wystraszyć małego pacjenta, tak aby następnym razem spokojnie poszedł leczyć zęby. I tutaj rodzice podkreślają nie tylko wysoki profesjonalizm lekarzy, ale także zdolność budowania przyjaznych relacji z dzieckiem. I to prawda, w korytarzach nie ma dzieci o zabarwionych oczach, wszyscy czekają cicho na swoją kolej. I co się obawiać, jeśli lekarz może niedbale przeprowadzić znieczulenie i leczenie. W przypadku szczególnie emocjonalnych pacjentów stosuje się technikę leczenia w trakcie snu. To nowość praktykowana przez klinikę "Dental Forte" (Tatarstan, Naberezhnye Chelny). Sądząc po przeglądzie, to dzięki tej praktyce ci, którzy byli rozpaczliwie boi się traktować zęby w końcu udało się na ten krok.

Chirurgia

Kolejny bardzo trudny i niezbędny oddział aktywności stomatologicznej. Prawdopodobnie wszyscy bali się ciągnięcia zęba. Stomatologia "Dental Forte" (Naberezhnye Chelny) dzięki najnowocześniejszej technologii, wysoce precyzyjnemu wyposażeniu i nowoczesnym produktom całkowicie go zwalnia. Interwencje mikrochirurgiczne zaoszczędzą i przywracają utracone miękkie i twarde tkanki jamy ustnej. Oznacza to, że zabiegi chirurgiczne to nie tylko usuwanie, ale w większości również odbudowa, implantacja. Jeśli nie chcesz stawić czoła protezom, skontaktuj się z kliniką Dental Forte. Opinie mówią, że specjaliści mogą przywrócić ząb, jeśli zachodzi tylko korzon, lub po prostu wszczep szpilkę i wyrasta na nią nowy.

Koszt usług

To najciekawsze informacje dla czytelnika, ponieważ wszyscy oceniamy nasze możliwości finansowe. W porównaniu do większości klinik, ceny są przystępne. Znieczulenie będzie kosztować 260 rubli, leczenie próchnicy – 2000 rubli, ale jej powikłanie (kosztowniki) kosztuje dwa razy więcej, więc nie zaczynaj zębów. Tomografia komputerowa kosztuje 2.900, koszt ekstrakcji zęba wynosi 1.200 rubli.

Dla tych, którzy chcą błyszczać Hollywood uśmiechem, jest wybielanie usługi dla wszystkich zębów. To kosztuje 9200 rubli. Ale gdy wszystkie zęby są w porządku, wystarczy poddać się regularnym badaniom lekarskim, których koszt wynosi 440 rubli.

Adresy kliniczne

Do tej pory sieć rozwijała się i rozwijać, z każdym rokiem znajdują się wszystkie nowe oddziały. Czekasz na specjalistów pod adresem: bulwar G. Kamala, 24 / A. Druga klinika znajduje się przy ul. Ak. Rubanenko, 12 (1/16). Wreszcie, trzeci adres: Naberezhnochelninsky Ave, 10 B. Możesz skontaktować się z którąkolwiek z tych klinik, gdzie spotkasz się z lekarzami i otoczą uwagę. Godziny pracy: od poniedziałku do soboty od 8:00 do 20:00. Niedziela to dzień wolny, więc jeśli sprawa jest pilna, skontaktuj się z policją miejską na służbie.

Specjaliści

Przeanalizowaliśmy dziesiątki opinii i nie znaleźliśmy żadnych negatywnych. Każdy pacjent chwali lekarzy, z którymi jest przyzwyczajony do pracy. Bardzo często w odpowiedziach znajduje się nazwisko Hasanova E. M. Profesjonalny stomatolog z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym, ortodonta, na którego rachunku dziesiątki skomplikowanych przypadków i doskonałe wyniki. Główny lekarz stomatologii – Gabdrafikov RR, lekarz z ogólnym doświadczeniem od ponad 19 lat, nie tylko uzdrowił setki pacjentów, ale także nauczył się kilku pokoleń młodych specjalistów. Jest tu około 200 specjalistów pracujących, których nazwy nie możemy wymieniać, ale każdy z nich działa, aby uśmiechać się.