336 Shares 7286 views

Mały czarodziej: kostium dla chłopca z rękami

Magowie w każdym momencie zaskoczeni osób w różnym wieku. sztuczki karciane, poruszające się obiekty i wiele więcej – dla nich to zwykłe rzeczy. Jeśli dziecko jest zainteresowany w takiej zabawy i uwielbia organizować reprezentację krajową, to powinniście wiedzieć, jak to zrobić strój maga dla chłopca z rękami.


obraz oparty

Więc, co to będzie nasz kostium? To wszystko zależy od Twoich umiejętności i pragnienia. Oto lista głównych elementów obrazka:

  • kostium korzystnie potrójne;
  • peleryna;
  • cylinder;
  • dodatkowe atrybuty.

Jak widać, lista głównych części składowych obrazu nie są tak wielkie. Jeżeli jesteś zdeterminowany do tworzenia własnych rąk własnych produkcji wszystkie elementy wymienione, masz wielkiego maga. Odpowiednio do reszty ubrania wyglądają w dalszej części tego artykułu.

pasować

Idealnie, mag ubrany w klasycznym czarne spodnie ze strzałkami, białej koszuli, czerwonej kamizelce i ogony. Ale możesz zmienić te dane w miarę możliwości. Oznacza to, że jeśli w szafie z dzieckiem nie będzie rzeczy, które nie będą musiały specjalnie coś kupić lub uszyć.

Z całości powyższych rozważań są obowiązkowe spodnie i koszulę, które zwykle posiadają w każdej szafie. Jeśli nadal istnieje kurtka, kamizelka może być stosowany zamiast czerwonego motyla. A jeśli nie jest kamizelka nosić kurtka jest opcjonalne. To nie znaczy, że obecność trzyczęściowy garnitur nie może uzupełnić swoje motyli kolorowych kamizelek, a wręcz przeciwnie, im więcej szczegółów, sukienka będzie bardziej realistyczny.

Jeśli jednak zdecydujesz się uszyć strój maga dla chłopca z rękami, radzimy zdecydować się na tej czarnej satyny. Splendor tego materiału doda luksusu i świąteczny nastrój. Na zdjęciach, które są w dokumencie, można zobaczyć przykłady wyglądu maga.

peleryna

Jest to obowiązkowa część obrazu, bez których nie pojawia się na scenie przed publicznością mag. Cape łatwo można zrobić w domu, co najważniejsze, odpowiednio zmierzyć wzrostu, który ma nasze maga.

Ubranie, które opisaliśmy powyżej wybierz czarny, pelerynę, odpowiednio, zbyt. Ale może to być połączenie czerwieni, ubrana tak, jakby tam są częściami tego koloru. To może być kurtka, chusteczka lub motyl, który wystaje z kieszeni kurtki.

peleryny szycia lepiej nadaje atlas, materiał ten nie jest pomarszczony i wygląda spektakularne. Jeśli zdecydujesz się korzystać z dwóch kolorów, wewnętrzna część wykonana jest z czerwonego i zewnętrznego – czarny.

Poprawiono nasz Cape użyje taśmy lub taśm, które są przyszyte do szyi. Wygląda to idealny płaszcz że długość dostaje się na kolana. Dlatego skupiliśmy się na pomiarach wzrostu.

Można wybrać płaszcz tkaniny z wzorem, mogą być gwiazdek lub kropki. Ze względu na ten niezwykły niestandardowych kolorach i skręcić w jasny garnitur żongler, które mogą być wykonane z tego samego materiału.

fryzura

Dobrze, doszliśmy do końca, nasza droga jest już prawie gotowy. Brak jednego z kluczowych atrybutów. Ani kostium dziecko mag nie może obyć się bez cylindra. Ten hełm odgrywa ważną rolę w obrazie, ponieważ jest od niego magów wyciągnąć królika i pokazać wiele ciekawych.

Cylinder można kupić gotowe lub zrobić samemu. Wielki będzie, jeśli poshete pelerynę i cylinder z jednego materiału.

W celu wytworzenia Maga kapelusz, musimy zwykły karton, klej, czarnej tkaniny i nici na igłę. Aby rozpocząć, wycina się z ramy z kartonu, składa się z dwóch części: z kołnierzem i samego cylindra.

Z pomocą kompasu, narysować okrąg, a tam jest inny mniejszy, które należy wyciąć. Mieliśmy kapelusze planszowe, iść teraz do cylindra. Aby to zrobić, należy wyciąć prostokąt kartonu żądaną wysokość i długość są pomiaru średnicy obręczy. Łączymy wynikowy cylinder i dołączyć go do płytki z klejem. Pozostaje klejone kartonowe koło na górze cylindra, a rama jest gotowy.

Przechodzimy teraz do głównego korpusu, karton jest pusty powłoce ścierką. Można używać zszywacza lub nici z igłą. W ten sposób mamy okazało cylinder, który jest magiem. Kombinezon jest uważany za gotowy, ale jeśli chcesz, możesz uzupełniać ją z niezwykłych cech.

Dodatkowe atrybuty

Cóż, co mag nie posiada w swoim arsenale różdżką? To jest to, proponujemy do wyboru w celu uzupełnienia obrazu. Możesz zrobić to sam z drewna lub tworzywa sztucznego, kolor czarny, a końcówka – w złocie.

Jeśli zdecydujesz się zrobić magika Nowy Rok kostium dla chłopca, możliwe jest, aby ozdobić za pomocą blichtr, która jest przyszyta do cylindra lub peleryna.

Jako dodatek do stroju, można użyć obrazu białego królika. Kieszeni naszyte na kamizelki lub marynarki. I można korzystać z królika miękkich zabawek.