733 Shares 3006 views

WordPress

Wiele osób czuje się w branży internetowej. Po pierwsze, nie jest reklama, a po drugie, masz praktycznie nieograniczone pole możliwości, ponieważ nie jest to okazja, aby stworzyć dobre notatki, osobistej strony internetowej w celu promowania i zarabiać na nim za pośrednictwem reklamy, programy partnerskie. Jak naprawdę jest w przypadku tej dziedzinie? Niewątpliwie, w pierwszym etapie konieczne – ten serwis rejestracyjny. Innymi słowy – zakup miejsca na hosting i domeny. Ale jeśli nie chcesz, aby zarejestrować swój portal może zająć tzw drop – stary portal, właściciel wystawione na sprzedaż. Kiedy zachować bloga, a następnie WordPress – idealny silnik. Do pamiętnika online, to było wygodne do pisania, aby być tematem nas wordpress, odpowiednie podmioty i ma różne funkcje, takie jak konfigurowalny miejscu cap bekgraunda posiadające wystarczającą liczbę sekcji, aby móc włożyć nie tylko główny artykuł i menu, ale również reklamy, chmura tagi itp Konfigurowanie szablonów. – ważna rzecz, ale nie głównym. Czasami użytkownicy zaklinowany na nim spędzać dużo czasu próbując dostosować motyw, wszelkiego rodzaju informacji. Generalnie sosredotachivanie na części zawsze mają tendencję do amatorów. Więcej znaczna część to oprogramowanie i prawo promocja. Personalizacja jest ważna internetowy pamiętnik po początkowym poziomem wykorzystania treści.
Jeśli chodzi o promocję, to pierwszą rzeczą, która powinna być na poziomie stałe – treść znaczeniowa zasobu. Prawidłowo powinno być wystawiane i znaczniki XHTML-header. Istnieje dodatkowo sporo porad w jaki sposób promować zasób, chociaż chciałbym podkreślić, że w naszych czasach są coraz bardziej koncentruje się na optymalizacji dla social media (SMO), to na poprawną wersję pozwala uzyskać przepływ odwiedzających bez ciebie, bo z twojej informacji zasób przechodzi od jednego użytkownika do drugiego. Indeksacja nowej strony odbywa się na raz, więc nie trochę czasu, aby się bać, jeśli Google nie ma jeszcze jego ekstradycji. I, oczywiście, jeśli chcesz osiągnąć dobre rezultaty, dostając się do top 10 dla danego wyszukiwania, jest mało prawdopodobne, aby przyjść jak bez szczególnych środków, takich jak banery. Każdy webmaster powinien mieć przynajmniej podstawową wiedzę o PHP. Patrząc zasobu, można zobaczyć jego oryginalny kod i bezpośrednio w przeglądarce internetowej, aby zobaczyć ewentualny kod błędu. Aby to zrobić, istnieją rozszerzeń Google Chrome.
Wracając do treści. Nie ostatnią rolę do odegrania klucze optymalizacji wysokiej rozdzielczości. Są to słowa, które odzwierciedlają tematykę Twojego postu, które są najbardziej prawdopodobne, aby wprowadzić ludzi w poszukiwaniu jakiejś informacji. Lista najpopularniejszych wyszukiwań w różnych tematów można znaleźć w Yandex WordStat. Możesz przejść do tego zasobu w celu znalezienia najbardziej poszukiwane słowa kluczowe dla artykułów. Jeśli uważasz, że ogromna liczba słów kluczowych można łatwo przyciągnąć wyszukiwarek do portalu, jesteś w błędzie. Google i Yandex naprawdę nie jest takie proste. W szczególności, Yandex ma specjalny system selekcji, która eliminuje intrygantów, które tworzą portale nie dla użytkowników i wyszukiwarek – wypełniony tylko słowa kluczowe. Filtr ten jest nazywany AGS, i sprawdza, czy wyrażenie ma sens. Z tego powodu, płynnie pisać i pamiętać, że aby oszukać wyszukiwarki nabyte na różnych usług link jest niebezpieczne, grozi wprowadzenie zasobu w sytuacji awaryjnej. Problemy, które często występują niedoświadczonych webmasterów – błędach. Błąd 500 oznacza, że można umieścić w niewłaściwy kod na serwerze, a nie działa, lub niepoprawnie wprowadzone httpd.conf.