338 Shares 4522 views

Atrakcyjne Chiron: opinie i funkcje

Do niedawna koreańskie samochody są uważane za coś w rodzaju chińskiego przemysłu motoryzacyjnego, a oni nie są przypięte żadnej nadziei na postęp na rynku światowym. Jednak wraz z wprowadzeniem całkowicie unikalnych modeli, dotychczas były uważane jedynie jako przykład na poziomie europejskim, troska koreańskiego SsangYong mówił całkiem inaczej.


A główną zasługę w powstaniu grupy wschodniej jest modelem Chiron. Komentarze na temat tego pojazdu są mieszane do strumienia pozytywnych emocji z właścicielami „koreański”.

Pojawienie się potężnego Kyron nie jest jak standardowe i typowe dla SUV-ów i crossoverów europejskich, do klasy, które mogą być przypisane. Zupełnie nowa równowaga połączenie niezwykłych linii ciała i potężny silnik ukryty pod maską, każe nam myśleć o nowoczesnej konstrukcji samochodu. Za to nie jest typowe, jak w przyszłości powrót do przeszłości, wykazując miłośników nietypowych trendów.

Oczywiście, Chiron, przeglądy, które są nasycone nie tylko entuzjastyczne fraz o stylu zewnętrznego i kabiny, to zasługuje na szczególną uwagę ze strony swojego systemu produkcyjnego. Po pierwsze, przejście z trybu 4WD na 2WD pomaga następujące warunki atmosferyczne i jakość nawierzchni drogi, aby wybrać najlepszą opcję dla danego odcinka drogi. Po drugie, model z 2,3 litra benzyny o pojemności 150 KM silnika napędowego i od 2,3 do 141 KM To pozwala wybrać dokładnie taki typ maszyny, w których potrzebuje właściciel.

Po trzecie, doskonały system sprawdzony w wielu wiodących zwrotnicy Europejskiej ESP (kontrola każdego koła z osobna) przynosi Kyron samochód na światowym poziomie.

I do tego dodaje Innym ważnym aspektem przy wyborze samochodu – kategorię cenową. I było SsangYong zamierza kupić nowy samochód za niewielkie pieniądze – od 800 rubli typowej konfiguracji.

Ale nie mogę całkiem doskonały prawo po raz pierwszy samochód. Chiron, przeglądy, który przewrócił się całkiem pewni na pozytywne strony, ma też skarg, aw niektórych częściach urządzenia.

Na przykład, w kabinie nie ma problemu z kontrolą klimatu, który wieje zimne powietrze przepływy w górnej części. W celu rozwiązania tego problemu jest możliwe tylko przy całkowitym wyłączeniu usługi. Brak desek do jazdy we wszystkich odmianach samochodu sprawia, że trudno jest „czystym” ziemi zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów. Konta dla prawie wskoczyć do samochodu. Trochę nietypowy przyciski umieszczone na desce rozdzielczej, nawet do takich upływem czasu i kiedyś, w początkowej eksploatacji występuje pewne zamieszanie.

Jednak to tylko braki, które mogą ostatecznie wycofać i nie wpływają na pozytywne cechy „koreański”, który może być bezpiecznie nadana jej przestrzeni biegowego off-road. Choć twierdząc opinie Chiron, że samochód jest przeznaczony dla elementów miejskich, jest wystarczająca do pokonania wysokiego poziomu wód gruntowych i tylnych drogach nie ukrywają. W porównaniu z ceną, przy której nie można kupić żadnego nowego SUV w swojej klasie na rynku rosyjskim, tylko dodaje jeszcze jedną gwiazdę w kolekcji modeli koreańskiego koncernu Ssangyong.

Warto wspomnieć, poziom jakości bezpieczeństwo wszystkich pasażerów pojazdu. Dodatkowe boczne poduszki powietrzne, specjalnego mocowania fotelików dziecięcych, ABS – Kyron dostosowanie do zachodnich producentów.

Oczywiście, nie możemy zapominać o koneserów jakość wykończenia wnętrza, możemy powiedzieć, że skrzypiące panele i tani plastik nie jest koreańskie modelu Chiron. Opinie mówią tylko wysokiej jakości materiałów, które wypełniają ten SUV. Staje się dla właścicieli niezbędnego sojusznika i przyjaciela na drodze.