850 Shares 8628 views

Ilnur Zakarin: biografia i zdjęcia

Ilnur Zakarin – Rosyjski kolarz, który osiągnął wielkie rzeczy w tym sporcie. Na równi, że konkuruje z czołowych sportowców na świecie, ma wiele nagród. Następnie spojrzeć na jego biografii, awarie, osiągnięć, a także interesujących faktów na temat życia.

informacje ogólne

Ilnur Zakarin urodzony w Naberezhnye Chelny (15 września 1989) ,. Road racing rowerzysta do 2012 roku grał dla juniorów klubu „Premier”. Dalsze jego działalność zawodowa związana jest z „Katiusza” zespołu. Sezon 2013 sportowiec spędził w profesjonalnym klubie kontynentalnej „RusVelo”. Latem tego samego roku został mistrzem Federacji Rosyjskiej, a także nagrodę „Grand Prix Adygea”. Ilnur Główne osiągnięcia:

 • Przywództwo w mistrzostwach Rosji na indywidualne cięcia (2013).
 • Zwycięzcą pierwszego etapu na „Jiro Włoch” (2015).
 • Wygrał 17-ty etap "Tour de France" (2016).

Wzrost sportowiec 87 cm do 1 metra, a ciężar – 68 kg.

Kariera: pozytywne i negatywne

Ilnur Zakarin, jazda na rowerze, dla których działalność zawodowa, zauważa w swojej karierze kilka ważnych punktów. Do żądanej osiągnięć sportowca uważa wygrania „Giro” i „Tour de France”. W odniesieniu do komplikacji, to niefortunne spadek, a nie udział w olimpiadzie (Rio de Janeiro).

Ponieważ rowerzysta był w stanie wykonać na olimpiadzie w minionym sezonie, zrozumiał swoje potencjalne zainteresowanie w latach siedemdziesiątych. Liczba ta pochodzi z jego własnych słów. Po upadku Ilnur Zakarin odzyskano dość szybko. Jako sportowiec, głównym impulsem do tego było pragnienie, aby być dobrze przygotowana do igrzysk olimpijskich w Rio. Rowerzysta podziękować trenerów i przyjaciół, którzy byli w trudnej chwili z niego.

Fakty o nieudanej podróży do igrzysk

Ilnur Zakarin bardzo zaniepokojeni nieuczestniczenia w olimpiadzie. W trosce o tym śnie, podarował wiele:

 • przeszkolony ciężko;
 • w ciągu dziesięciu dni po upadku turnieju „Giro” sportowiec ponownie dostał na rowerze;
 • prawie dwa tygodnie rowerzysta szkolenie przez ból i stanu pourazowego.

Jako sportowiec sam notatki, wiadomości, że Ilnur Zakarin nie zamierza olimpiady, uderzył jak siekiera. Facet był w stałym kontakcie z liderami do ostatniej chwili nadzieję, że został dopuszczony do gry. Dwa dni przed rozpoczęciem Olimpiady Ilnur powiedział, że może on działać. On jednak nie zgodził. Jest udowodnione przez fakt, że lot do Brazylii zajmuje dużo czasu, a jakość szkolenia to prawie nie pozostaje.

Pomimo faktu, że wielu ekspertów byli przekonani, że Zakarin móc pokazać się na uczestnictwo w stu procentach nie miała miejsca.

dalsze plany

Rider ma już plany i kalendarz na 2017 r. On wie dokładnie co będzie zaangażowany w dwóch prestiżowych scenach: „Giro d'Italia” i „Vuelta a España”. Sportowiec powiedział, że lądowanie na rowerze, wybrał do wyższej wydajności aerodynamicznej. Ilnur Zakarin nadzieję, że zajmie pozycję lidera w obu wyścigach.

Rowerzysta czuje większą odpowiedzialność i motywację, aby wykonać również nadzieję na Mistrzostwach Świata w Norwegii. sen innego sportowca – udany występ na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

Rozwój ruchu rowerowego w Rosji

Na rozwój krajowego kolarstwa Ilnur Zakarin, którego zdjęcie jest przedstawiony poniżej, mówi bardzo sceptyczny. Pomimo faktu, że w każdym miejscu otwartym rowerów, postęp jest trudno nazwać. Niestety, utalentowana młodzież jest lepiej trenować w Europie. Jest to spowodowane słabą finansowania, nieodpowiedniego klimatu i brak wystarczającej liczby odpowiednich tras.

W ubiegłym sezonie zawodnik zakończył wcześnie i poszedł na długi urlop. Decyzja ta została podjęta na rzecz chirurgii laserowej oka. Faktem jest, że na „Tour de France” kolarzem stracił koordynację na torze po miał obiektyw. Teraz wszystko jest w porządku, zawodnik jest gotowy do konkurowania o najlepszych wyróżnieniem w mistrzostwach na każdym poziomie.

Teraz zespół „Katiusza” to pięć zawodnicy z rosyjskiego obywatelstwa. Wraz z członkami klubu „RusVelo” to wielki potencjał dla rosyjskiej drużyny narodowej. Sportowiec żałuje, zamknięcie projektu „Tinkoff”, która ma bardzo silny zespół zawodników. Ma nadzieję na szybki powrót do klubu w nowej strukturze.

Co robi prezes Związku Kolarskiego Zakarin?

Trzykrotny mistrz olimpijski i prezes Związku Kolarskiego Federacji Rosyjskiej, Wiaczesław Ekimov, zauważył, co następuje:

 1. Ważne jest, że Ilnur był nie tylko liderem w „Giro d'Italia” i walczą o pierwsze miejsce na podium honoru. Gdyby nie niefortunna upadek, kierowca ma obowiązek być w pierwszej trójce pretendentów do pierwszego miejsca. Warto zauważyć, że nie ma naprawdę odzyskany z kontuzji, zawodnik brał udział w trudnym torze „Tour de France”.
 2. Zakarin – skromny facet, ale w zawodach sportowych i pewnie zachowywać stale kultywatory. Aż pewnego czasu, że nie rozumie po angielsku, a teraz swobodnie daje wywiadów zagranicznym dziennikarzom.
 3. Na igrzyskach olimpijskich w Rio dużo nadziei został przypisany. Gdyby nie było intrygi polityczne, coś warta wydajność Ilnur będzie gwarantowana.

W ten sposób kilka słów o kolarstwie Wiaczesław Jekimow mówił w jednym z wywiadów.

Wszystko sportowy sukces

Poniżej osiągnięcia rowerzysta:

 • 2007 – Mistrzostwa Europy wśród juniorów w poszczególnych klasyfikacji w tym czasie.
 • 2012 – pierwsze miejsce w Grand Prix Adygea, Punkty klasyfikacji i 2 i 4 stadium wycieczkę „Alsace”. Dziewiąte miejsce w rankingu „Dzhirobo”, pierwsza pozycja na piątym etapie ITT.
 • 2013 – lider w rosyjskiej mistrzostwach i trzecie miejsce w wyścigu Grand Prix Adygea.
 • 2014 – pierwsze pozycje w Soczi, Azerbejdżanu, Adygeya.
 • 2015 – przywództwo w Tour de Romandie.
 • 2016 – trzecie miejsce w Vuelta Murcia, w Norwegii, na czwartym miejscu w Polsce, Paryżu, godny części w Tours Kraju Basków, San Luis, Katalonia, Alarvi.

Konkludując

Ilnur Zakarin, którego biografia jest ściśle związana z kolarstwa, pełen energii i gotowy, aby wygrać. Pomimo wszystkich trudności politycznych, jest on przekonany, że rosyjski zespół zajmie jego miejsce na Mistrzostwach Świata, Europy i Igrzyskach Olimpijskich. Pozostaje tylko życzyć powodzenia na utalentowanego sportowca.