620 Shares 4597 views

Załączniki do kultywatora silnika z ich rąk. Rysunki, instrukcje montażu

Jeśli masz ziemię, będzie można zapoznać się z jak trudne są dziełem kopanie, kopanie i Hilling. To zajmuje dużo czasu i wysiłku. W celu ułatwienia rozwiązania tych problemów, można kupić specjalny sprzęt pomocniczy, może działać jako ciągnik. Można wykonywać szereg prac z użyciem tego urządzenia. Może to być leczenie gruntów, czyszczenie działce, jak również transport upraw i innych ładunków.

adresowanie

Usuń śnieg, chwastów i okuchit niemożliwe bez załączników, jest przygotowane do sprzedaży w szerokim zakresie, adapter, który jest koszyk z siedzibą powinny być rozdzielone między celami. Ten dodatek zamienia zwykły ciągnik w chwili obecnej, ale w sklepach jest dość kosztowne. Dlatego, adapter można zrobić na własną rękę, a także niektórych innych typów załączników.

Instrukcja montażu prostego adaptera do motobloków

Załączniki do kultywatora silnika z ich rąk może być również wykonany w prawie wszystkich aptekach. Jeśli chcesz, aby adapter, to może być stalowa rama wykonana z rur. Aby to zrobić, należy taki, który ma prostokątny przekrój poprzeczny, natomiast jest długość 1,7 m.

Do jednego z końców w kierunku prostopadłym do spawania rury, którego długość wynosi 0,5 m. Ta część staje się podstawą ustalenia rozporki dla kół. Wysokość od osi rozpór do górnego punktu będzie 0,3 m. W następnym etapie do rury centralnej i tulei niezbędnych do ustalenia rozporki koła. produktów będzie zależeć od długości i kąta nachylenia.

Kwadratowy rama może mieć dowolny rozmiar. W tym przykładzie, należy rozważyć następujące wymiary :. 0,4 x 0,4 m, jeżeli zdecydujesz się dokonać takich załączników dla motobloków z ich rąk, a potem do tylnego końca ramy należy wzmocnić kanał o długości 0,4 m Zamontować przewody ubocznych. jednolitą strukturę za pomocą śrub. Aby być w stanie dostosować się do ramy, która ma być spawana w dźwignię, która powinna mieć trzy kolano ich długości będą następujące: 20, 30 i 50 cm, odpowiednio. W celu zwiększenia tych wysiłków dźwigni musi być uzupełniona o 75 cm ramię. Węzeł Trailer można kupić lub wytworzone niezależnie. Jakość sprzęgła będzie zależała od czasu trwania operacji załączników. Na metalowej musi ustalić siedzenia, które są przyspawane do rury środkowej. Na to możemy założyć, że jesteś w stanie zrobić dla motobloków załączników własnymi rękami. Jej zalety to niski koszt i łatwość budowy.

Wytyczne dotyczące wykonania zespołu sprzęgającego

Jeśli zdecydujesz się uruchomić narzędzia dla motobloków swoje ręce, musimy się lepiej poznać z instrukcją produkcji zespołu sprzęgła. Najprostszą formą jest sworzeń 15 cm, który jest zainstalowany w otworze kultywatora silnika dyszla mocującego. Wadą tego wariantu prowadzi bardzo szybko amortyzacji, a pod wpływem działania obracających hak holowniczy rozdzielonych otworów. W celu zmniejszenia szybkości zużycia, zaczep może zostać przedłużony.

Zalecenia dotyczące montażu siedziska

Załączniki Rysunki dla motobloków może stworzyć własną. Od nich można dowiedzieć się, że adapter montażowy do urządzenia za pomocą pojedynczego sprzęgła, który składa się z dwóch części. Pierwszym jest wymagane do podłączenia urządzeń, podczas gdy druga jest zasilacz regulowany pomiędzy urządzeniem i mechanizmu podnoszącego.

Aby zwiększyć liczbę narzędzi używanych przez adapter może być uzupełniony o uniwersalnym zaczepem podwójnym. Taki sprzęt dla motobloków „Salute” jest również ładny. Jednakże, w celu zapoznania się z instrukcją, że ważne jest, aby zapytać, jak instalacja fotelika wykonane. Na występie 80 cm od przedniego brzegu na korpusie nakrywki zabezpieczyć miejsce. Dlatego konieczne jest użycie śrub. Po cały system zostaną zebrane razem, konieczne jest, aby sprawdzić się na wydajności.

Dokonywanie pług

Przed tym produkcja załączników, niezbędne jest przygotowanie rysunków. W nich będzie można zidentyfikować główne składniki – na lemiesz i ostrza. Na elementy robocze powinny być wykorzystywane 3mm stal, jednak eksperci radzą, aby rozpocząć pracę nad odłączaną lemiesz. Jako najbardziej odpowiedniego materiału, dla napędu wykona zapożyczonym z tarczową. Na brak serii można używać stali, która nie została obróbce cieplnej.

część cięcia zadziała plecionki człon, który odbija się na kowadle. Pług zamontowany musi być częścią bardziej i łopatek, aby jego produkcja może rozpocząć się po zakończeniu gontem. Jako materiał do takiego zastosowania może być równa 50 mm, rura, której grubość wynosi 5 mm. Ostrze obrabianego przedmiotu można przeprowadzić przy użyciu ciąć palnikiem. Aby rozpocząć, należy wyciąć wzór, następna faza obrabianego przedmiotu można regulować na kowadle, a następnie – przy użyciu szlifierki.

montaż pług

Załączniki improwizowane urządzenia w następnym etapie można połączyć. Aby rozpocząć, należy użyć opcji montażu układu, który jest wykonany z grubego kartonu. Szczegóły trzymać się razem, trzeba będzie stosować się do wymaganego kąta. Po zakończeniu ostrza, a elementy nośne można redlicy wytworzenia blachy stalowej o grubości 2 mm kształcie kwadratu o boku 500 mm. Od brzegów wcięcia 40 mm, a następnie nakłada się akcji i jest przyspawany punktowo po obu stronach.

Tarcza stojak powinien być także zharmonizowane z lemiesz, wspólne powinny być przechowywane w pozycji pionowej. Ekran powinien być umieszczony nieco wyższa w porównaniu do ostrzy lemieszowego. Wcięcie jest potrzebne do przycinania gleby. Ważne jest, aby ściśle dok udział o ostrzu, luzy nie powinno być. Konstrukcja końcu powinien dostać prawie rzucać. Pomiędzy górną krawędzią wału i ostrza należy umieścić Coulter kąt w zakresie od 6 do 8 ° C,

Dokonywanie kosiarki

Kosiarka do motobloków własnych rąk może być również wykonywana. Jest on używany do pielęgnacji trawników, koszenie trawy na siano. Do pracy powinien być przygotowany przez piły łańcuchowe zębate łańcucha, a także parę płyt, pożyczonej od siewnika zbożowego. Ostrza mogą być wykonane z hartowanego metalu, frez do każdej tarczy 4 potrzebie. Na płytach, otwory o średnicy 6 mm. Na płycie powinna być wzmocniona za pomocą noży podudzie. Odstęp pomiędzy nożem i trzonem 2 mm powinna być większa niż grubość noża.

Gdy kosiarka jest do chodzenia ciągnik z rękami, ostrza mocujące oś może być wykonana z litej stali węglowej, którego średnica wynosi 8 mm. Oś powinny zostać zaostrzone, aby zablokować tarczę, aby nie utrudniać ruchu łopatek.

wniosek

Na spawane ramy powinna być ustalona dysków i związać z napędem – dodatkowe uchwyty przy projektowaniu silnika bloku. Gears można wypożyczyć VAZ. Napędy muszą obracać względem siebie, pozwoli skoszonej trawy ułożone w rzędach. Napęd może ustawić osłonę ochronną.