451 Shares 3460 views

„Honda przesuwa”: specyfikacje techniczne i opis dwóch różnych modeli o tej samej nazwie

Na świecie istnieją dwa samochód pod nazwą „Honda posuwa się do przodu.” Pierwsza opcja – jest to wagon pasażerski, który został wydany w okresie od 1999 do 2003 roku. A drugi – crossover, który został przedstawiony na wiosnę. Ta sama nazwa, ale bardzo różne cechy. Warto krótki przegląd każdego samochodu indywidualnie.


turystyka

Samochodów „Honda pożyczki” od powstał na podstawie modelu Accord latach 90-tych. Twórcy postanowili zwolnić z samochodu, kierując się względami całkiem interesujące. „Honda jest zaawansowany”, ich zdaniem, musiał wypełnić niszę pomiędzy modelami takimi jak Accord i Odysei drugiej generacji. Tak więc, mamy hybrydę.

Charakterystykę samochodu było dość blisko minivan „Odyssey”. Jednak organizm była mniejsza. Iw ciągu założona tylko 2 rzędy siedzeń. Mimo, że domek był bardzo przestronny. Ale model „Accord” nowość koniec lat 90. przejęli dobrze zarządzanej zawieszenie wielowahaczowe.

Samochód został wyposażony zarówno z przodu i napędem na wszystkie koła. Jednak silnik „Honda przesuwa” pracował wyłącznie w tandemie z automatyczną skrzynią biegów. Co można powiedzieć o cechach? Były dwa silnik dostępny. O mocy 150 KM Ponadto, jego objętość 2,3 litr. Drugim był 3 litrów do 215 KM.

By the way, co jeszcze było dobre wagon „Honda postęp”, tak że znajduje się z przodu dźwigni punktu kontrolnego. Dlaczego? Ponieważ przestrzeń pomiędzy przednimi siedzeniami, w taki sposób, że był darmowy. I pasażerowie mają możliwość przemieszczania się pomiędzy rzędami, bez wychodzenia do sklepu.

o zmianach

Ostatnio przedstawiła „Honda przesuwa” zdjęcia, które są przedstawione poniżej, jest pozycjonowany jako flagowego pojazdu. Jego powierzchowność jest bardzo podobny do projektu koncepcyjnego Concept-D. Szczególnie atrakcyjne w kracie SUV i optyki. Znajdują się one w konfiguracji jako top-end „Acura”. Bardziej zwraca się uwagę spadzistym dachem i światła znajdują się na tylnym zderzaku.

Wnętrze jest urządzone w prostym stylu. Deska rozdzielcza i kierownica standard wygląda bardzo zwięźle. Bez fanaberii, i jest to znaczący plus dla tych ludzi, którzy cenią sobie minimalizm. Nawiasem mówiąc, przednie fotele kierowcy i pasażera są oddzielone przez masową podłokietniku. Konsola środkowa ozdobiona jest 15-calowy ekran dotykowy kompleksu multimedialnego.

charakterystyka

Nowy model „pożyczek,” zostaną zebrane 2 litrowego Turbo „kwartet,” i standardową ilość silnikiem benzynowym 2,4 litra. Napędzana są wariator 9-band. Nie ma informacji, które prawdopodobnie pojawią się modele z „mechanika”. A jednak istnieją pogłoski o premierze modelu hybrydowego.

Ich potencjalni właściciele samochodów z pewnością docenią tapicerka skórzana, trzy strefy „klimatu”, potężny system multimedialny, tempomat oraz panoramiczny dach. Ponadto nowość wyposażona kompleksu bezpieczeństwa. Obejmuje on specjalny radar z kamerą, która pomaga wykrywać pieszych na drodze, znaki drogowe i oznaczenia.

Przybliżona cena w którym nowy produkt będzie dostępny – 28 000 dolarów. Jest to około 1.840.000 rubli. Powinieneś być oferowane różnorodne urządzenia, tak, że koszty będą różne.