256 Shares 8110 views

"Daiquiri" (grupa): up, biografia, teksty

„Daiquiri” – grupa składająca się z dwóch dziewczynek, które dzięki swojej wytrwałości i talentu, osiągniętych uznanie i sukces. Popularność zespołu zadebiutował na początku 2000 roku. Do głównych osiągnięć było stworzenie piosenki duet albumu i otrzymują wiele nagród, które wykazują wysokie oceny zespołu. Z grupy „daiquiri”, wielu fanów nadal pamięta. Ich piosenki można usłyszeć często w radiu.


członek dzieciństwo

Członek grupy – dwa Moskale – Polina i Katya Tsvetkova Semenkova, którzy byli przyjaciółmi od dzieciństwa, a dorastał w tej samej stoczni. Po pewnym czasie rodzina przeniosła się do Katie Władywostoku, więc przyjaźń trwała tylko litery. Jeden dzień Paulina otrzymała wiadomość, że Kate wróciła do stolicy bez zgody i chce się spotkać. Dziewczyna w tym czasie już zaangażowany w zbiorowym „klasa” dzieci, które natychmiast zorganizował dla swojego przyjaciela z dzieciństwa.

Zespół składał się z trzech innych osób, ale dwóch dziewczyn, które wkrótce stworzyli duet zatytułowany „Daiquiri”. „Klasy”, która odbyła występy często do nagrywania dźwięku. Pomimo faktu, że twórczy potencjał kobiet nie rozwijały zespołową dał im poważny charakter utwardzania. krajoznawczy życie w ciągu kilku lat Kate naruszył statut i został wydalony z grupy. W związku z dziewczyną nie ma, a Pauline. Po tym, że dziewczyny musiały zbudować karierę własnych siłach.

Utwórz grupę

Twórczy duet, który nagrał wersję demo „Kochasz – taesh” kompozycji, chciałem zrobić to pod okiem profesjonalisty, który może pomóc im w podjęciu pracy układ. Istotnym wydarzeniem dla dziewczynek poznał Andrei Pryazhnikova, który w tym czasie był już dobrze znany producent i właściciel ośrodka odpowiedzialnego za promowanie mało znanych wykonawców i grup.

Wybierając nazwę

Podczas długich poszukiwaniach producenta zarobienia dziewczęta zaczęły wiodącym w nocnym klubie. Ich obowiązki obejmują codzienną rozrywkę publiczności i przeprowadzenie różnorodnych programów kulturalnych. Jak fantazji i aktorskie umiejętności dziewcząt pozwolić im za każdym razem zaskakiwać i przyciągać nowych użytkowników, praca z jej przyjaciół przyniósł dobre zarobki i lubiany.

Początkowo dziewczęta chciał nazwać swój duet „Tatu”, ale w tym czasie nie było już zespół, a jej przyjaciele muszą szukać nowej nazwy. Gdy nazwa brzmiała klub koktajl firmy, gdzie pracował Katya i Polina. Trochę myśl, postanowili zatrzymać się w tym tytule. W związku z tym oficjalna biografia „Daiquiri” rozpoczyna odliczanie do 2000 r.

Dziewczęta wyjaśnia swój wybór tym, że koktajl z rumu, sok i mieszaniny alkoholi, które dodatkowo rodzajem eliksiru miłości, jest bardzo podobna do samych dziewcząt. Tak lekkie, smaczne i lekko odurzający napój jest w pełni zgodny z charakterem i nastrojem twórczym zespole.

Strzelanie pierwszy klip

Po sukcesie pierwszego utworu „Lubisz – taesh” „daiquiri”, grupa, która szybko zyskała popularność i znalazł rzeszę fanów zaczęła myśleć o strzelanie pełny klip. Ponieważ zespół musiał zrobić wystarczającą ilość pieniędzy, klip musiał strzelać w ograniczonym budżecie. Koncepcja filmu było używać tylko wargi dziewcząt w ramce. Zdjęcia do filmu wystarczyłoby tylko dla jednego ujęcia, więc dziewczyny nie ma miejsca na błędy. Mieli dużo czasu na trening, tak aby nie zepsuć klipu. Jednak dzięki swojej wytrwałości i chęci do rozwijania wszystko było idealne.

zyskuje sławę

Po wydaniu oryginalnym i nietypowym filmie, grupa „daiquiri”, których opinie zaczął rozprzestrzeniać się z dużą prędkością w prasie i telewizji, stało się bardzo rozpoznawalny i popularny. Ich teledysk do utworu „Lubisz – taesh” wziął całkiem przyzwoite miejsce w rankingu popularnych rosyjskich filmach.

Po tym, niemal natychmiast, nowe arcydzieło muzycznego – „Uwaga”. Ten klip jest również wyróżnia się oryginalnością, ponieważ widzowie mogą oglądać tylko szyi i klatki piersiowej dziewczynki. To sprytny ruch pomógł zwrócić uwagę na zespół.

Wielu widzów oczekiwać, aby kontynuować twórcze bułki, usuwając tylko niektóre z ciał dziewcząt, ale tym razem oni spodziewali się zupełnie inny wynik. Grupa „Daiquiri” rozpoczął pracę nad nowym składzie, tym razem była to piosenka „Snowflake” który został nagrany w duecie z Dmitriem Malikovym. Muzyczny majstersztyk nie długo czekać i wkrótce podbił wszystkie programy muzyczne i nagrody.

W tym samym czasie, grupa zaczęła prowadzić aktywne życie tournee, odwiedzając prawie każde większe miasto w Rosji. „Daiquiri”, grupa, składająca się z dwóch przyjaciół, spędził wiele udanych występów, mówiąc wiele razy na tej samej scenie z już dobrze znany i kochany przez wszystkich gwiazd. Dzięki swojej ciężkiej pracy i talentu, dziewczęta szybko zachwycił wielu fanów i uzyskał zdecydowaną popularność.

piosenki zespołu

Oprócz wyżej wymienionych piosenek, zespół wydał serię nadal działa, z których wiele później stało się przebojami. Oto niektóre z nich:

  • „Tato”.
  • „Lalka”.
  • "Samba".
  • „Folder najlepszego przyjaciela.”
  • „Mały”.
  • „Dwa bilety”.
  • „Ulotne”.

Dziś grupa „daiquiri”, którego skład został zmieniony kilka razy po opuszczeniu Polina Tsvetkova, przestała istnieć. W 2004 Pryazhnikov próbował ożywić raz udany projekt zapraszając dwie nowe dziewczyny, Natasha i Oksana. Potem piosenka „Lalka” w najbliższym czasie zespół powrócił do swojej dawnej świetności. Ale w tej części grupy to istniała przez krótki okres i wkrótce rozwiązany.