457 Shares 5288 views

Maszyna do bloku żużlowym z rękami: rysunki, fotografie

Jeśli jesteś zainteresowany w kwestii maksymalnego zmniejszenia kosztów materiałów budowlanych, możemy myśleć o tym, jak zrobić maszynę do bloków żużlowych rękami. Można to zrobić tylko przez vibrostanka. Kupić taki sprzęt, oczywiście, możliwe, ale warto jest drogie i tylko uzasadnione, jeśli chcesz umieścić na formowanie przepływu. Dlatego eksperci radzą, aby tworzyć własne macierzy, ale o zasadach tych prac można przeczytać poniżej.

Maszyna do produkcji bloków żużlowych z ich rąk , można zrobić sobie całkowicie. akt blok żużel jak najbardziej przystępny i prosty materiału kamiennego na ścianach. Został wynaleziony ponad 100 lat temu, kombinacja cech izolacji i materiału konstrukcyjnego sprawia, że niezbędna dzisiaj. Rozwój masowego prywatnej budowy, co jest szczególnie prawdziwe w odniesieniu do rolników i gospodarstw rolnych, wymaga ciągłej redukcji kosztów na budowę lokali niemieszkalnych przeznaczenia.

Na budowę magazynów, stodoły i stajnie dziś jest używany w niemal wszystkiego, co przychodzi ich droga. Jeśli chcesz, aby uczynić pracę z pomocą wysokiej jakości produktów, możliwe jest, aby produkować maszyny żużel bloku dla siebie.

Technologia pracy

Musisz zrozumieć, że punkt końcowy produkt jest wykonany z domowej maszynie, nie będą miały tak wysoką trwałość i wytrzymałość, jak bloki produkcji fabrycznej. Wynika to z faktu, że produkcja krajowa nie może sobie pozwolić, aby utrzymać wszystkie zasady i cechy tej technologii, nie będzie w rzeczywistości mają możliwość korzystania etap parzenia, który nasycenia materiału niezbędną wilgoć. Jednak jednostki self-made mogą być wykorzystane do budowy lekkich domach jednokondygnacyjnych. Ich żywotność wynosi 30 lat.

Jeśli zdecydujesz się zrobić maszynę do bloku żużlowym, to należy pamiętać, że w głównych częściach tych urządzeń do wykonywania form surowej mieszanki lub matrycy. Części te są Pojemnik ze stali, przy czym zestaw elementów w postaci pustych przestrzeni. Matryca jest urządzenie, które może być stosowane ręcznie, aby przeprowadzić proces kroku.

Przygotowanie materiałów i narzędzi

W celu wytworzenia maszynę do bloku żużlowym, powinno być zarezerwowane szlifierki, narzędzia, ślusarz, spawarkę i występku. Trzeba i 3 mm, z blachy stalowej, której wielkość wynosi 1 metr kwadratowy. Przygotowania zespołu 3 milimetrów, której szerokość wynosi 0,3 metra. Jako dodatkowe składniki wykonania nakrętki i śruby. Wymagane jest, aby rury stanie których średnica może wynosić od 75 do 90 milimetrów. Jego długość musi być równa jeden metr. Potrzebuje silnik, którego moc może wahać się od 500 do 750 watów.

Kolejność prac

Jeśli zdecydujesz się wykonać blok maszyna żużel na własną rękę, będzie utrzymywać tę technologię. W pierwszej fazie przewiduje należy zdefiniować standardowe rozmiary bloków żużel. Kapitan musi uwzględniać potrzebę odpowiedni dla siebie rozmiar przyszłego produktu. Wycięte z bokami arkusza matrycy, a zatem konieczne jest, aby oczekiwać, że przez 2 konstrukcja bloku musi być zaopatrzona w przegrody w środku. W ten sposób, trzeba mieć pewien rodzaj skrzynki, która będzie dwa przedziały. Odpada powinien przekazać ściankę o grubości równym co najmniej 30 mm. Biorąc pod uwagę to, że jest konieczne, aby określić wysokość okna lub cylindra. Ograniczy to nieważne.

Metody produkcji sprzętu

Jeśli zdecydujesz się zrobić własną maszynę do bloku żużlowym z rękami, że rysunki mają być przygotowane z dużym wyprzedzeniem, trzeba wyciąć kawałki rur w ilości 6 sztuk. Ich długość powinna osiągnąć wysokość cylindra.

W celu nadania kształtu stożka cylindry muszą cięcia wzdłuż każdego elementu do środkowej części, a następnie kompresji imadła, łączący za pomocą zgrzewarki. To zmniejszenie średnicy 3 mm. Cylindry są spawane po obu stronach. Połączyć je ze sobą muszą być w postaci liczby dłuższego boku przyszłego produktu. W środku każdej z komór matrycy musi być wytwarzany do cięcia, a następnie wzmocnienie z tyłu oka. Jest to wymagane dla tymczasowych ograniczeń pustych przestrzeni utrwalenie, które będzie okazją do dokonania bloków.

Profesjonalne doradztwo

Gdy urządzenie jest wytwarzany blok żużel ze swoimi rękami, należy zapoznać się z rysunków przed rozpoczęciem pracy. Na jednej z poprzecznych ścianek 4 muszą być zespawane z otworami pod śruby. Zgrzanych wzdłuż krawędzi ostrza i fartuch. Wszystkie części są usuwane i polerowane, aby umieścić na nich po farbie.

W następnym etapie, kreator formy. Element ten znajduje się płytka z otworami, przy czym średnica ta musi być większa podgrzewacza przez około 5 milimetrów. Ważne jest, aby płyty takie, że jest on wolny do nurkowania do głębokości 70 milimetrów w polu, gdzie zatrzymuje się będzie.

Naciskać uchwyt przymocowany, które będą użyteczne w procesie eksploatacji urządzenia. Cała konstrukcja jest pomalowany, w następnym etapie, a po zainstalowaniu silnik wibracyjny.

Co jeszcze należy rozważyć w produkcji

W celu przekształcenia zwykłego silnika elektrycznego, przekształcając go w silnik wibracyjny, to konieczne jest dodanie do niego wały mimośrodowe, które są spawane w postaci śrub. Ich osie muszą być takie same. Nakrętki na śrubach skręconych, ważne jest, aby wybrać częstotliwość i amplitudę drgań. Jeśli się taką matrycę, będzie działać jako baza do chodzenia lub stacjonarnym komputerze. Jeśli istnieje potrzeba modernizacji konstrukcji, ślusarz umiejętności potrzeba.

Materiał na blokach

Gdy maszyna do produkcji bloków żużlowych będzie gotowy, można by pomyśleć, że stanowią podstawę produktów. Teoretycznie mogą one być wykonane z niemal wszystko, odpowiedniego keramzytu, gliny, a także opilkobeton. Jako najbardziej odpowiedni skład mieszaniny 1 części wystaje z piasku, 3 części granshlaka i 1 części cementu.

Kluczowym punktem tych wysiłków jest stosunek wody w mieszaninie. Nieważne jak dobry maszyna do produkcji bloków żużlowych, jeśli są prawidłowo przygotowane do być mieszaniną produktów o niskiej jakości są uzyskane. Zawartość wody jest łatwy do określenia, na pierwszy rzut oka. Mieszanina powinna posiadać kształt bez rozlewania. Surowy materiał umieszcza się w matrycy, tak że proces prasowania uzyskać blok. W produkcji urządzenia, a nie pustych przestrzeni można stosować brickbats, o kącie ostrym kamienia lub butelki szklane.

Praca z maszyną

rysunki maszynowe dla Twojego bloku żużlowym można również przeprowadzić samodzielnie. Ważne jest, aby zrozumieć technologię, która została opisana powyżej, oraz badać cechy urządzenia domowej roboty. Wszystko samolot kontakt przed pierwszym załadunku surowca, smary, roztwór nie będzie trzymać się z metalem.