512 Shares 3358 views

„Tsitralgin” śmietana: instrukcje, analogi i opinie

Śmietana „Tsitralgin” jest nie-opioidowych leków przeciwbólowych, odnosi się do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych.


Farmakologiczne działanie „Tsitralgina”

Preparat ten jest stosowany w celu wspomagania przeciwbólowe ciała oraz działanie przeciwzapalne, zmniejsza sztywność poranną, obrzęk stawów, zwiększa się ilość aktywnych i pasywnych ruchów stawów pacjentów. Wysoce zakrzepowe i posttromboflebite. Cream „Tsitralgin” zmniejsza ból, obrzęk, parestezje i drgawki, zmniejsza uczucie ciężkości w nogach. Stwierdzono również korzystny wpływ leku na szybkość, przy której absorbowane inny krwotoku i krwiaka. Ponadto środek ten promuje zmniejszenie pigmentacji plam na skórze, spowodowane przez zmian troficznych. Masaże wykonywane, jest o wiele bardziej wydajny za pomocą tego leku. Kompleks zawarte w kremie „Tsitralgin” (fot oznacza poniżej) rachunki elementów do jego działania terapeutycznego.

jony cytrynianowe pomóc związać wolne jony wapnia, przy czym znormalizowany parametrów koagulacji i mikrokrążenia, co ma pozytywny wpływ na stawu. Sole kwasów owocowych (glutaminian, mleczan, jabłczan, cytrynian i pirogronianu), zawartych w kompozycji, stanowi cząsteczki komórek ATP i energii po transformacji enzymatycznej w cyklu Krebsa, normalizowanie zaburzenia procesów energetycznych w chrząstki i tkanek okołostawowych.

„Tsitralgin” przyczynia się do redukcji i zmiękczenia gouty tophi i guzki heberdena i nie tworzy zwapnienie po zapaleniu tkanek okołostawowych w. Działanie to jest ze względu na jego zdolność do wiązania się z tkanką soli kwasu moczowego i wapnia. Potwierdza to stosuje się do „śmietanki” Tsitralgin instrukcją.

Formularz uwolnienie

Instrukcje do „Tsitralginu” stwierdził, że ma tylko formę zwolnienia w postaci kremu do masażu, który ma lekki zapach. Kolor leku może wahać się od jasnoszarego do białego. Preparat pakuje się w 50 ml słoju z tworzywa sztucznego.

Stosowanie „Tsitralgina”

Stosując krem „Tsitralgin” jest wyświetlany w następujących przypadkach:

 • zniszczyć zespół;
 • w leczeniu choroby wieńcowej;
 • zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa;
 • mikroangiopatia cukrzycową;
 • choroby pozakrzepowego;
 • bóle wygląd skurcz zewnątrz- i tętnic wewnątrzczaszkowych (choroby naczyń mózgowych i migreny);
 • Zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa;
 • okolicy lędźwiowo-krzyżowej, szyjki macicy, klatki piersiowej rwa kulszowa;
 • zapalenie mięśni;
 • osteochondroza z zespołem korzeniowego i wtórnego zapalenia kości i stawów;
 • reumatoidalnego, zapalenia stawów, zakaźnego zapalenia stawów, a;
 • choroba Reitera;
 • artropatia łuszczycowa typu;
 • młodzieńcze przewlekłe zapalenie stawów i reumatoidalne;
 • zakrzepowe zapalenie żył powierzchownych i głębokich żyłach.

Przeciwwskazania

Osoby z nadwrażliwością na składniki jego skład, a także u pacjentów z zaburzeniami krzepnięcia nie można używać kremu „Tsitralgin”. Aplikacja będzie to rozważyć dalej.

w sprawie stosowania „Tsitralgina” Instrukcji

Przed zastosowaniem leku należy skonsultować się z lekarzem. Nie zalecamy samoleczenia, ponieważ jest możliwe skutki uboczne. Jednostka nietolerancji składników leku, co będzie powodować poważne reakcje alergiczne (wysypka, swędzenie, zaczerwienienie, opuchnięcie, wstrząs anafilaktyczny).

„Tsitralgin” do stosowania miejscowego i zewnętrznego jest zalecany do stosowania w różnych dawkach w zależności od rodzaju danego schorzenia.

W przypadkach, w których rozwijające troficzne zmiany skórne spowodowane zarostowe stwardnienie tętnic, cukrzyca, pozakrzepowego choroby i t. D., lek jest stosowany do obszaru owrzodzenia żył i tętnic. Jednak, aby uniknąć stosowania kremu na zniszczonych terenach. Jeśli są ciemne plamy, lek stosuje się do nich. Redukcja plam starczych można zaobserwować nie wcześniej niż 2 tygodnie po zastosowaniu „Tsitralgina”.

W przypadkach posttromboflebicheskoy choroby lub zakrzepowe „Tsitralgin” nakłada się na goleń i udo cienką warstwę nad żyłą zmian chorobowych, bez pocierania. Specjalny papier pokryty kompres i pozostawić aż do całkowitego wchłonięcia kremu. Procedurę powtarza się 2-4 razy dziennie, przez najwyżej 3 tygodnie. Przebieg leczenia muszą odbywać się co 3 miesiące.

Krem do masażu jest również przeprowadzane z guzki heberdena, dnę tophi i odkształcania choroby zwyrodnieniowej stawów.

Co więcej punktów przypisane do takiego leku, jak krem „Tsitralgin” instrukcji? Ponieważ należy przeczytać przed użyciem leku.

W leczeniu choroby stawów, że lek stosuje się do najbardziej bolesnym obszarze lub powyżej / poniżej powierzchni 10-15 cm, 3-4 razy dziennie. Preparat wciera się aż do wchłonięcia. Jeśli krem wchłania się zbyt szybko, należy nałożyć drugą warstwę. W jednym wspólnym przygotowywano przed 1 ml. Gdy lek stosuje się do masażu jeszcze raz, a następnie pokryta papierem leczonego obszaru. Aplikacja ta pozostaje na stawie, aż maść nie jest całkowicie wchłaniany.

Gdy osteochondroza z zespołem korzeniowego wtórnego (rwa kulszowa) leku powinna być stosowana z krzyżowej do górnej części szyjki i masaż kręgosłupa przez 10 minut. Jednocześnie najbardziej niebezpieczną zlokalizowanie miejsca na które następnie nakłada się na drugą warstwę leku i masowano przez 5 minut. Obszar bolesne również polecić nakładki i kompresować pokrywę aż wchłania woskowany papier. Choroby te powinny być traktowane całościowo, to znaczy oprócz „Tsitralgin” śmietana, konieczne jest, aby wyznaczyć przyjmowania niektórych leków, fizykoterapii, masażu.

Ale jeśli wszystkich zaleceń lekarza, a następnie dodatni wynik przyjdzie szybko.

Skutki uboczne „Tsitralgin” śmietana

W związku z poprawą krążenia krwi w tkankach, podczas stosowania preparatu „Tsitralgin” Możliwe bólu przejściowego wzrostu obrzęku lub wystąpienia reakcji alergicznych, które można przypisać do reakcji ubocznych, krem. Aby uniknąć podrażnień od leków, trzeba używać papieru skompresować do wyeliminowania i częściej zmieniają miejsce aplikacji „Tsitralgina”.

warunki przechowywania

Zaleca się przechowywać w bezpiecznym dziecka i penetracji bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Temperatura powinna wynosić 4-20 ° C Należy zużyć w ciągu 12 miesięcy od daty produkcji. Po upływie terminu ważności nie dotyczy lub może spowodować negatywną reakcję skóry.

Cream „Tsitralgin”: Opinie lekarzy

Zabieg ten modalność produkuje kilka firm farmaceutycznych, które jednak nie wpływają na jego wartość. Średnia cena kremu pakietu „Tsitralgin” waha się od 70 do 120 rubli. Jedno opakowanie wystarcza na leczenie w ciągu 2 tygodni. Apteki krem bez recepty, ale nie mogą być wykorzystywane do samoleczenia. Mianowany lekarzem jeśli masz problemy ze stawami.

Większość ekspertów doszła do wniosku, że akcja „Tsitralgina” łagodne i nie każdy pomaga, jeśli silny ból w stawach. Jednak opinie lekarzy kontrowersyjne. Podkreślają oni również, że stosowanie tego leku jest właściwe na wczesnym etapie, aby zidentyfikować wspólne problemy i proces patologiczny w zaawansowanym stadium. W przeciwnym razie trzeba będzie znaleźć bardziej skuteczne i wydajne analogowych.

Lekarze twierdzili, że o kremie „Tsitralgin”.

Widoki pacjentów

O skuteczności „Tsitralgin” leków opinie pacjentów może być również nazywane sprzeczne i podzielono arbitralnie na pozytywne i negatywne.

Pozytywnie kategorii nabywców, kto wierzy, że lek skuteczny i używa go w chorobach stawów. Nie tak dawno temu, że nagrał się w grupie osób niepełnosprawnych, ale to jest tanie i dostępne narzędzia pomogło rozwiązać swoje problemy zdrowotne. Należy jednak zauważyć, że pacjenci zgłaszali się słabsze działanie leku z wielokrotnego użytku, a jego niezdolność do szybkiego usunięcia bólu. Ponieważ nie można wykluczyć efektu przyzwyczajenia, aw przypadku środka przeciwbólowego. Jest to sygnalizowane przez instrukcję w sprawie stosowania kremu „Tsitralgin”.

Najbardziej kategoryczny w stosunku do leku evinces drugą grupę odbiorców, ponieważ krem był nieskuteczny dla nich działania był słaby i chorowity. Ostre ataki bólu nie zmniejszyło się, a nie było zmiany stanu zdrowia. Ale zanim zrezygnować z zakupu leku, należy skonsultować się jeszcze ze specjalistą, nie pochodzą tylko od opinii.