766 Shares 2236 views

Ace Stream Media: recenzje. Ace Stream Media – jaki jest ten program i co to jest?

Czasy, w których w celu obejrzenia filmu lub klipu wideo na komputerze, trzeba było go najpierw pobrać, pozostawić w przeszłości. W tym wieku technologii i usług online nie jest to konieczne, ponieważ można oglądać filmy w locie w locie. W tym celu wystarczy zainstalować odpowiednią aplikację lub skorzystać z usług usług. Jedną z najbardziej popularnych platform jest Ace Stream Media. Co to jest ta aplikacja, teraz i rozważyć. Jednocześnie zwróć uwagę na niektóre z niuansów w praktycznym użyciu i spójrz na opinie od użytkowników, którzy próbowali tego narzędzia w akcji.


Ace Stream Media: jaki jest ten program?

Ace Stream Media to odtwarzacz multimedialny, który może być używany jako odtwarzacz stacjonarny i wtyczka do wtyczki przeglądarek internetowych.

Nazwa mówi sama za siebie ( strumień w języku angielskim oznacza "przepływ"). Nie przejmując się aspektami technicznymi, przyjrzyjmy się zasadom odtwarzacza Ace Stream Media. Jaki to jest program, staną się jasne po rozważeniu najważniejszych elementów związanych z jego pracą.

Przegląd najważniejszych zasad pracy

Jak już jasne, przed nami – odtwarzacz do wyświetlania strumieniowego wideo. Natychmiast należy wziąć pod uwagę oczywistą różnicę między tą aplikacją a zwykłymi programistami.

Faktem jest, że na podstawie wszystkich funkcjonalnych programistów przyjęto zasady użyte podczas pracy z torrentami i wdrożono je w odtwarzaczu Ace Stream Media. Jaki jest ten program w sensie globalnym?

To jest odtwarzacz, wtyczka i ładowarka (urządzenie przechwytujące wideo) w tym samym czasie. Ale najważniejsze jest to, że można oglądać zawartość wideo za pomocą technologii peer-to-peer tylko wtedy, gdy w sieci jest wystarczająco dużo komputerów rozpowszechniających, co odbywa się podczas pobierania zawartości pliku torrent. Ale nie musisz pobierać całej jego zawartości. Po prostu pobierz oryginalny plik na dysk twardy, a następnie ustaw go na online, ale później.

Ace Stream Media: instalacja

Instalacja aplikacji w komputerze wygląda bardzo prosto. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami "Kreatora", uruchamiając plik wykonywalny instalatora pobrany z oficjalnego źródła, po którym zainstalowany zostanie program Ace Stream Media. Opinie użytkowników wskazują jednak, że regularne antywirusy określają tę aplikację jako potencjalnie niebezpieczną lub niepożądaną.

Nic dziwnego, bo sam odtwarzacz początkowo zawiera tak dużą liczbę reklam, że wielu użytkowników aplikacji chce odmówić. Niemniej jednak, najprostszym sposobem jest zwykle wyłączenie antywirusa na czas instalacji.

Po zakończeniu instalacji można uruchomić program natychmiast, ale w menu "Mistrzowie" zaznacz pole wyboru systemu na oficjalnym zasobie. Po tym nastąpi przekierowanie, a witryna sprawdzi działanie odtwarzacza.

Przy okazji można zainstalować odtwarzacz bezpośrednio z oficjalnego źródła, wybierając tryb torrent z instalacją online lub pobrać odpowiedni plik.

Dodatkowe składniki

Chociaż wszystko jest proste. Wychodzimy z faktu, że w naszym przypadku nie wystąpiły problemy z instalacją i testowaniem odtwarzacza Ace Stream Media. Jakiego rodzaju programu jest to? Jest już jasne w ogólnych warunkach, przejdźmy do niektórych niuansów.

Jak się okazuje, na końcu procesu instalacji (i to potwierdzają komentarze dużej liczby użytkowników), wystarczy uruchomić odtwarzacz w przeglądarce internetowej nie działa. Program wymaga również zainstalowania dodatkowego dodatku. Na przykład w Google Chrome to Magic Player. Jeśli dodatkowy dodatek już istnieje na liście wstępnie zainstalowanych wtyczek, wystarczy go włączyć (zaznacz to pole).

Jak korzystać z aplikacji?

Po pierwszym uruchomieniu program naprawdę wygląda jak gracz, więc nie będzie on wypracowywał podstawowych funkcji tego dzieła. Jedyne, co można radzić od razu, to umożliwienie wyświetlania dodatkowych elementów w menu widoku, po których na panelu pojawią się odpowiednie przyciski. Jest to wykonywane tylko dla wygody pracy.

Teraz najbardziej podstawowe. Idę do dowolnego torrent trackera i wybierz film, który chcesz zagrać. Pobierz plik torrent z zapisem w dowolnym wygodnym miejscu, na przykład na "Pulpicie". Gdy odtwarzacz jest włączony, po prostu przeciągnij plik do głównego okna programu lub otwórz go z głównego menu i cieszyć się oglądaniem.

Opinie i problemy z programem

I tutaj zaczynają się problemy. Faktem jest, że program jest początkowo pakowany z zbyt dużą ilością reklamy, a zeznania świadczą o tym, że nawet jeśli film jest zatrzymywany wstrzymując i ponownie rozpoczynając odtwarzanie, musisz ponownie obejrzeć reklamę, która, mówiąc łagodnie, jest po prostu irytująca. Dotyczy to regularnej wersji odtwarzacza oraz modyfikacji AcePlayer HD.

Nie mniej kłopotliwe i antywirusowe, które początkowo określały, że aplikacja jest potencjalnie niebezpieczna. Ponadto mogą wystąpić problemy zarówno na etapie pobierania dystrybucji instalacji, jak i podczas procesu instalacji (proces może osiągnąć wskaźnik około 70%, "zawiesić się" lub dać błąd związany z niemożnością instalacji).

W trakcie jego używania często można obserwować sytuację, gdy aplikacja przechwytuje kontrolę odtwarzania wideo, domyślnie domyślnie zmienia domyślne ustawienia programu. I zdarza się, że program po pewnym czasie pracy po prostu wisi i daje wygląd czarnego ekranu, który może zostać pozbył się tylko przy wymuszonym ponownym uruchomieniu komputera.

Ale to nie wszystko. Niektórzy użytkownicy mają również do czynienia z faktem, że nie można również usunąć programu przy użyciu standardowej metody za pomocą sekcji programu i składników w Panelu sterowania. Aby odinstalować aplikację, można uruchomić komputer w trybie awaryjnym, a następnie wykonać standardowe procedury. Najlepiej jednak preferować narzędzia, takie jak iObit Uninstaller z włączonym trybem wymuszonego odinstalowywania, który znajdzie wszystkie pliki programów resztowych i klucze w rejestrze systemowym. Wyniki powinny zostać usunięte wraz z zniszczeniem plików.

To jest program Ace Stream Media. Na to, co ta aplikacja ma być, jest już jasne. Ale kwestia odpowiedniej jego instalacji wyraźnie budzi kontrowersje. Wielu ludzi mówi, że pomysł jest naprawdę dobry, ale wdrożenie pozostawia wiele do życzenia.