416 Shares 6895 views

Skąd mam wiedzieć, czy żona oszukuje? Pierwsze oznaki niewierności żony

Większość mężczyzn podejrzenie niewierności żonami. Częste kłótnie, złe samopoczucie powodują człowieka do takich myśli. Jak mówi przysłowie, zaufanie, ale sprawdzić, czy domyśla się swoją potrzebę udowodnienia albo, nie daj Boże, aby obalić. Jak mogę sprawdzić, czy tak jest? Jak określić zdradę żony? Znaki starają się podkreślić w tym artykule i podsumować je.


Żona zaczęła wyglądać lepiej

Jeśli twoja żona stała się lepiej dbać o siebie, chociaż można zauważyć, że wcześniej nie zrobił. Ona zazwyczaj spędza więcej czasu przed lustrem, preening. Kobiety zawsze chcą wyglądać pięknie, ale w małżeństwie mogła odpocząć trochę i nie zawsze mogą być przyciemnione. Jej mąż jest tu zatrzymać, i wiele dziewcząt uważa, że aby wyglądać pięknie nie jest już konieczne do niego. Jeśli człowiek widział taką dramatyczną transformację, jest to pierwszy znak, że ktoś, kto patrzy na nią częściej niż męża.

Jeśli twoja żona przez lata zawsze wyglądał świetnie, a wiele gromadzenie i ubieranie się przed lustrem, aby rządzić, to jesteś bardzo szczęśliwy. Tak, moja żona nadal troszczy się o to, co o tym myśleć. Następnie przejdźmy do następnego elementu.

zazdrosna żona

Jeśli kobieta zaczyna się zmieniać należne jej wybranych, to jest na poziomie podświadomości zaczyna myśleć o tym, co by się stało, gdyby okazało się, że ją zdradza. Stąd jest rzeczą naturalną, że kobieta zaczyna być zazdrosna o męża do wszystkiego, co dzieje się wokół ciebie: przyjaciół, pracę, a nawet psa, który musi chodzić w godzinach wieczornych.

W psychologii mówi się, że zmiany zachowań ze strony zostaną porównane z targów. Dziewczyna może zacząć skandali na równinie i otwarcie podejrzewać go o zdradę, zazdrość aranżacji. Tak więc, wydaje się być próbuje stać się ofiarą i przekazy podejrzenia od siebie.

separacji żona

Jeśli twoja żona zaczyna oddalać się od ciebie z nieznanych przyczyn, to jest jeszcze jeden oznaki niewierności żony. W jej głowie jest teraz nie mieszka cię, ale ktoś inny. Podczas gdy wcześniej można dzielić się ze sobą opowieści o wydarzeniach z poprzedniego dnia, teraz muszą być zamknięte i przemyślany, mówić i działać ostrożnie. Takie oznaki niewierności żony, zmiany fizjologiczne zacznie podejrzewać męża.

Spotkania z przyjaciółmi stają się coraz częstsze i długotrwałe, miała swoje nowe hobby i preferencje, jego żona stawała się coraz bardziej opóźnione w pracy. Jeśli przyjedziesz późno, a ona nie była zła, jak to zrobiła wcześniej, a może wręcz przeciwnie raduje swoją opóźnienia – nawet pewne oznaki niewierności żony do męża. Test na zmiany mogą nastąpić w dowolnym odpowiednim dniu. W tym szczególnym śladu jego zachowanie, analizować jego stosunku do tego samego działania i jego reakcji, a jeśli wszystko się potwierdzi, wówczas można śledzić już bezpośrednio do siebie.

Zmiany w aktywności seksualnej

nie może nie zadowolić obie strony nowych pomysłów dla przyjemności seksualnej, ale to, co podejrzewał zdradę, choć warto zastanowić się, co spowodowało nowe zachowanie w kontakcie seksualnym. Znajome, codzienne życie seksualne przekształcony burzliwym jasnych kolorach – jest możliwe, że nauczyła się tego na stronie. Choć możliwe jest, że życie seksualne się zmienia, gdy jego żona zejść do zera, jak to będzie odpowiadał wszystkim z dala od domu. Mimo to, jeśli kobieta robi to, co robiła wcześniej, o tym myśleć. Najważniejsze jest, aby nie pomylić. Nagle został czytania mądrych książek i postanowił coś zmienić siebie. Kobieta chce urozmaicić swoim otnsheniya aby obudzić poczucie wypalonych i zaprezentujesz je do niej za „zmienia! Gdzie takie dowiedziałem? "

Zmiany w zachowaniu żony

Jeśli twój związek z podejrzeniem nie było normą, na przykład, aby dzwonić do siebie czułe słowa, całować przed wyjściem z domu, lub koszuli nie miał czasu nagladitsya, ale teraz wszystko było na odwrót, to jest wciąż pewne oznaki żony niewierności. Skąd pan wie o tym i jakie zachowania należy zwrócić uwagę, tylko wiesz.

Jeśli żona jest ukrywanie

Załóżmy, że Twoja żona jest zawsze rozmawia przez telefon bezpośrednio od Ciebie, spokojnie odbiera telefon. Teraz zachowanie swojej żony mogą się zastanawiać. Ona nichinaet nerwowy podczas rozmowy, starając się odsunąć od siebie podczas rozmowy, skór telefonów, kasuje wiadomości – oto kolejny sposób określić zdradę swojej żony. Oznaki tego na twarzy.

Aby wpisać w telefonie pierwszego forum będzie pozostawiony do ciebie, jeśli w ogóle były. Co do zasady, mężowie żony rzadko napisać coś szczególnie romantyczny. W najbardziej ekstremalnych przypadkach, dla nich, piszą: „Nie zapomnij kupić mi papierosa.” Takie wiadomości są kobiety z pewnością nie zostaną zapisane. Tutaj to twoja wina. Wiesz, że oni kochają uszami, dobrze, napisał do niej na końcu: „Kocham cię” lub „Wracaj szybko, I miss you”, to nie jest trudne. Tego rodzaju wiadomości zostanie ona utrzymać przez długi czas.

Tak, zauważyłem, że w jej telefon opuścił swoje pierwsze forum i listy swoich przyjaciół, reszta to stara się usunąć, a gdyby tego nie zrobił, to wtedy musisz znaleźć pierwsze oznaki kolejnej zdradzie żony. Jeśli już podejrzewa, że wbrew zasadom przyzwoitości, należy jeszcze zajrzeć do swojego telefonu. Można tam znaleźć wiele ciekawych rzeczy: SMS, nowego kontaktu telefonicznego, dziwne zdjęcia …

Fizyczne dowody zdrady

Poszlaki cudzołóstwa można znaleźć w jej bilety do kina, różnych pamiątek, kwiatów, które dał koledze. Chociaż mądry żona nie przyniesie je do domu, dać znajomego lub pozostawić w pracy. Bezpośrednie dowody mamy na myśli prezerwatywy w torebce lub kieszeni, nawet jeśli z nich korzystać w domu, dlaczego miałaby nosić je? Obejmuje ona także pigułki antykoncepcyjne lub awaryjne rozpoczął paczkę wyrobów gumowych.

Męska instynkt

Męska instynkt pomógł wygrać wojnę, co mogę powiedzieć o ekspozycji żony. Nawet jeśli nie ma wyraźny znak niewierności żony, ale człowiek czuł coś – trzeba zapłacić do tego uwagi. Najmniejsza zmiana w zachowaniu żony może dać go do tego naciśnięciem. Proszeni o wątpliwych mężczyzn, nie rozwieść swoje żony z powodu jakiejś prostej intuicji. Sprawdzić, aby uruchomić wszystkie swoje domysły, a następnie wyciągnąć wnioski. Jeszcze lepiej, znaleźć przyczynę takiego zachowania nią, może ona po prostu chce karać za coś, a tak fajnie z wami.

Hasło do sieci – hasło do prywatności

Jeśli przed twoja żona jest coś czego nie ukrywają, a teraz blokuje ich strony na portalach społecznościowych, zmiany haseł, w tajemnicy przed tobą wszystkie informacje w internecie – nawet pewne oznaki niewierności żony. Jakie są w danej sytuacji – analizować. Jeśli coś ukrywa, więc to na pewno ma coś do ukrycia przed tobą. O ile oczywiście, tajemnica nie jest ci prezent urodzinowy lub coś podobnego.

Nie zapomnij sprawdzić historię odwiedzonych stron w przeglądarce internetowej. Wielu z nich nie zdaje sobie sprawy z jego istnienia. Wchodząc w historię, zrozumiesz, czego szukał, albo z kim się komunikować. Jeśli historia zostanie skasowana – Zdajesz sobie sprawę, co podpisuje zdradę swojej żony.

braki

Jeśli narzeczona zawsze podziwiałem cię, a potem nagle zaczął wskazywać do swoich wad, winy męża, że jest źle – to jest właściwy początek, żeby spojrzeć na prawo człowieka, jeśli on sam nie został znaleziony. Ona nieświadomie porównanie dwóch mężczyzn, i sprawi, że komentarze.

Jeśli twoja żona zaczęła systematycznie wyłączyć telefon, jeśli ma być w kontakcie, nie reaguje na połączeniach lub resetuje bez wyjaśnienia – kolejny powód do myślenia. Jeśli wiesz, że miała spotkanie, nie należy kontynuować do niej zadzwonić i dowiedzieć się relacji.

Jeśli nie spotkałem moją żonę z pracy, i nagle pojawi się prośba, aby nie zrobić, a wręcz przeciwnie, iść, inaczej spędza ktoś inny.

Oznaki niewierności męża żony są nieograniczone, ale wierny będzie tylko znaleźć. Bo, jak nikogo innego, poznać charakter i zwyczaje swojego ulubieńca. Nie leń się ponownie, by sprawdzić domysły. Nie jest to skandal, jeśli jest elementarny, aby przejść do sklepu i będzie natychmiast niecierpliwy z nią porozmawiać. Zaufaj żony swoje, i nie trzeba czytać artykuły jak ten, poszukaj oznaki niewierności żony. Test w tej sytuacji nie muszą się odbyć. Lepiej jest, jeśli człowiek zrobi wszystko, aby upewnić się, że jego żona nigdy nie żałował, że wyszła za mąż tylko dla niego!