352 Shares 1365 views

"Akana" (karma): opinii klientów. Food „Akana” dla psów

Jesteśmy tym, co jemy. Wyrażenie to jest dobrze znane wielu, ale niewielu wie, że może być stosowany nie tylko dla siebie, ale dla naszych braci. Po tym wszystkim, co je nakarmić, co znacznie wpływa na ich zdrowie i samopoczucie. Wszystko to wpływa na ich życie w ogóle.


idealne rozwiązanie

Dzisiaj jest „Akan” – karma dla psów. Opinie wskazują, że produkt ten stał się prawdziwą radość dla zwierząt domowych. Jest to unikalny kompleks, który składa się z przyjaznych dla środowiska naturalnych składników. Charakterystykę tego produktu nie może być porównywana z sytuacją innych popularnych pasz. Ponadto, firma robi wszystko, co możliwe, aby konsumenci mają więcej możliwości zakupu ich towarów. Należy zauważyć, że sucha karma „Akan” nadaje się nie tylko dla psów, ale także dla kotów. Firma istnieje już od ponad 25 lat iw tym czasie była w stanie ustalić się na rynku w naszym kraju. Coraz więcej właścicieli zwierząt starają się zakupić ten produkt. Cóż, po pierwszym zakupie nie będzie chciał niczego zmieniać.

zrównoważona dieta

Sucha karma dana firma może być zawarte w diecie psów i kotów różnych ras, wieku i wielkości. Wraz z nim, są w stanie odbierać przydatnych witamin i minerałów. Firma starannie dobiera dostawców, a to jest gwarancją, że produkt jest zawsze dobre i świeże. „Akan” – karma dla psów, z których opinii udowodnić, że nie jest niebezpieczny dla zdrowia zwierzęcia i nie zawiera żadnych sztucznych składników. Klienci firmy stały się już wielu właścicieli zwierząt z całego świata. Oni osobiście widział swoje psy i koty uwielbiają te produkty. Naturalnie, że produkt jest coraz większą popularność ze względu na fakt, że bardzo wiele przyszedł do smaku zwierząt. Eksperci nie zaangażowany w rozwój chemii, która jest bardzo wciągająca. Zgodnie z powyższym przepisem przeszkadza naturze.

Zalety produktu

Na sucho „Akana” karma jest wykonany przy użyciu specjalnej receptury. W swojej strukturze zawiera organicznych warzyw i mięsa. Ludzie starają się uczynić bardziej zróżnicowana dieta, zawiera wiele witamin, owoców i warzyw. Ale dlaczego ten powinien być pozbawiony zwierząt domowych? Nie warto zwierzę cierpi z powodu braku witamin. Dobre odżywianie jest koniecznie odzwierciedlenie w jego zachowaniu. Czworonożny przyjaciel będzie bardziej aktywny i pozytywny, będą poruszać się. Jeśli wziąć dietę zwierzęcia poważnie, to będzie to bardzo szybko zmienić.

Firma opracowała specjalny program, który opiera się na podstawowych procesach przygotowania produktu. Jest jedzenie „Akana” dla szczeniąt, koty, psy dla osób starszych. … Niektórzy ludzie błędnie uważają, że koty nie lubią psów. Jednak w wielu mieszkaniach żyją razem w pokoju. Są zjednoczeni, w tym miłość i dobre jedzenie. Na szczęście dzisiaj jest taka żywność. To doskonale łączy w sobie wysoką jakość odżywczą mieszankę światowych standardów. Takie jedzenie przygotowuje się jak w domu jedzenie. Z jego pojawienie się na rynku rosyjskim, aby dbać o swoje zwierzę stało się o wiele łatwiejsze.

Dieta dla psów

„Akana” Firma produkuje swoje wyroby w Southern Alberta (prowincja Kanady). Region ten znany jest z szerokich żyznych łąk. Tutaj rolnicy pracujący na ziemi, która jest bogata czarny gleby, a odzyskane z nich wiele korzyści. Jednym z osiągnięć zespołu jest linia murawy produktów, które nie są unikalne tylko w swoim składzie, ale również hipoalergiczne. Zawiera wszystkie naturalne zróżnicowanie Alberta, absolutnie bez ziarna.

Właściciele zwierząt z wszystkich grup wiekowych i ras można bezpiecznie wybrać produkt jak „Akana” (pies jedzenie). Informacje zwrotne od klientów, którzy już byli w stanie ocenić swoje zalety, dowody, że jedzenie jest w stanie zapewnić doskonałą kondycję zwierząt domowych zdrowia. Taka dieta – niskiej zawartości węglowodanów, białka i wysoka, że zaspokaja potrzeby karmienia piersią. W ramach produktów – jagnięciny, która jest uprawiana na polach Nowej Zelandii bez antybiotyków i hormonów. pokarm zawiera również świeże całe jaja tylko najwyższej kategorii. Charakterystyczną cechą jest to, że mięso szczupaki Zander Acana trawiastych, które są wychwytywane w kryształowo północnych jezior. Te składniki są świeże do firmy codziennie, nie zawierają żadnych konserwantów.

Zdrowe zwierzę – który jest prawidłowo zasilany

Ważne jest, aby zauważyć, że w każdej granulki Acana użytkach zielonych zawiera 60% składników mięsnych i ryby, która jak wiadomo, jest doskonałym źródłem kwasów tłuszczowych omega-3. Jest to kwas i zapewniają piękną sierść, zdrową skórę i piękną odporność PET. I to jest najważniejsze wskaźniki zdrowia i witalności.

Jak już wspomniano, jedzenie nie zawiera ziarna, ale istnieje wiele lokalnych owoców i warzyw, które są unikalnym źródłem antyutleniaczy i mikroelementów. Również w produkcie mają rośliny, takie jak korzeń arcydzięgla i liści malin. Składniki te są bardzo ważne, aby oczyścić organizm z toksyn zwierząt.

Ponadto poprawiają trawienie i normalizuje przemianę materii. Właściciele zwierząt wybrać karma dla psów „Akan” na świecie. Sugerują, że szczęśliwych zwierząt jest używany i rozwijać. Ten pyszny i naturalny produkt jest w stanie zapewnić zdrowie i siłę zwierząt.

Na prawidłowości żywienia

Specjaliści firmy opracowali pewne zasady, których należy przestrzegać w żywieniu zwierząt. Ponieważ wszyscy wiemy, jak niebezpieczny może być przejadanie się. Jednorazowa dzienna stawka zależy od sposobu życia i Pet od jego wagi. Ci ludzie, którzy kupują „Akan” – karma dla psów, wyrażają tylko pozytywne opinie. Właściciele zwierząt są bardzo zadowoleni z tego produktu i nie chcą go zmienić na coś innego. Każdy pakiet zawiera informacje na temat prawidłowego odżywiania i ilości składników, które wchodzą w skład produktu. Poniżej znajduje się tabela, która daje dzienną porcję żywności. Wszystkie kwoty podane są w gramach.

Zalecana dawka karmienia

waga spokój zwierząt aktywny zwierzę
5 kg 50 – 90 g 55 – 110 g
od 5 do 10 kg 100 – 150 g 120 – 180 g
od 10 do 20 kg 160 – 260 g 190 – 290 g
od 20 do 40 kg 270 – 480 g 300 – 560 g
40 kg 490 – 620 g 570 – 620 g

Należy dodać, że te dane są przybliżone i są określane indywidualnie dla każdego zwierzęcia.

Wartość energetyczna i składniki

Jak wspomniano powyżej, istnieje „Akan” – karma dla kotów. organizuje dla gości tylko pozytywne. Zwracają uwagę, że ich zwierzęta z wielką przyjemnością go jeść, ponieważ istnieje wiele smaczne i pożywne składniki zawarte w produkcie, który rozkoszował mruczenie zwierzęta. Producenci zawarte w mięsie łososia, jagnięciny, różowe ziemniaków, sandacz, groch, kaczki, dynia, lucerna, szpinak, marchew, pomidory, jabłka, wiele glonów, borówki, żurawiny, jagód jałowca, liści mięty, maliny, kwiaty lawendy, rumianku i nagietka, ekstrakt z rozmarynu i wiele innych przydatnych składników. Wszystkie z nich są karmione przez zwierzę dobroczynnych witamin i minerałów, dając mu siłę i energię. Wartość energetyczna produktu – 3750 kcal / kg. Należy zauważyć, że w misce do karmienia, co ilość – 250 ml, 430 kcal. I jest o 35% białek, 40% tłuszczu i 25% owoców i warzyw.

Kanał „Akana” wybiera ten, kto naprawdę kocha swojego zwierzaka!