843 Shares 3872 views

Dzieci pomagają w przedszkolu. forma pomocy dla przedszkola

Każdy rodzic ma do czynienia z kwestią wejściem dziecka przedszkola. Cała procedura rozpoczyna się od odwołania do kierownika szkoły niemowląt. Przynieś swoją aplikację, można przez cały rok, które trzeba podjąć. Ponadto, znajduje się lista dodatkowych dokumentów, które powinny być podane do głowy ogrodzie:


 1. akt urodzenia dziecka – oryginał.
 2. Dzieci pomagają w przedszkolu specjalnym próbki zdrowia dziecka. Jego projekt został miejscowy pediatra. Reżyseruje dzieciak na inspekcji uzkokvalifitsirovannymi lekarzy i na końcu daje świadectwo.
 3. Trzeba wyodrębnić z szczepieniu certyfikującej karty szczepień i twierdził, że dziecko nie jest zakaźny. I to jest ważne przez trzy dni.

Kolejność rejestracji w przedszkolu

Przed zapisaniem w przedszkolu dziecko podjęły niezbędne testy. Są one ważne przez cały miesiąc. Jeśli kiedykolwiek dowiedział się, że dziecko po prostu nie pozwoli, aby odwiedzić tę instytucję.

Specjalne karty

Dzieci pomagają w przedszkolu i analizy – Ważne dokumenty, ale najważniejsze jest to, że karta medyczna. Po tym wszystkim, to wyświetla wszystkie cechy zdrowia dziecka, która jest wykonana bezpośrednio do pediatry. Powinna ona zawierać zapisy niektórych lekarzy, to jest:

 1. Podiatra.
 2. Chirurg.
 3. Optyk.
 4. Neurolog.
 5. logopeda.
 6. Dentysta.
 7. Laryngolog.
 8. zapis EKG.
 9. Rejestrowania wszystkich analiz.

Po przeanalizowaniu wszystkich danych z karty są wydawane w postaci certyfikatu przedszkola dobrego stanu zdrowia dziecka. Po tym wszystkim, miejscowy lekarz na podstawie stwierdzi neuropsychologiczne, stan fizyczny dziecka skierowanego do przedszkola. I może to zrobić notatki o reakcjach alergicznych odwiedzić dodatkowe zajęcia, a także szczepień dla dziecka. Ważne jest, aby pamiętać, że karta powinna mieć medyczny z przodu klinice skarbowej. Ponadto, strony wewnętrzne muszą mieć drukowanie Pediatra, a także szef przedszkola.

Błędy medyczne w dokumentacji medycznej

Ten dokument dopuszczalne delecje, ale korekta jest napisane na błędnej diagnozy. To powinno być umieszczone obok druku trójkątny kształt. Rodzice muszą być bardzo ostrożny, gdy dziecko jest wydawana podobny dokument. Po wszystkie błędy później znaczy ich poprawiania, będzie musiał zastosować ponownie w klinice dziecięcej. Najczęściej są takie podstawowe błędy, takie jak:

 1. Informacje na temat szczepień w karty medycznej i szczepień nie jest taka sama.
 2. Nie może być różnica w stosunku do grup zdrowia i samego diagnozy.
 3. Informacja o imię, nazwisko i datę urodzenia może być wykonany nieprawidłowo.

Wszystkie te czynniki należy wziąć pod uwagę, i dbać o ważności dokumentacji medycznej, aby pomóc dzieciom w przedszkolu został wydany bez straty czasu na dodatkowe ponownej rejestracji dokumenty niezbędne do dopuszczenia do instytucji. Ponadto, wymagane jest wówczas więcej niż jeden raz podczas pobytu dziecka w tej instytucji.

Pomoc po chorobie

Dokument w sprawie odroczenia choroby dziecka jest wyłącznie pod warunkiem, że nie było odwołanie się do kliniki z powodu choroby. Dodatkowo mapa ambulatoryjnym o nim koniecznie musi być oznakowane. Leczenie w szpitalu obejmuje również następnie przeprowadzenie badania pediatra i uzyskiwanie pomocy odzyskanie dziecka. Następnie można bezpiecznie iść do przedszkola.

forma pomocy dla przedszkola zawsze standardowy, posiada:

 1. Dane na nazwisko i imię dziecka.
 2. Za datę jego urodzenia.
 3. Aby uzyskać informacje o tym, co numer został wydany, a szpital jest skończona.
 4. Również sama diagnoza.

Pomoc po przerwie

W przypadku, gdy ośrodek zdrowia nie posiada certyfikat wydany po przerwie. Jego projekt został miejscowy lekarz na miejsce zamieszkania. On bada dziecko i upewnij się, że jego stan zdrowia. Ponadto, zamiast diagnozy mówi, że dziecko jest zdrowe. I powinny być oznakowane, że nie było kontaktu z pacjentami zakaźnych. Następnie określ datę, kiedy dziecko może zacząć uczęszczać do przedszkola.

Jest różnica pomiędzy referencjami

Oczywiście, oba odniesienia są prawie identyczne, ale różnica jest oczywista dla rodziców. Chodzi o to, że zaświadczenie wydane po tej choroby określa okres, w którym nie trzeba wprowadzać opłaty za przedszkola. Podczas wizyty w tej instytucji występuje bez widocznego powodu, konieczne jest, aby zapłacić za czas brakowało. Dlatego też pomóc dziecku do przedszkola jest niezbędne dla zdrowia.

Dokument po wakacjach

Dzieci pomagają przedszkola koniecznie po wakacjach. Po tym wszystkim, że dziecko ma prawo do odpoczynku, jak i osoby dorosłej. Dlatego w okresie letnim wakacje to do 75 dni. Okres ten nie jest wypłacane, ale musi być wcześniej ostrzeżony o tej grupie opiekunów. Ponadto pismo do szefa przedszkolnym instytucji edukacyjnej dziecka zostawić. Urlopu rodziców nie zatrzymać dziecko w lecie odbywa się bez dokonywania płatności. To prawda, że trzeba będzie pozostawić aplikację z góry głowy, jak również przedstawić dowód w postaci wyciągu z rzędu urlopu rodzicielskiego. Po wakacjach się skończy, należy po raz kolejny odwołać się do miejscowego lekarza, ponieważ potrzeby odwoływania się do przedszkola. Próbkę tego dokumentu zawiera także informacje na temat dziecka i diagnozy zamiast być oznakowane z „zdrowe”. Jest to ważne rozróżnienie pomiędzy zapytania.

Ważne powody, dla których nie uczestniczy przedszkola

Głównymi przyczynami, z których każda musi być wyszczególnione w świadectwie, są następujące:

 1. Choroba.
 2. Okres dedykowanego poprawy roku.
 3. Urlop rodzicielski, potwierdzone przez urzędowego dokumentu.
 4. Leczenie dziecka w sanatorium.
 5. badanie lekarskie.

Jeśli dzieci pomóc w przedszkolu ma takiego powodu, tym razem rodzice nie zapłacili. Dlatego te punkty trzeba wiedzieć każdy rodzic.