595 Shares 3759 views

Jak się pozbyć karaluchów w schronisku szybko i trwale?

Karaluchy – to kłopoty nowoczesnych hostelach. Mogą one swobodnie przemieszczać się z pokoju do pokoju, szukając gdzie aktualnie korzystnych warunków do życia i rozmnażania. I nie wystarczy po prostu utrzymać w czystości i regularnie wykonywać na mokro, aby pozbyć się owadów. Chodzi o to, że kolejność schroniska w ogóle nie jest do kreski. Po drugie, duża ilość żywności przechowywane w pomieszczeniach tego zakładu. Dlatego karaluchy mogą osiedlić się w schronisku przez długi czas. Jeśli zastanawiasz się, jak pozbyć się karaluchów w schronisku, to trafiłeś we właściwe miejsce. Ten artykuł pokaże Ci sekrety pasożyty.


Zaczynamy walczyć z karaluchami

Jeśli zauważysz w moim pokoju karaluch hostelu, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić – jest o kontakt z administracją. Jest on odpowiedzialny za przestrzeganie wszystkich norm sanitarno-epidemiologicznych w ich instytucji. Administratorzy muszą zadzwonić ekspertów, którzy produkują dla dezynfekcji wszystkich pokojach i pokojach akademika, aby zapomnieć o takim problemem jak karaluchy przyzwyczaili. Jeśli zwrócić uwagę na statystyki, to zrozumiesz, że środek ten nie jest bardzo skuteczne, po chwili karaluchy mogą wrócić. Potem, jak pozbyć się karaluchów w pokoju w akademiku?

środki folk

Uzyskaj pomoc od nietradycyjnych metod. Remedium ludowa dla karaluchów w schronisku – idealne podejście, aby pozbyć się cudzoziemców. Ważnym krokiem – zjednoczenie wszystkich mieszkańców w czasie przeprowadzenia sanitarnych czyszczenia ich pokoje i pokoje wieloosobowe, a jednocześnie trzymać przetwarzanie. Tylko wyniki będą mieć pozytywny wpływ.

A potem lokatorzy mogą spróbować nietradycyjnych metod walki z owadami, są niemal w każdym domu, zrobili cenę minimalną. Jak się pozbyć karaluchów w schronisku? Wybierz wygodny sposób i gotowe! Najbardziej popularne i skuteczne narzędzia to:

  1. Olejki eteryczne z roślin. Chodzi o to, że owady boją się silnych zapachów, olejków eterycznych będą one przestraszyć.
  2. Amoniak, nafta, terpentyna – karaluchy nie można przenieść fizyczny gryzący zapach tych substancji, dlatego szukają dzielnicy gdzie indziej. Dobrze, aby skorzystać z tej metody jest możliwe tylko z niewielkiej liczby owadów.
  3. Kwas borowy stosuje się jako pułapkę, jak przetwarzanie głównych miejsc zamieszkania karalucha. Posiada właściwości owadobójcze. Nie tylko pomaga odstraszyć zagranicznych mieszkańców swoim pokoju, ale także, aby je zniszczyć. Po spożyciu kwasu paraliżuje pokarmowego karalucha oddechowego. Jednocześnie ważne jest, aby nie znalazł dostęp do wody, a woda pomaga wyeliminować toksyny z organizmu.

Zalety środków ludowej jest ich bezpieczeństwo dla zdrowia mieszkańców akademików, a także dostępności i najniższej cenie. Jednak nie zawsze pomaga pozbyć się szkodliwych karaluchów. Następnie należy uciekać się do środków chemicznych. W takim przypadku, jak radzić sobie z karaluchami w akademiku?

insektycydy

Środki owadobójcze przeciwko karaluchy są dość popularne. Ich koszt jest znacznie wyższy niż octem lub kwasem borowym, w tym samym czasie możliwe jest, aby zwrócić uwagę na wysoką wydajność z ciężkim zakażeniem pasożytami. Najpopularniejszym środkiem z następujących powodów:

  1. Aerozoli, na przykład, „dichlorfosu”. Tak, rzeczywiście, on szybko pozbyć karaluchów, najemcy mogą zauważyć pozytywny wpływ w ciągu kilku godzin po aplikacji. Jest jednak znaczącą wadę: musi być używany w przypadku braku innych lokatorów, zwierzęta, za pomocą środka do odzieży ochronnej. Chodzi o to, że „dichlorfosu” wysoce toksyczny.

  2. Żel przeciw karalucha. Na przykład, rosyjski – „siła Deadly”. On jest najbardziej efektywny ze względu na zniszczenia całych kolonii karaluchów.
  3. Różnego rodzaju kredki, na przykład, kreda, „Masha” rosyjskiego producenta. Dużą zaletą tego typu leczenia jest łatwy w obsłudze, cena minimalna i jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia ludzkiego. Jeśli chodzi o wady, to jest w istocie – niska wydajność. Płytkie czerpać karaluchy z dormitorium nierealne.
  4. Pułapki. Wykorzystują one prostą zasadę: wnętrze obrabiarek są umieszczone, której zapach przyciąga karaluchy. Owady wpadają w pułapkę i nie może wydostać się w żaden sposób.
  5. Metody ultradźwiękowe. W tym celu specjalne urządzenia. Natychmiast należy zauważyć, że skuteczność ich minimum.

środki zapobiegawcze

Jak się pozbyć karaluchów w schronisku, było jasne, i to nie powstrzymuje ich od powrotu? Gdy udało się pozbyć karaluchów, nie zapomnij o metodach zapobiegania. Pamiętaj, aby utrzymać idealną czystość mój pokój być regularnie czyszczone. Jako środki zapobiegawcze mogą być okresowo przetwarzania herbaty.

I pamiętaj, że wiele z mieszkańcami zagranicznych w pokoju jest możliwa jedynie dzięki wspólnym wysiłkom wszystkich wieloosobowych mieszkańców, tak jak sobie z nimi radzić sam jest bez znaczenia, gdyż wkrótce ponownie.

odkrycia

Odpowiedź na pytanie, w jaki sposób pozbyć się karaluchów w schronisku może być prosta rada. Jeśli chcesz na stałe i szybko pozbyć karaluchów, pierwszą rzeczą, którą trzeba wybrać właściwych ludzi i insektycydy. Maksymalne rezultaty można osiągnąć, jeśli połączyć je ze sobą. obróbki drutu jest konieczne nie tylko w tym samym pomieszczeniu, i całkowicie wokół akademika aby uniknąć migracji. Przestrzegając tych zaleceń, będzie można pozbyć się niechcianych sąsiadów i żyć spokojnie.