112 Shares 9678 views

Szanowna restauracja "Seagull" w Tyumen

Pierwszą rosyjską osadą, która pojawiła się na Syberii, jest Tyumen. Jest to północne miasto, gdzie wiatr i roztocza mrozy są szalejące, a lato może wydawać słońce i ciepło przez cały rok. Ale Tyumen ma coś do dumy, miasto ma swoją wielowiekową historię, jest wiele zabytków, muzeów, gorących źródeł odnowy biologicznej i borowin terapeutycznych. I w ostatnią niedzielę lipca mieszkańcy Tyumenu prowadzą jasne, wesołe procesje karnawałowe, oznaczając dzień ukochanego miasta.


Lekka i przestronna "Seagull"

W Tyumenu, bogatym wyborze hoteli i restauracji, można tam zatrzymać się, zrelaksować się i skosztować fantazyjnych potraw. W restauracji "Seagull", lekkie i przestronne, można znaleźć danie do smaku i nastroju. Droga, szanowana restauracja czeka na gości od 11:00 do 12 po południu. Wnętrze jest tak przestronne i eleganckie, że tworzy poczucie pływającego statku. Miękkie fotele welurowe i kanapy obejmują wszystkich, którzy naprawdę spędzili czas i smaczne potrawy. Muzyka na żywo lub najlepsze DJ-y, harmonijnie skomponowane menu – co jeszcze potrzeba, aby podnieść nastrój? Restauracja znajduje się w centrum Tyumen, tutaj są parami, przyjaznymi firmami lub partnerami biznesowymi.

Powolne rozmowy i bankiety

W Tyumenu restauracja "Chaika" jest najodpowiedniejszym miejscem do niezwyczajnych rozmów, weselne są tu często obchodzone, przygotowywane są bankiety, rocznice odbywają się. Każde wakacje lub impreza firmowa pozostawiają miłe wspomnienia i żywe wrażenia, jeśli spędzisz go w restauracji "Seagull". Wnętrze w pastelowych kolorach, czystość i świeżość może wywołać rozkosz i dostosować się do romantycznego nastroju. Wybór kuchni europejskiej jako głównej, a także dania kuchni francuskiej, rosyjskiej i śródziemnomorskiej. Dla miłośników dań rybnych przygotowywane są sałatki wędzonego węgorza i krewetek z krewetek smażonych, a mięso zjadacze oferowane są w dużym wyborze potraw z polędwicy wołowej i steków, jagnięcina w stylu wiejskim, przygotowywana według specjalnych przepisów.

Strefa dla dzieci "Statek"

W restauracji Tyumen restauracja Seagull nie uprawia stroju, a tu można przyjść z dziećmi w jakieś ubrania. Podczas gdy rodzice odpoczywają i próbują arcydzieł autora w pokoju VIP, dzieci są zaproszone do gry w interaktywnej strefie "Statek". Małe, przytulne miejsce jest odpowiednie nawet dla dzieci w wieku 2-4 lat. Dla małych fidgets jest również menu dla dzieci. Dzieci kochane od dołu serca iz radością organizują wakacje dla dzieci, które organizują się same. Latem otwarta letnia weranda jest szczególnie popularna, a jego projekt kontynuuje wnętrze sali. Oferuje wspaniały widok na miasto, aw nocy staje się miejscem atrakcyjnym dla miłośników nocnych świateł i zachody słońca. Dobre opinie o restauracji "Mewa" w Tyumenie są rzadkie wśród stałych mieszkańców.

Recenzje

Wielu z nich lubi "Seagull", gdy trzeba rozegrać ślub lub świętować rocznicę. Łagodne wnętrze sali z wieloma białymi mewami jest idealne do świętowania. Przyjemne wrażenia otrzymane podczas wakacji sprawią, że od dłuższego czasu utrzymają się w dobrym nastroju. Według opinii, uprzejmi kelnerzy spełnią wszelkie życzenia i pomogą przy wyborze potraw oraz dobrych, dobrych win. Nie zapomnij zabrać ze sobą zdjęcia w restauracji "Seagull" w Tyumenze, będzie to dobry dodatek do albumu rodzinnego.