572 Shares 5485 views

Łyżwy Bauer Supreme: opis, wielkość, jakość, opinie

Na wiosnę 2016 roku w Rosji zostało zlecone zaktualizowany line łyżwy Bauer Supreme. Nowe modyfikacje są udoskonaloną wersją poprzedniej serii. Rozważmy funkcje i cechy tego urządzenia.


ogólny opis

Nowa modyfikacja łyżew Bauer Supreme 1S to zmodernizowana wersja grupy TotalOne MX3. Programiści firmy przyniosły pewne ulepszenia w konstrukcji z wprowadzeniem innowacyjnych rozwiązań, stosowanych dotychczas w klasie Vapor 1X. Dodatkowo inżynierowie dodali modelowych decyzji specyficznych dla rodziny Najwyższego.

Następnie należy zwrócić uwagę na zmiany, które uzyskały łyżwy danych, w porównaniu do swoich poprzedników. Ruler 2016 składa się z siedmiu modyfikacjami. Przez ten parametr jest druga seria po pary. Interesujące jest to, że może wystąpić z rolki Bauer Supreme zamieszanie, jako kijami produkowanych przez tę firmę. Fakt, że digital signage pozostała taka sama jak w poprzednim sezonie. Różnica jest dodanie indeksu S. Oznacza to, że modele 140, 150, … MX3 stali S140, S150 znakowane … 1S odpowiednio. Dlatego konieczne jest, aby zwrócić uwagę na ten aspekt przy zakupie.

profesjonalnie Urządzone

Zaktualizowany Łyżwy Bauer Supreme 140 i pozostali członkowie tej serii różnią się w innej konstrukcji. Zdaniem ekspertów, są one nieznacznie tracąc modele MX3, która w rankingu najlepszych egzemplarzy na zewnątrz w tej serii. buty hokejowe stały się ciemniejsze, wykonana w ciemnych kolorach. Być może wynika to z faktu, że producenci zdecydowali się powrócić do klasycznego wzornictwa swoich produktów, co oznacza maksymalnie czarnych i jasnych kolorach, co najmniej.

Nie tylko przeszedł zespoły barwienia, które tworzą na powierzchni buta oryginalnym wzorem. Plany producentów wypuścić limitowaną serię 1S, wykonane całkowicie w czarnej kolorystyce.

transformacja strukturalna

Zmiany te powodują znacznie większe zainteresowanie. Nie jest tajemnicą, że w związku z wprowadzeniem nowoczesnych innowacji i zyskać wielu użytkowników zaawansowanych kopii. Obudowa serii 1S buty wykonane z materiału kompozytowego, zwłaszcza omówione poniżej. Jej nazwa handlowa – 3-D trwał Titanium CURV.

Obok znajduje się krótki opis modyfikacji łyżwy Bauer Supreme:

 • Wiodącym modelem skład pod nazwą Nexus (1N) dostarczana jest w tradycyjnej czarnej i szarej kolorystyce, która jest obecna w większości modeli z kompozytów buty firmy.
 • Górny wzór jest wyposażone w szereg par 1X stopu aluminium, kompozyt złożony srebra z Lekko żółte zabarwienie. Konstrukcja ta jest również obserwowana w projektowaniu innego sprzętu sportowego tej marki.
 • Oprócz koloru, materiał konstrukcja buta nie różni się od tego, co producent stosowane w poprzednich modelach.

Cechy materiału kompozytowego

Składnik ten zasługuje na szczególną uwagę. Znaczące doświadczenie operacyjne mężczyzna firmy Bauer łyżwy wskazuje, że materiał ma specjalne właściwości. Posiada wysoki współczynnik sztywności, co zapewnia niezawodną ochronę i wysokich parametrach dynamicznych.

Taka konstrukcja sprawia, że jest możliwe, aby skutecznie podnieść prędkość i przeprowadzić hamowanie awaryjne. Wynika to z faktu, że straty na odkształcenia buta są minimalne. Poza buta materiałem kompozytowym jest mniej podatny na obciążenia boczne, które z kolei zwalnia stopy użytkownika podczas manewrów, ponieważ kostka jest ustalony w określonej z góry pozycji.

Ponadto, zastosowanie materiału pozwala na wykonanie skomplikowany i precyzyjny kształt hokej łyżwy Bauer Supreme SR. To utrzymuje się przez długi czas, zapewnia formowanie termiczne, lekki i twardej powierzchni. Te cechy przekładają obiektywnie podobne buty w klasie premium. Kompozyt ma większą żywotność niż profesjonalnego nylonu, a także dłużej zachowuje swoje pierwotne właściwości. Dodatkowo przyciąga danego produktu przez fakt, że kupujący otrzyma profesjonalny model z urządzenia kompozytowego za mniejsze pieniądze.

niuanse

Znaczące różnice strukturalne łyżwy mężczyzn model 1S seria MX3 jest zastosowanie materiałów kompozytowych i wytwarzania podpory w obszarze stawu skokowego. Ostatnia wersja została wykonana z tworzywa sztucznego. To innowacyjne rozwiązanie umożliwiło zmniejszenie ciężaru klocka, w celu zwiększenia sztywności i formowanie termiczne w strefie pięty.

Buty sportowe na górnej krawędzi płytki jest wyposażona znanego typu Comfort Razem krawędzi, dzięki czemu stopy użytkownika dotknąć łagodniejsze i bardziej komfortowe. Jest to możliwe dlatego, że miękkie pianki umieszczony w błyszczącym czarnym i szarym materiału syntetycznego. Część ta odgrywa ważną rolę w działaniu jak obcisłe buty lepsze i bardziej dokładnie chwytając nogę. Po wprowadzeniu tej technologii jest znacznie zmniejszona liczba skarg nogi tarcie stałe krawędzi hokej buta kompozytu.

zad

Producent szczególnie skupia się na jednym z innowacji zastosowanych w produkcji łyżew Bauer Supreme 160 i 1S. Jest to technologia C-Flex, osadzony w tylnej części buta. Konstrukcja ta została wykorzystana w języku ochronnej. Gracz może zmienić jego indeks sztywności za pomocą specjalnych wkładek o różnych grubościach materiału kompozytowego. Teraz okazja była w odwrocie rozważanych butów sportowych.

To nie boli, aby zwrócić uwagę na zaprojektowanie rejestracyjny odnowiony tło. Wykonany jest w całości z gładkiego plastiku, ma skomplikowany kształt oryginału, ale w środku jest mało lub nie ma wykończenie. Producent postarał się, aby ta pozycja bardzo widoczne i dobrze widoczny.

Zmienić sztywność tle, jak to możliwe za pomocą wkładek z dwoma rodzajami sztywności. Wśród nich: średnia forma (średni) i wersja wzmacniany (sztywny). Pierwszy wkład jest wykonany z litego gumy, a drugi element – z czarnego tworzywa sztucznego. To daje graczowi? On może wybrać trzy opcje regulacji twardości poprzez umieszczenie jednego z rodzajów uszczelek lub nie korzystania z nich w ogóle. Czynnik ten wpływa również na poziom odporności na tyłach zgięcia.

testowanie

Badanie łyżwy Bauer Supreme 140 wykazały, że wprowadzenie technologii C-Flex nie daje szczególnych korzyści przy jeździe. próbka wszystkich opcji została przeprowadzona w testowaniu. W rezultacie, różnica była ujawnił minimalne i prawie nie czuł. Jeśli weźmiemy przykład z rywalem Easton Mako, można zauważyć, że wpływ elastycznej tło do jazdy na łyżwach jaśniejsze i bardziej wyraźny w tym modelu.

Jest to spowodowane agresywnym przodu pochylenia tło. To pomaga podczas jazdy na kolanach, aby czuć pracę element każdym kroku na scenie, ponieważ zawsze opiera się o nogę. Przegląd łyżwy Bauer Supreme dowodzi, że takie modyfikacje przechylić neutralne tło, z odtwarzaczem w kontakcie niestabilnym. W związku z tym, rzeczywista rezystancji elementu odczuwalne w końcowej fazie tego etapu przy maksymalnej amplitudzie. Jako producenci zrobić w prezentacji nacisk kładzie się w tej kwestii, możemy powiedzieć, że okazało się wysoce kontrowersyjna.

W rezultacie, eksperci zalecają stosowanie gumy wstawić średniej grubości, ponieważ pozwala zachować elastyczność tło. Jednocześnie on przedłużony okres jej eksploatacji. Poprawiono pad na dolnych zębach trzech plastikowych i jeden górny odpowiednik. Aby usunąć element, wystarczy przechylić piętę do przodu i podnieść odpowiedniego narzędzia. Identycznie zamontowany nowy wkład przez kurczenie szczegółów na starym miejscu.

sznurowanie

Monolityczny sznurowanie buta jest stosowana w innych wersjach. Istotną wadą tej plastikowej konstrukcji jest jego podatność na naprężenia mechaniczne, które prowokuje złamania pierścieniem uszczelniającym z podkładkami uderzenia lub nadmiernych koronek dokręcania.

Na Bauer Supreme łyżwy dzieci wykorzystywane podobną budowę. Buty różnią się między starszych modeli tylko w rozmiarze. W testach przy uwzględnieniu sznurowanie butów sportowych marki okazał się niezawodny i praktyczny element nigdy zdeformowane. Reklamacje Element aktywny ze względu na fakt, że duże ilości danych produkowanych łyżwy. Stąd popularność i produkuje jak nieporozumienie. Według kierownictwa firmy, brak monolitycznego sznurowania wynosi nie więcej niż 5 procent. Cokolwiek to było, szeroki zakres ogólny i wysokiej jakości określić popularność badanym marki na całym świecie.

Łyżwy Bauer Supreme: Opinie

Większość właścicieli buta sportowego mówić o nim pozytywnie, ale istnieją pewne wskazania wad. Wśród korzyści dla użytkowników są następujące punkty:

 • Niska waga.
 • gęstość obsady na piechotę.
 • Wygoda i komfort podczas jazdy.
 • Rozsądną cenę.
 • Dobra izolacja termiczna.
 • Różnorodność modeli selekcji.

Wady konsumentów przeprowadzone:

 • Przy wyborze butów należy zmierzyć, ponieważ określona wielkość nie zawsze pokrywają się z prawdziwym testem.
 • Niezupełnie wysokiej jakości tworzywa sztucznego.
 • Koronki trochę krótki w niektórych wersjach.

Reszta uważa łyżwy całkowicie zadowoleni właściciele obu kierunkach amatorskim i zawodowym.