855 Shares 2046 views

Lek „Dermatiks”: przegląd jego stosowania

Preparat „Dermatiks” jest analogiem i zastępcze powłoki silikonowe, wykorzystywane do celów leczniczych. Podstawą lek jest obojętny kauczuk silikonowy, który działa tylko na powierzchnię skóry, bez wywierania jakiegokolwiek ujemnego wpływu na organizm.


Skład i postać leku „Dermatiks”

Przegląd pacjentów powiedział, że po zastosowaniu leku szybko wysycha na skórze, tworząc elastyczną powłokę niewidzialną. Oznacza zamknięcie blizny, zapewnia dostęp do tkanek tlen. Bariera ochronna zwiększa elastyczność i nawilża blizny, chroni ją przed uszkodzeniem, tworząc warunki utrudniają dalszy wzrost tkanki bliznowatej. Leki wytwarzane w postaci żelu, który jest pakowany w tuby z tworzywa sztucznego. Placówka ma kolor przezroczysty i jest przeznaczony do stosowania miejscowego. Kompozycja lek zawiera silikonowych związków polimerowych, w którym krzem jest dodawany dvuoksid.

Lek „Dermatiks”: przegląd zalet

Wiele osób pozytywnie mówić o zastosowaniu żelu, podkreślając jego główne zalety. Przede wszystkim, elementy niewidoczne i szybko wysycha na skórze. Zastosowanie leku może mieć nie więcej niż 2 razy dziennie. Po drugie, nie ma potrzeby, aby bandaż i przetarł lek. Żel może być zastosowana praktycznie na wszystkich obszarach ciała – twarzy, szyi i zagięcia kończyny. Opinie mówią również, że lek był dobrze tolerowany, posiada biologiczną i chemiczną obojętność, nie jest szkodliwe dla organizmu.

Działania farmakologicznego leku „Dermatiks”

Pacjent ocena informuje, że lek i jego analogi pozwalają nawilżyć skórę, poprawić wygląd stanu blizny. Głośniki wady zmiękcza i wygładza. Człowiek przechodzi uczucie świądu i dyskomfortu przerwano zaburzeń pigmentacji skóry, spowodowanych przez tworzenie blizny. Lek jest łatwo nakłada się na chorobowo miejsca na skórze, szybko wysycha, jest niewidoczne dla oczu.

Wskazania lek „Dermatiks”

Pacjenci ocena tłumaczy, że lek może być stosowany w leczeniu oparzeń, zapobieganie powstawania blizn i bliznowców przerosłych po zabiegu. Zgodnie z instrukcjami, środki przewidziane do zmniejszenia wielkości blizny po uzdrowienie. Dobre wykorzystanie „Dermatiks” blizn. Wytwarzanie i zastosowanie w profilaktyce, aby poprawić wygląd skóry. Stosuje się żelu można pojedynczo lub w połączeniu z innymi lekami. Recenzje mówić o bezpieczeństwie leku dla dzieci i dorosłych.

„Dermatiks” żel: cena oraz zastosowanie

Do profilaktyki wystarczy użyć jednego opakowania na leki, pod warunkiem, że blizny nie przekracza długości 12 cm. Czas trwania terapii wynosi dwa miesiące. Środki stosowane zewnętrznie cienko dwa razy dziennie. Przed nałożeniem porcje żelu pacjentów wymagało mydłem i dokładnie wysuszono. Po zastosowaniu żelu powinna być kilka minut w celu osuszenia. Szacunkowy koszt leku wynosi 1800 rubli.