550 Shares 6503 views

Natalia Barbu: Biografia, kariera, życie osobiste

Popularny rosyjski przywódca Natalia Barbu chociaż czele raczej autorytatywny i pojawi się w swojej niszy, więc najpierw drukowane wydanie, życie jest bardzo wesoły, zabawny i przyjazny kobieta. Jednak ona jest bardzo aktywny, energiczny i bardzo ciekawy człowiek, który jest obcy snobizmu i arogancji.

Pierwsze kroki Natalia Barbu

Barbier Natalya Twój rok urodzenia jako prawdziwa kobieta ukrywa. Pochodzi ona z inteligentnej rodziny Radzieckiego. Ojciec – Włodzimierz Troepol'skaya żołnierz, żeglarz, kapitan 2. rangi; matka – nauczycielka języka angielskiego. Urodziła się w twierdzy Kronsztadzie, gdzie służył w czasie jej ojca. Jednak pierwsze świadome wspomnienia wiąże się z Saratowa, gdzie spędził lata szkolne. Była bardzo lubił to miasto, aby połączyć różne style architektury, która stała się oazą intelektualistów w czasie wojny i powojennej. Dziewczynka często chodził pieszo ze szkoły do domu, ciesząc się widokami i oryginalnego ducha miasta.

Osobowość i charakter

Dzieciństwo Natalia Barbu To był bardzo szczęśliwy. Została wychowana w atmosferze miłości i opieki, zawsze czułem wsparcie rodziny. Ze względu na to, jak sama przyznaje, zawsze czuje się szczęśliwy i nie zniechęcaj się.

Natalia Barbu dziadek był dziekanem Wydziału Historii Uniwersytetu w Saratowie, może on i dziewczyna wpajane od najmłodszych lat miłość do książek. Mama zawsze szuka nowego mieszkania, kochałem to miejsce i zmieni sytuację. Raczej odziedziczyła po matce i Natalii dobrego smaku i wyczucia stylu, w rezultacie staje się ekspertem w dziedzinie wnętrz.

Edukacja i szkolenia

Po ukończeniu szkoły średniej, Natalia Barbu poszedł z Saratowa do Moskwy, gdzie wstąpił do Moscow State University na wydziale dziennikarstwa. Po wydaniu tej samej uczelni, ona naukę na studiach, a nawet w „krytyk sztuki”. Po ukończeniu studiów, możliwość odbycia szkolenia w BBC, którą chętnie skorzystaliśmy.

rozwój kariery i działalność zawodowa

Natalia Barbu, którego biografia jesteśmy zainteresowani, wziął alias kiedy zaczął rozwijać swoją karierę. Barbier – to nazwa babcią, wiodącego prawdziwym nazwiskiem – Troepol'skaya. Po raz pierwszy nazwa została użyta do podpisania artykułów w czasopiśmie „Brownie”.

Jego pierwsza praca po stażu został korespondentem w gazecie „Literary Rosja”, a później – w Literackiego i miesięcznika „Gazette” „Ogonyok”. Następnie spróbuj swoich sił na sprawy redakcyjne w czasopiśmie „Brownie”.

Od 1998 roku, kiedy to generowane idei magazynu „Mezzanine”, jest redaktorem publikacji. W tym czasie był to pierwszy magazyn popularyzacji idei tworzenia indywidualny wystrój wnętrz. Wnętrze właśnie zaczęła się modne.

W telewizji, Natalia Barbu w różnym czasie uczestniczyli w projektach „Dom z antresolą”, „Wyposażenie”, „The perfect naprawy.”

Oprócz pracy w telewizji i dziennikarstwa druku, działalność ta jest kobietą, jest prezesem Stowarzyszenia dekoratorów wnętrz, prezes corocznych wystaw „Tydzień Decor” i „Tydzień ogrodów”, z powodzeniem za jego osobistego projektu „dekoracji stołu”. Od 2008 roku brał udział w projekcie „snob”.

idealny naprawa

Ideą Pierwszego Kanału „doskonałego naprawy”, który jest wiodącym Barbier, nie jest jedynie wymienić stary środowiska lub modernizując wnętrze na jakiś inny, nowy, modny, ale być może absolutnie zamieszkania. Zespół projektowy pracuje przede wszystkim na tym, że przyszłość wnętrze pasuje najlepiej, jak to możliwe, aby jego właściciela. Dlatego są one studiując stare sytuację, spotkać się z gospodarzami podniósł układ, materiały i wystrój, który zadowolić mieszkańców apartamentu. Jak mówi, prowadzące do wnętrza „jest bogaty i modny” powinno odnosić się do innych specjalistów. W tym samym projekcie różnych zadań.

życie osobiste

Natalia Barbu, życie osobiste nie jest również narażony prowadząc do publicznej wiadomości, jest żonaty z Aleksandrom Galushkinym. Według opowieści większości z Natalią, że jest szczęśliwy w małżeństwie, bo jej mąż jest jej bratnią duszą. Wspólnie pracowali nad przywróceniem jego mieszkaniu, przeliczone ze starego mieszkania komunalnego w domu Stalina. Razem zbudowany i urządzony domek na przedmieściach, a następnie w Czarnogórze. Jej mąż wspiera i podziela miłość kobiety do książek, podróże, siedzący w towarzystwie przyjaciół i aktywnego wypoczynku.

Mój dom – moja twierdza

Pomimo faktu, że Natalia Barbu jest znanym i cenionym ekspertem w dziedzinie projektowania wnętrz i dekoracji, ona sama nie lubi się popisywać i nie rozumie co do naprawy każdej porze roku. Chociaż regularnie zmieniane zasłony i przestawiać meble od czasu do czasu lubi. Jego mieszkanie w Moskwie, który bardzo lubi, próbowała pokonać w duchu rosyjskiej inteligencji. Nawet jeśli nie jest bardzo duże rozmiary, w sumie 72 m 2, ale przyjazne dla środowiska, dzięki czemu jest wygodny w nim żyć. Barbie uwielbia czytać w jej domu wiele książek na półkach pod sufitem, a masa wszelkiego rodzaju pamiątek i pocztówek importowanych z różnych krajów, zdjęć rodzinnych i innych cenionych drobiazgi. W tym wnętrzu, wszystko na swoim miejscu.

Ale w domu Śródziemnego w Czarnogórze, kupiony w 2002 roku, zupełnie inne wnętrze. To mieszkanie było jednym z pierwszych rosyjski rozliczenia w całości sławnych ludzi. A ona zwróciła Natalię i jej mąż, ich niski koszt i spokojnej miejscowości.

Według wierzeń zawodowych Natalia, każde wnętrze odzwierciedla osobowość jego właściciela. Na niej można zorientować się, charakteru i upodobań danej osoby. Wszystkie działania dziennikarzy ma na celu zaszczepienie dobrego smaku ludności we wnętrzu, pragnienie, aby przekazać, że wszystko dla mieszkania i stworzyć komfort nie jest konieczne, aby wydać dużo pieniędzy. To wystarczy, aby pokazać wyobraźnię, jak pchle targi, wyszukać i konieczne kawałek „mozaiki” – szczegół wnętrza – zawsze będzie można znaleźć.

Prowadząc przekonany, że wnętrze przede wszystkim podyktowane lokalizacji miejsca. Na przykład Europejski wnętrze jest zasadniczo różni się od rosyjskiego, z powodu warunków pogodowych w pierwszej kolejności, a także tradycji każdego kraju, dostępnych materiałów, środowiska. A także w tym samym kraju, sytuacja domów miejskich będzie radykalnie różni się od wsi.

Tak więc, Natalia Barbu był jednym z pierwszych ludzi niosących pomysł zdobienia sztukę publiczną i wystroju wnętrz, stworzyła nową gałąź profesjonalnego dziennikarstwa wnętrz.