623 Shares 1914 views

"Fedor Panferov" (Łódź): zdjęcia i opinie. Rejsy statkiem po Wołdze z Kazania

Prowadzenia morze urlop – marzenie wielu. Ale, niestety, nie zawsze i nie każdy ma taką możliwość. Ktoś rozwiązuje ten problem na wiejskiej drodze, inni go odwiedzić, podczas gdy inni idą na rejs po rzece. Dla mieszkańców europejskiej części Rosji ma możliwość dokonania rejs po rzece Wołga. „Fedor Panferov” – statek, który biegnie w dół rzeki od maja do września. Które miasto można zwiedzać i co mówią o swoich podróżach, turyści – to wszystko bardziej szczegółowo poniżej.

Opis statku

Pięćdziesiąt pięć lat temu, statek „FI Panferov” został zbudowany w niemieckim mieście Wismar stoczni. Od rejsów Cztery statek na rzekach Rosji. Jednakże, pierwszy statek miał tylko trzy pokłady, ale później został uaktualniony i dostał jeszcze jedną. Aktualizacja zabezpieczeń miała miejsce 12 lat temu.

Nazwa statku została nazwana na cześć pisarza 20. wieku Fedora Ivanovicha Panferova znanej trylogii – „Walka o pokój” Wołga „Matka” i rzeki

„F. Panferov „- statek, o długości prawie stu metrów i szerokości większej niż 14, może zabrać na pokład maksymalnie 150 obozowiczów. Komfortowe warunki wypoczynku są w kabinach różnych klas i obszarów. W uzupełnieniu do kabin na statku można odpocząć w jednej z restauracji ( „Wołga”, „Kama”), które oferują pyszne jedzenie w domu. Jeśli ktoś chce „zanurzyć się” w atmosferę lat pięćdziesiątych, można odwiedzić bar „Neva”, koktajl, piwo lub kawę. Dla miłośników tańczących na górnym pokładzie jest wyposażony w salonie. Istnieje również solarium. Może chcesz odwiedzić czytelnię lub sauny. Pierwsza pomoc zapewni punkt medycznej w razie potrzeby. A dla tych, którzy nie mogą oderwać się od Internetu, na łodzi nie ma Wi-Fi.

Opis kabin

Wszystkie kabiny statku wyposażone w nowoczesne meble (łóżko, szafa, lodówka) oraz łazienki. W każdej łazience znajduje się prysznic, umywalka i toaleta. „F. Panferov „(Łódź) ma na swoim pokładzie pojedyncze, podwójne i potrójne domki i kabiny deluxe i junior suite. kabiny z łazienkami znajdują się na pokładzie łodzi. Byli na łodzi są tylko dwa. Ponadto, mają komoda oraz stoliki nocne, telewizor i stolik. Do regulacji temperatury w pomieszczeniu, można korzystać z klimatyzacji.

Kategoria deluxe kabina wyposażona jest w sposób podobny do apartamentów, z wyjątkiem stołów i komoda. Jest przeznaczony dla jednej osoby. W sumie statek z pięciu kabinach. Znajdują się one również na pokładzie łodzi. luksusowe kabiny i mniejsze apartamenty posiadają balkon.

Na środkowym pokładzie umieszczone osiem pojedynczych kabin. Są one wyposażone w standardowy sposób i wyjściem na balkon nie mają.

Standardowe podwójne kabiny (z 3), umieszczony na głównym pokładzie. Trzy dwuosobowe kabiny z balkonem znajduje się na górnym pokładzie i 11 więcej tego samego – na łodzi. Są to apartamenty na łodzi podwójnym dodatkową przestrzeń z balkonem lub bez.

Potrójne warstwowe kabiny znajdują się na dolnym pokładzie. Z innych pokoi standardowych różnią się tylko tym jednym łóżku znajduje się na górze.

Rejsy statkiem po Wołdze

Rzeka podróż nie można porównywać ze zwykłymi podróży z miasta do miasta. Po pierwsze, otaczająca widok jest bardzo różne od tego, co widać przez okno samochodu, autobusem lub pociągiem. Po drugie, ogólna atmosfera zabawy jednocześnie uspokoić ruch statku tworzy szczególny nastrój.

Rejs po rzece Wołga na statku „Fedor Panferov” można rozpocząć od Samarze i Saratowie, Kazań i Astrachań. W tym czasie podróży mogą być różne. Ktoś wypłynął na kilka wolnych dni wolnego, ktoś wybiera się w rejs na tydzień.

Na łodzi znajduje się codziennością. Rano – ładowanie i śniadanie, po południu różnorodnych zajęć rekreacyjnych dla dzieci i dorosłych, a kolację. Wieczór kończy się kolacją i tańcami. Dzieci są rozpatrywane przez animatorów, dorośli wybrać swój zawód na smak: mistrzowską klasę w tańcu lub ogólnej grze intelektualnej.

Zatrzymanie w miastach nad Wołgą

W małych i dużych miastach nad Wołgą wystąpić stop. Opcjonalnie można wybrać się na wycieczkę z przewodnikiem lub na własną rękę, aby wędrować po mieście.

W Astrachaniu, na przykład wycieczki obejmuje zwiedzanie autobusów miasta, podróż do centrum rekreacji oraz wizytę w mauzoleum lokalnego Kurman Gazy. Zatrzymanie w Wołgograd trudno sobie wyobrazić bez objazdu Kurhan Mamaja. W Samarze można odwiedzić bunkier Stalina.

Rejsy z Kazania

Rejs po rzece Wołga można rozpocząć od tego miasta (Kazan). Statek „Panferov” sprawia, że podróżowanie wody tam tak długo i z wizytą do dużej liczby osiedli, a także kilka dni z przystanku w tym samym mieście.

Runda dziewięć Kazan obejmuje zatrzyma Samara, Saratov, Wołgograd, Astrachań, Mikołaja, i Kamyshin Balakovo. Najniższy całkowity koszt takiej podróży będzie kosztować 29.500 rubli. (Bez rabatów). „F. Panferov „(statek) sprawia przyjemność z Kazan rejsy dziennie. Koszt takich wycieczek – od 3100 rubli.

ceny

Koszt podróży w pierwszej kolejności zależy od liczby dni na drodze i wybranej kabinie. Na przykład, rejs Saratov – Wołgograd – Saratov okres trzech dni na osobę w kabinie na środkowym pokładzie będzie kosztować dziesięć tysięcy rubli. Cena ta obejmuje zakwaterowanie, zajęcia rekreacyjne na statku i 3 posiłki dziennie. Dodatkowo, jeśli chcesz wydać pieniądze na napoje w barach, zwiedzanie i tak dalej.

Statek wycieczkowy Wołga do 6 dni / 5 nocy Saratov odwiedzających Wołgograd, Astrachań i Nikolskij Akhtuba (w podobnym kabinie) będzie kosztować 24 300 rubli.

Pewien wpływ na ceny, jak z każdym turystyki ma pór roku. W maju, czerwcu i wrześniu, wielu operatorów obniżenia cen.

„Fedor Parfenov” – statek, na którym są zniżki. Na przykład, wielu touroperatorów oferują zniżki do 12% dla wczesnej rezerwacji. 10% można oczekiwać, aby dzieci i emerytów. Jeśli podróż do Wołgi wysłał całą firmę, jeden bilet może być pół ceny albo nawet za darmo.

Statek "Fedor Panferov": Opinie

Recenzje rejsu na statku „Fedor Parfenov” są podzielone na trzy części. Najpierw mówią, że wyjazd był bardzo nudny. Te ostatnie są bardziej lojalni i wierzę, że jest możliwe, aby zostawić czasami zdywersyfikować rzeka rejs. Trzecia część turystów były ekstatyczny, i są gotowi następnym razem powtórzyć swoją podróż.

Jednym z negatywnych rzeczy, które ludzie uważają nudne sytuacji i brak rozrywki. Niektórzy twierdzą, że ten rejs jest tylko dla osób „po czterdziestce”. Ale wielu wśród wczasowiczów mają odmienny pogląd, twierdząc, że rozrywki można znaleźć zarówno młodzieży i starszego pokolenia.

Statek „FI Panferov „jest często chwalona za zasilanie. Nawet trochę receptur na notatki. I różnorodność potraw pozwala znaleźć coś dla siebie swój własny, w tym wegetarian.