646 Shares 7255 views

Roland Kickinger: Aktor filmografia

Roland Kickinger nie tak znana w środowisku aktorskim, zarówno w sporcie. Kulturysta, trener fitness, zdobywca 4 dan w karate, Roland nadal jest w doskonałej formie, mimo że miał prawie 50 lat. On nadal działać w filmach i udzielać porad w lewo i prawo o tym, jak osiągnąć wielki sukces w pracach nad własnym ciałem. Roland – rodowity Austriak – był w Stanach Zjednoczonych, i co robił wcześniej, aby dostać się do kultowego thrillera „Terminator 4”?


Roland Kickinger Wysokość, waga,

Kikindzher urodził się w dniu 30 marca. Znak Roland Oven, a to wyjaśnia jego upór i determinację.

Przyszła gwiazda „Terminator” urodził się w 1968 roku (rok małpa) w Wiedniu.

Wzrost Kikindzhera. – 193 cm na konkurencyjnym waży 136 kg.

Dzieciństwo przyszłego gwiazda kulturystyki

Wydaje się, że sportowa przyszłość Kikindzhera została ustalona z dzieciństwa. Matka dała chłopca z powrotem w ciągu 4 lat w szkole gimnastycznej, gdzie Roland trenował kilka razy w tygodniu, nauka akrobacji i rosnącą jego elastyczność. Potem znowu, pod naciskiem matki Kikindzher dostał się do szkoły baletowej.

zajęcia baletowe trudno nazwać marzeniem chłopca. Jednak Roland mówi z wdzięcznością decyzji matki. Po tym wszystkim, elastyczności i wytrzymałości, który rozwinął, robi balet, pomógł mu stać się później znanym kulturystą. Ponadto, rozciąganie była przydatna dla aktora, kiedy zaczął uczyć się sztuki walki.

Ale to było wtedy, w 15 lat chłopiec cierpi z tego, co było zbyt chudy i anemię. Chłopiec od razu zdali sobie sprawę, że to może tylko pomóc w treningu siłowego. Dlatego Roland poprosił o zajęciach w jednej z małych salach sportowych, które nie było daleko od domu. Jako nastolatka nie może zapłacić za szkolenie, płacił czyszczenie.

Dołożyć wszelkich starań i upór, Kikindzher osiągnięty że masa jego ciała zaczęła rosnąć. Matka miłe sukcesy sportowe syn, ale ojciec nie był zadowolony z faktu, że jego syn spędza cały swój wolny czas na jakiejś wątpliwej kulturystyce – piłka nożna, jego zdaniem, przyniesie więcej korzyści.

Ale Roland nie stać się piłkarz, i poszedł na studia po szkole biznesu hotel i restauracja w college'u.

Życie po studiach

Zawód, który był Kikindzher prawie przyniósł mu satysfakcję, ponieważ po ukończeniu studiów, często zmieniał miejsce pracy i wydawało się nadal szukać dla siebie.

W 19 lat, Roland dostał swoją pierwszą pracę. Na statku, pracował jako boy hotelowy. Aby zrobić karierę na wykładzinie, wymagane po angielsku, a on jest młody człowiek kulejąc. Naucz się angielskiego, Roland jeszcze udało się osiągnąć wzrost najpierw odpowiedzieć kelnera, a następnie – do asystenta kelner.

Powrót na suchym lądzie, Kikindzher spędził 5 lat, że pracuje w hotelu. Przez te wszystkie lata, młody człowiek nie zapomniał o swoim marzeniu o zostaniu słynny kulturysta i nadal trenować, ale w nocy. Jednak im dłużej żył takim życiem, tym bardziej przekonany, że nie zawsze jest potrzebne.

Stając się mistrzem kulturystyki Kikindzher austriackiej wciąż spakował swoje rzeczy i przeniósł się do słonecznej Kalifornii.

Zacząć działać karierę

Ostatecznym celem było mekką kulturystyki Kikindzhera – miasto Venice Beach. Facet w kieszeni był tylko $ 500, które mogą gromadzić się w Austrii. Z tych pieniędzy kupił maszynę Roland w Stanach Zjednoczonych i udał się do cenionych sen.

Można się domyślać, że w pierwszych rzeczy nie były tak dobre. Roland miał trochę czasu, aby żyć w swoim samochodzie. Jednak upór młodego człowieka odegrała w jego ręce, a wkrótce jego nazwisko było na ustach wszystkich w środowisku sportowym.

Roland Kickinger, którego zdjęcia zaczęły pojawiać się w magazynach sportowych, po kręcenia serialu „Wielki remont” sobie sprawę, że kariera sportowa nie będzie wystarczające, a skupił się na kinie. Jednak, aby stać się gwiazdą filmową, nie wystarczy, aby mieć piękne bicepsy wymaga bardziej konkretnych umiejętności i talent.

Kikindzher długi czas wędrówki w serialu, aż trafisz film fabularny 1998 „Zabójcza broń 4”, gdzie otrzymał niewielką rolę detektywa policji. Od tamtej pory, rzeczy mają Roland w Hollywood poszły dobrze.

"Terminator: Ocalenie". Roland Kickinger jako T-800

Filmowanie w chłodnym filmu akcji, chyba marzenie każdego męskiego aktora. Roland Kickinger, filmografia, który do 2009 roku miał ponad 20 filmów, zwrócił bilet wygraną, otrzymał rolę w filmie „Terminator 4”.

Czwarta część thrillera sci-fi zebrał w wynajmie 371 mln. Dolarów. Partnerzy Kikindzhera od malowniczej okolicy stał Kristian Beyl ( "Batman. Domu", "The Dark Knight"), Sam Worthington ( "Avatar", "Starcie tytanów"). Film został wyreżyserowany przez McG – twórca „Aniołki Charliego” i serialu „Supernatural”.

W czwartej części filmu w środku działki wynosi Dzhon Konnor, który prowadzi walkę z armii Terminatorów. Przez cały film jest oświetlony tej brutalnej i krwawej wojny.

Roland Kickinger dostał w roli filmowej negatywnego charakteru – Terminator T-800. Pod koniec filmu jest on prowadzi Dzhona Konnora i jego syna. Podziemny Terminator i ludzi odbywa się w scenerii serii sklep montaż 800. T-800 udaje się zabić Jana, ale Kikindzhera bohater wciąż oderwać głowę, a on umiera.

Inne projekty Roland

Do 2009 roku, kilka znanych filmów zostały dokonane, w których uczestniczyło Roland Kickinger. „Terminator” – nie jest to jedyny film, w którym aktor ma znaczącą rolę. W 2005 roku spośród ekrany dramat na świecie "See Arnold nadchodzi!" Reżyseria: James B. Rogers ( "American Pie 2", "Głupi i głupszy 2"). Nietrudno się domyślić, że obraz był film biograficzny o życiu Arnolda Shvartseneggera.

Początkowo główną rolę w tym filmie szukaliśmy profesjonalnego kulturysty. Roland Kickinger szczęście – był w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie, a nawet w okazyjnych okazało się, że facet jest bardzo podobny do Schwarzeneggera w młodości. Film przedstawia życie żelaznej Arnie aż do wyborów 2004

Jest również jedną z głównych ról w Kikindzhera było w serialu Nagi patrol – „Baywatch” rodzaj parodii W serii Roland grał nierozgarnięty pitching Notch Johnson.

trener fitness kariera

Stale działających w filmach i serialach, Roland Kickinger nadal znajduje czas na treningi. Przez kulturystów Aktor dodał, klasa Karate, strzelanie i posiadania noży. Ponadto Kikindzher lubi biegać, ale swoje zadanie komplikuje fakt, że podczas gdy jogging nosi koszulę 15 funtów. Trzy razy w tygodniu, gwiazda „Terminator 4” jest zaangażowana w jodze.

Niespodziewanie, z tak napiętym harmonogramie Kikindzher zdołał stać się certyfikowanym trenerem i dietetykiem. Przedsiębiorcza smugowe Austriacy też był w doskonałym porządku: otworzył swój własny ośrodek fitness w Los Angeles, który jest uważany za dość lukratywne. Roland oferuje swoim klientom trzytygodniowy pobyt w hotelu, w warunkach zbliżonych do domu, a także specjalny program szkoleń i żywienia, które pomogą ludzie wprowadzają swoje ciało w porządku i nadać mu atrakcyjną formę.

życie osobiste

We wszystkich mediach energicznie omówione sportu lub osiągnięć biznesowych Kikindzhera, czasem nawet dochodzi do jego wybitnych umiejętności kulinarnych, ale życie osobiste aktora i sportowca pozostaje w cieniu. Wiadomym jest, że przedsiębiorczy austriackie nadal nie jest żonaty. Faktem jest, czy ma dziewczynę, czy nie, nie jest znany.