864 Shares 8545 views

Jak zaplanować płeć dziecka? Marzenia się spełniają!

Jak zaplanować płeć dziecka? Jeśli jesteś na tej stronie, oznacza to, że jesteś już w 100% zdecydowało który chcesz – córkę lub syna. A ty tylko zrozumieć, jak „nie stracić” w tej sprawie.


Najbardziej znaną i skuteczną metodą, jak zaplanować płeć dziecka jest planować na podstawie daty poczęcia. Przede wszystkim za to powinniśmy pamiętać z lekcji biologii: chłopiec urodziny promować plemniki z chromosomem Y, a po urodzeniu dziewczynki z kolei – na chromosomie X. W zależności od tego, która z nich przewyższają „wroga” i zanim osiągnie jajko, określane płeć dziecka.

Każdy typ ma swoje własne cechy plemników. znając ich, można zrozumieć, jak zaplanować płeć dziecka. Na przykład, plemniki z chromosomem X nie jest tak mobilny, ale w tym samym czasie, bardziej „wytrwały”. Na tym tle, chromosom Y komórek, a wręcz przeciwnie, mobilnych, ale żyją krócej.

Oto, co eksperci doradzają do planowania rodziny dla kobiet, które marzą, aby począć chłopca:

  • Optymalnie, kiedy kobieta ma orgazm wcześniej niż jej partner. Dlaczego tak? Fakt, że tajemnica, która uwalnia się w organizmie kobiety w momencie orgazmu, korzystny wpływ na przeżycie plemników Y.
  • Lepszy seks jak najbardziej zbliżona do daty owulacji (w połowie cyklu). Biorąc pod uwagę fakt, że plemniki z korzyścią stopy chromosom Y, prawdopodobieństwo poczęcia chłopca również wzrasta.
  • W okresie planowania ciąży, człowiek powinien być bezpieczny od przegrzania organizmu. To nie tylko zmniejsza całkowitą liczbę plemników, ale przede wszystkim został zabity Y.
  • Pożądane jest, że kontakt był najbardziej głębokie. Ze względu na ten sposób życia długo plemniki Y może być znacznie zmniejszone.

Tak, ze chłopcy mniej lub bardziej wyraźne. Ale jak zaplanować płeć rodziców dziecka, marząc o córką? Tu także istnieją pewne podstawowe wytyczne.

  • Przed owulacją, zalecane jest powstrzymanie się od współżycia seksualnego, przez około 2-3 dni przed i podczas tego samego okresu po nim.
  • W procesie penetracji stosunek płciowy nie powinna być głęboka.
  • Eksperci uważają, że lepiej jest, gdy kobieta przeżywa orgazm po swoim partnerem lub bez doświadczenia, aby nie utrudniać ruchu chromosomie X.

Jednym z „nietradycyjnych” sposobów jak zaplanować płeć dziecka – należy kierować się w momencie poczęcia w odnowienia krwi. Niektórzy uważają, że dziecko będzie powtarzać płeć rodzica, który jest we krwi w chwili narodzin nowego życia jest „młodszy”. Co to znaczy? Naukowcy wykazali, że krew kobiet jest całkowicie odnawiane co trzy lata, a mężczyzn – co cztery lata. Należy jednak pamiętać, że metoda ta zapewnia prawdziwą prognozę tylko w 51-52% przypadków.

Ponadto, w odpowiedzi na pytanie o sposób obliczania płeć dziecka, może przynieść stół japoński i chiński. I, oczywiście, mądrość ludzi – na przykład, uważa się, że jeśli kobieta podczas seksu będzie w kierunku głowy do północy, są bardziej prawdopodobne, aby być chłopcem. Na tej samej logiki, jeśli głowa jest skierowana na południe, odpowiednio, zwiększa prawdopodobieństwo narodzin dziewczynek.

Która z powyższych metod, którym ufasz, to zależy wyłącznie od Ciebie! Jednak nie należy zapominać, że Matka Natura może zlecić na swój sposób i obecne do was niespodzianka!