84 Shares 4718 views

Rafee Hotel 2 * (Dubaj, ZEA): opis, opinie podróżne

Dubai oferuje bogate zaplecze rekreacyjne. Aby odwiedzić to niesamowite miejsce, niekoniecznie posiadają ogromną ilość pieniędzy. Relaks w bardzo dobrych warunkach, nie wydając znaczną część swojego budżetu, może być na Rafee Hotel 2 *.

Gdzie znajduje się hotel

Dubai miasto jest ciekawe do odwiedzenia każdego turystę. Tylko tutaj można zobaczyć, jak wspaniały nowoczesne wieżowce pokojowo współistnieć z głośnym rynkach arabskich i meczetów. Aby zapoznać się z tętniącego życiem miasta, można zatrzymać się w hotelu Rafee Hotel 2 *, który znajduje się zaledwie 10 minut od głównej dzielnicy handlowej Dubaju.

Aby dostać się do hotelu z lotniska jest tylko 15 minut. Odległość 8 km. Morze jest 6,5 km. przyjazdów turystycznych w Rafee Hotel 2 *, są transportowane do plaży autobusem za darmo.

Opis hotelu

Hotel znajduje się w 7-piętrowym budynku. Wykonana jest w harmonijną mieszanką stylów współczesnych i arabskimi. Od Rafee Hotel 2 * znajduje się w mieście, to nie może się pochwalić dużym terytorium.

Hol jest bardzo przytulne. Tutaj można usiąść na wygodnych mebli tapicerowanych, jeśli opóźnienie w rozliczeniu osiągnięty, choć przybyli goście tutaj są dystrybuowane za pomocą liczb raczej szybko.

infrastruktura

Hotel Rafee Hotel 2 * (Dubaj, ZEA) pracuje przez całą dobę, co pozwala goście w każdej chwili zwrócić się do recepcji na wszelkie pytania. Jednak według wielu turystów, język rosyjski ma praktycznie żadnego personelu, tak aby osiągnąć wzajemne zrozumienie będzie dość trudne.

W pobliżu recepcjach posiada pomieszczenie, w którym można umieścić swój bagaż za darmo. Jest też biuro informacji turystycznej, które może zaoferować ogromną listę atrakcji, które można odwiedzić, jeśli chcesz.

W hotelu znajduje się basen, który znajduje się na dachu budynku. Czystość wody w gości nie wnosi sprzeciwu co do czyszczenia basenu odbywa się regularnie. W pobliżu stawu są leżaki i parasole. W razie potrzeby, można tu odpocząć i poopalać się.

W hotelu znajduje się salon kosmetyczny, w którym można skorzystać z masażu ostrzyc lub zrelaksować się w saunie. Wszystkie usługi oferowane przez salon, są za dodatkową opłatą. Za te pieniądze można wziąć ubrania do pralni, gdzie został szybko umieścić w porządku.

Hotel zapewnia ludziom biznesowym możliwość zorganizowania spotkania lub rozmowy w sali konferencyjnej. Używaj go tylko za dodatkową opłatą. W razie potrzeby zapewnić faksu, z pomocą których będzie musiał zapłacić.

O liczbie izb

Hotel Rafee Hotel 2 * (Dubaj) oferuje dla rozliczenia oferuje 215 pokoi. Można wybrać standardowy pokój dwuosobowy lub dać pierwszeństwo ulepszonej wersji. Według turystów, stan pokoju nie jest bardzo szczęśliwy. Pokoje tutaj są dość małe, co więcej, mogą one korzystać z remontu. To samo można powiedzieć o meblach, które ma nieco brudny wygląd. Często turyści w swoich opiniach narzekać na twarde i nie bardzo wygodne łóżka, ale nadal spędzić noc tu, jak to możliwe.

Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, z którego Goście mogą korzystać bezpłatnie. Czy jest klimatyzacja. elektroniczny sejf przewidziano kosztowności. Według turystów, jest on dostępny w niektórych pokojach. Jeśli nie ma sejfu w pokoju, to lepiej wziąć sprawy w szafce w recepcji.

Telefon w każdym pokoju. International wzywa go można dokonać tylko za dodatkową opłatą. Połączenia nie będzie musiał zapłacić w recepcji. Pokoje wyposażone są w przewodowy dostęp do Internetu. Przewidziana jest do stosowania wyłącznie za opłatą.

W łazience można wziąć prysznic i suszarkę do włosów. Pokoje superior mają okazję wziąć kąpiel. Turyści często nie mówią bardzo pochlebne o stanie sanitarnym. Według nich, to nie zawsze działają dźwigi i mogą być uszkodzone zamki do drzwi łazienki.

Co podróżujący sądzą o żywieniu

Rafee Hotel 2 * hotel zapewnia gościom możliwość wyboru najbardziej odpowiedniego schematu zasilania: tylko śniadanie lub pełne wyżywienie. W każdym razie, goście czekają w hotelowej restauracji głównej, Coffee-shop. Według turystów, menu oferowane tutaj nie ma szczególnie zróżnicowane, ale nadal niektóre z proponowanych posiłków może być wybrany. Nie jest zadowolony, a jakość żywności. Jak wczasowicze powiedzieć, że byliśmy w tym hotelu przed, niektóre dania pochodzi dziwny zapach, który wskazuje na długi okres trwałości produktów.

Jeśli chodzi o służbę dla pracowników restauracji, nie jest również bez ujemnego sprzężenia zwrotnego. Wielu turystów wskazują słabo umytych naczyń, więc przed podjęciem jedzenie nie jest na miejscu, aby wytrzeć widelec lub łyżkę.

Zróżnicowany wybór dań oferuje indyjską restaurację, która działa w hotelu. Możliwe jest również, aby jeść w różnych kawiarniach zlokalizowanych w pobliżu hotelu. Wielu turystów powinni odwiedzić afgańskiego restauracja, gdzie można spróbować pysznych szaszłyki z jagnięciny perfumowany.

rozrywka

Umilić czas wolny w hotelu można zagrać w bilard. Tabele są udostępniane za dodatkową opłatą. Miłośnicy sportu mogą zrobić w sali gimnastycznej, gdzie wejście dla gości hotelowych bezpłatnie.

Młodzi ludzie relaks w hotelu Rafee Hotel 2 *, to będzie ciekawe do spędzenia czasu w dwóch klubach. Znajdują się one na parterze lokalu.

Cechy wakacje na plaży w Rafee Hotel 2 * (ZEA, Dubaj)

Dubai jest pełen pięknych plaż. Goście hotelu mogą wziąć swój wybór, aby odwiedzić Al Mamzar Beach i Jumeirah Beach Park. Obie plaże należą do miasta. Urlopowicze od hotelu zapewnia bezpłatny transfer do obu miejsc do rekreacji. Autobus kursuje tylko w określonym czasie, który jest lepiej określić bezpośrednio u kierowcy, ponieważ zdarzały się przypadki, że odbiór warunkiem błędne informacje. Jeśli nie chcesz być związany z harmonogramem autobusu, można dostać się do zatoki taksówką.

Wejście do opłaty plaży. Do pewnej kwoty pieniędzy, wtedy można podjąć w zakresie korzystania z leżaków i parasoli. Turyści powinni dać pierwszeństwo plaży Jumeirah Plaża następnie Park następnie, jak to jest znacznie lepiej dbać o niego. Według wczasowiczów przy Al Mamzar Beach mogą natknąć się na noszach, która nie pozwala, aby w pełni korzystać z plaży i morza.

Rozrywka poza murami hotelu

Turyści na wakacjach w Rafee Hotel (Dubaj), mają wspaniałą okazję, aby zobaczyć zabytki miasta. W obszarze Deira, gdzie znajduje się hotel bardzo wiele różnych sklepów. Blisko ulicy handlowej Nasser Square, który wydaje się być rajem dla kupujących. Tutaj można znaleźć rzeczy dla każdego gustu i na najbardziej odpowiedniej cenie.

Nie daleko jest bardzo dobra wycieczka Dubai tour, które mogą być w dość atrakcyjnej cenie zarezerwować wycieczki do najpopularniejszych miejsc w mieście. Turyści pragnący samorządów kontrolują lokalnych atrakcji, będzie to wygodne, aby dostać się do żądanego miejsca w metrze. Najbliższa stacja znajduje się 300 metrów od hotelu.

Hotel Rafee Hotel 2 *: Podróżni

Rafee Hotel jest opcja budżet na wakacje, więc wiele osób tam mieszkających nie radzą, aby oczekiwać od instytucji jakichkolwiek przywilejów. Jednak według noclegowej tutaj nie zadowoli nawet najbardziej nieuciążliwe gości. To nie sprzyja przyjemnym odpoczynku starych mebli i stan łazienek.

Goście również namaścić jakości żywności w ofercie tutaj. A przede wszystkim nie lubią turystów stosunek personelu do gości hotelu, który nie może być uznany za ważny.

Nie przyczyniają się do dobrego wypoczynku hałaśliwym ulicy, na której znajduje się hotel Rafee Hotel 2 * (ZEA, Dubaj). Miasto budzi się wokół trzech rano, a hałas na zewnątrz okna nie pozwalają cieszyć się słodki sen. Sen długo nie pozwoli lumbering muzyki w klubach. Goście mogą obudzić wzrośnie do basenu, przynajmniej go używać po ósma wieczorem nie jest dozwolone. Hotel nie uważnie monitorować przestrzeganie tej zasady.

Byliśmy w tym hotelu na osiedlenie turyści zalecane nie są bardzo wymagające młodych ludzi, którzy spędzają cały swój wolny czas na wycieczki lub na plaży. Ze względu na hałas z pobytu tutaj z dziećmi będzie problematyczne. Hotel jest przystosowany dla osób podróżujących służbowo.