575 Shares 5731 views

Regionalny szpital Tver: adres, zdjęcie i opinie

Więc dzisiaj będziemy zainteresowani regionalnym szpitalem w Tver. Ta placówka medyczna jest niezwykle ważna dla mieszkańców Tver i regionu. Tylko tutaj nie jest jasne, czy bez trudu można tu zwrócić się tutaj? Czy ta instytucja jest dobra? W końcu jedno jest, gdy idziesz do prywatnej klinice, to zupełnie inaczej, jeśli chodzi o szpital publiczny. Nie jest tajemnicą, że w Rosji bardzo często nie jest dobrze w tej dziedzinie medycyny. Czasami można pójść do kliniki, ale nie można dostać się do recepcji. Lub będziesz przerażony przez straszne diagnozy. Więc jak są sprawy z instytucją taką jak szpital regionalny w Tver? Jak dobrze wykonuje swoje działania dobrze i jakościowo?


Zgodnie z polityką OMC

Pierwszym krokiem jest sprawdzenie, co dokładnie robi organizacja. Nie jest trudno zgadnąć, że jest to szpital. W ścianach tej instytucji Tver otrzymasz opiekę medyczną, to znaczy leczenie i poradę.

Recepcja odbywa się, co do zasady, przez wcześniejsze powołanie przy pomocy obowiązkowego ubezpieczenia medycznego. Innymi słowy, obywatele Federacji Rosyjskiej mogą tutaj otrzymać bezpłatną opiekę medyczną, tak jak w klinice okręgowej, jeśli jest odpowiedni dokument. Okazuje się, że regionalny szpital Tver nie różni się od innych "analogów". I to się podoba. Przecież dla niektórych mieszkańców najważniejszą rzeczą jest bezpłatna opieka medyczna.

Adres

Doskonałe, ale gdzie iść? Wszakże w niektórych przypadkach ważna jest również lokalizacja instytucji. Jeśli trudno dostać się do instytucji, czasami lepiej jest znaleźć analogię tego. W przypadku szpitali nie będzie problemów z tym – jeśli chcesz, możesz udać się do poradni okręgowej i udać się do prywatnej klinice.

Oczywiście, adres siedziby jest regionem półwyspu . Szpital regionalny znajduje się bezpośrednio w Tver, przy autostradzie w Petersburgu, 105. Nie można powiedzieć, że jest to centrum miasta. Nie, jest bliżej do peryferiach. Ale, jak mówią goście, dotarcie tam nie jest takie trudne.

Ponadto wielką zaletą szpitala jest bliskość uniwersytetu medycznego. Oznacza to, że nawet uczniowie bez problemu będą w stanie złożyć wniosek o pomoc, jeśli to konieczne. Tak, i praktyka jest również bardzo dogodna. Dlatego, jak dotąd, żadnych skarg. Oczywiście chciałbym, aby szpital znajdował się bliżej centrum miasta, a nie na obrzeżach, ale to osobiste preferencje każdego obywatela. Kogoś i wszystko pasuje.

Telefony

Nie wystarczy wiedzieć o lokalizacji instytucji. Czasami trzeba zadzwonić do szpitala wcześniej. Na przykład, aby uzyskać poradę w rejestrze lub uzyskać informacje, które Cię interesują. Regionalny szpital w Toruniu nie jest wyjątkiem. Telefony różnych działów pomogą Ci uzyskać szybkie konsultacje dotyczące pracy lekarzy i instytucji jako całości, spotkań. Ponadto można uzyskać informacje o wszystkim, co dotyczy tej instytucji medycznej. Na przykład, gdzie pójść, aby napisać skargę lub pozytywne opinie.

Wszystko zależy od tego, gdzie trzeba zadzwonić. Jest kilka telefonów. Jednym z nich jest centrum doradcze, drugie jest szpitalem. W pierwszym przypadku należy zadzwonić pod numer 8 (4822) 77 53 04 lub 55 64 24, aby zadzwonić i uzyskać informacje, które Cię interesują. Uwaga – centrum doradcze działa 6 dni w tygodniu. Dzięki tym numerom można skontaktować się z instytucją medyczną o nazwie "Regionalny szpital Tver". Dział recepcji ma osobne numery do komunikacji. W przeszłości chodziło tylko o rejestr, który jest powiązany z centrum doradczym – jest to analogiczny element polikliniki.

Ale teraz chciałbym wiedzieć, jak można dostać się do recepcji. Niestety, tutaj jest tylko jeden numer telefonu. Wystarczy nacisnąć 8 (4822) 55 64 28, poczekaj na odpowiedź. To wszystko.

Ale tylko tutaj wielu gości pozostaje niezadowolonych z pracy rejestru. Jest prawie niemożliwe, aby osiągnąć określone liczby. Podobnie jak zdobycie wysokiej jakości porad – pracownicy mogą z łatwością rozłączyć się i nie podnosić, nie odbieraj połączeń. Nie najlepsze zachowanie. Ten czynnik jest frustrujący dla wielu. Niemniej jednak, nie ma nic specjalnego w tym. Przecież regionalny szpital Tver (adres, telefon i niektóre opinie, o których się dowiedzieliśmy) jest państwową placówką medyczną. A sytuacja w pracy rejestru i odpowiedzi na rozmowy telefoniczne tutaj są dokładnie takie same jak wszędzie indziej, nie ma powodu do frustracji. Zaleca się po prostu osobiście przyjść do szpitala, a następnie zasięgnąć rady w pewnych sprawach.

Lekarze

Główną rolę odgrywają lekarze z każdej instytucji medycznej. W końcu traktują, doradzają i udzielają pomocy. Z tego powodu prywatne kliniki co do zasady rekrutują tylko profesjonalistów. A ci, którzy nie mają wystarczająco dużo miejsc, zdobądź państwowe instytucje medyczne.

Co może zaproponować szpital regionalny w Tver? Lekarze tutaj, jak w większości przypadków, w krótkim czasie. Nie wystarczy. A ci, którzy pracują w tym miejscu, są podzieleni na kilka kategorii. Pierwszym (w mniejszości) jest personel, który wykonuje swoje prace jakościowo. Lekarze i pielęgniarki, którzy pracują "na sumieniu". Niestety takie małe. Drugą kategorią personelu pracującego tutaj jest przeciętny lekarz, a także "nowicjusze". Młode, wciąż nieprofesjonalne kadry, czasem studenci lub po prostu lekarze, którzy spędzają czas w szpitalu, a nie dbając o pacjentów. Ich działalność opiera się na zasadzie "wcześniej dzień zakończyłby się".

Tak, to frustrujące. Ale tego nie da się uniknąć. Przecież masz bezpłatną opiekę medyczną. A medycyna w Rosji wymaga często jakichkolwiek nagród lub dobrej płacy. W zasadzie nie można po prostu pisać do tych lekarzy, kogo nie ma najlepszych opinii. I wszystko, problem zostanie rozwiązany. Do tej pory regionalny szpital Tver nie różni się od zwykłej średniej gminnej placówki medycznej. Czy to tylko ich skala – są imponujące. Przecież nie tylko szpital, ale centrum doradcze.

Zasilanie

Teraz trochę o tym, jak karmić w tej instytucji medycznej. Kwestia ta dotyczy tylko tych, którzy udali się na badanie lub na leczenie w regionalnym szpitalu w Toruniu. Karmienie w placówkach medycznych szpitalem odgrywa ważną rolę. Zwłaszcza dla obywateli, którzy nie przechodzą żywności podczas wizyt.

Jak zauważył wiele, nie jest zbyt dobry w regionalnym szpitalu w Tver karmione. W zasadzie nic dziwnego. Nie mamy do czynienia z 5-gwiazdkowym hotelem, ale w szpitalu. Tutaj nikt nie będzie mądry z żywieniem pacjenta nie będzie. Najważniejsze jest to, że okazuje się być zdrowe. Brak szkodliwych składników. I jak smaczne jest potrawa – to nie jest tak ważne.

W skali dziesięciopunktowej przeciętne jedzenie w instytucji szacuje się na 2. I nie więcej. Zasadniczo można jeść w szpitalu, ale nie ma czekania na kulinarnych pasterzy. Tak, większość skarży się na jedzenie, ale nadal jeść co przynoszą codziennie. Co do zasady, ale co jeszcze trzeba zrobić?

Jakość

Co można ogólnie powiedzieć o jakości opieki w tym szpitalu? Czy klienci są zadowoleni? Czy będziesz w pełni rozczarowany podczas składania podań? Tutaj nie można powiedzieć z całą pewnością, jaka będzie twoja usługa. Wiele zależy od lekarza, do którego przyjeżdżasz.

Bardzo często w tej dziedzinie skargi są przyjmowane przez centrum doradcze. Nie ma tu wystarczająco dużo lekarzy, a większość z nich pracuje, wykonuje swoje prace nad rękawem, nie ma zainteresowania świadczeniem wysokiej jakości opieki medycznej. Pacjenci wskazują, że czasem w karcie mogą być notatki na temat metod i testów, które nie zostały przekazane. Możesz stawić czoła niegrzeczności. Przyjmują pacjentów przez długi czas, ale otrzymują bardzo mało informacji, przez większość czasu potrzebna jest karta pacjenta.

Ale nie wszystko jest tak źle. Regionalny szpital Tver (oddział ginekologiczny, sala pogotowia i tak dalej) słynie ze szpitala. To tutaj pracują głównie ci, którzy dbają o zdrowie gości. Więc możemy liczyć na pomoc w jakości. Nie zawsze, ale to wciąż istnieje. W każdym razie skargi są tu mniej na jakość usług i usług niż w centrum doradczym.

Platyads

Szpital Wojewódzki Tver świadczy również usługi płatne. Szczerze mówiąc, w tej dziedzinie organizacja jest na czele. Zakres usług jest ogromny – i jeden dzień szpitala, a doradztwo / leczenie / badania w centrum diagnostycznym. Możesz powiedzieć, że wszystko, co jest dostępne dla "free", "paysers" jest również przewidziane. Ponadto pacjenci ci otrzymują pomoc na najwyższym poziomie. W każdym razie tak wielu gości mówi.

Zwróć uwagę na fakt, że odbywające się przyjęcie odbywa się również w drodze mianowania. Nie możesz po prostu przyjść, zapłacić i pójść do lekarza. Różnica między płatnymi a wolnymi pacjentami jest natychmiast widoczna. Nawet najbardziej przyjazni i doświadczeni kadry starają się zapewnić najlepszą pomoc. Jeśli chodzi o płatne usługi, można zauważyć, jak otrzymujesz dużą liczbę analiz i badań. Czasami naprawdę są potrzebne. Czasami to tylko dodatkowy powód, by wyciągnąć z ciebie tyle pieniędzy, ile tylko możliwe.

Kolejny punkt – można zacząć wyleczyć z wymyślonych chorób. A teraz jesteś w szpitalu lub po prostu zmuszony do ciągłego powtórzenia testów, przejdź do zapłaconych przyjęć do lekarzy i tak dalej. Jeśli jednak nie przestraszy cię, nie bój się czegoś w tym szpitalu. Płaconych pacjentów i karmionych lepiej, a cała uwaga jest w większości do nich skierowana. Sytuacja jest dokładnie taka sama, jak w większości klinik z płatnymi i bezpłatnymi usługami.

Strona internetowa

Jeśli potrzebujesz informacji na temat instytucji zwanej "regionalnym szpitalem Tver", możesz skorzystać z oficjalnej strony internetowej tej instytucji medycznej. Posiadanie własnej strony internetowej sprawia przyjemność pacjentom. W końcu oznacza to, że nie możesz nawet spróbować zgłosić się do rejestru, aby uzyskać te lub te informacje. To mi wiele.

Witryna nie różni się jednak oryginalnością, ale oferuje kompletne informacje o szpitalu. Ponadto, w odpowiednich zakładkach można znaleźć telefony różnych biur recepcji, a także szefów organizacji. Istnieją również opublikowane adresy wirtualnych e-maili.

Harmonogram lekarzy znajduje się również na oficjalnej stronie regionalnego szpitala w Toruniu. Przyjemuje, że zbiegnie się z rzeczywistością – tak jak jest napisane, podobnie jak lekarze. Tak, nikt nie jest odporny na zdarzenia życiowe, ale prawdziwa praca personelu i harmonogram na miejscu zbiegają się.

Nagrywanie

Regionalny szpital Tver oferuje kilka sposobów spotkania na specjalistów. Możesz użyć dowolnego z nich. Czynnik ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem użytkowników – dlatego też nie trzeba osobiście przejść bezpośrednio do rejestru, aby umówić się na wizytę!

Pierwszą opcją sugerowaną przez administrację instytucji jest telefon. To prawda, że nie jest to duże zapotrzebowanie – bardzo trudno dostać się do rejestru, a często odmawia się takiego "rejestracji". Możesz spierać się i osiągnąć swój cel, ale nie polegaj na gościnności w tym przypadku.

Drugim podejściem jest osobista wizyta w szpitalu. Również nie jest to bardzo dobre podejście, chociaż uważa się go za najczęstsze. Kolejka w rejestrze jest zawsze dostępna, a raczej duża. Talony są wydawane w małych ilościach, prawie niemożliwe jest dotarcie do lekarza na żywo. Jeśli nie masz czasu, aby zarejestrować się od wczesnych godzin porannych, nie ma sensu starać się ani nie próbować wcale przez dzień lub wieczorem. Wszystko jest dokładnie takie samo jak w każdej innej placówce medycznej.

Trzeci sposób nagrywania jest elektroniczny. Wystarczy skorzystać z oficjalnej strony regionalnego szpitala w Toruniu. Zgodnie z polityką MHI zapis jest dokonywany w tym samym miejscu, w którym publikowany jest harmonogram lekarzy. Ale płatne pacjentów bezpośrednio z strony głównej mogą zrealizować ten pomysł za pomocą specjalnej formy nagrywania. Nawiasem mówiąc, wersja elektroniczna jest najczęściej używana. Więc prawdopodobieństwo, że dostaniesz się do konkretnego lekarza w twoim czasie, jest najwyższy. Będziesz miał "kupon", z którymi masz prawo żądać dopuszczenie do wskazanego okresu.

Wnioski

Więc dowiedzieliśmy się, jak wygląda regionalny szpital Tver. Przedstawiono naszą uwagę, adres, numer telefonu, sposoby nagrywania i opinie gości. Jak widać, ta instytucja nie różni się znacznie od swoich odpowiedników w innych miastach. Jest to najczęściej klinika budżetowa, która zapewnia pomoc wszystkim potrzebującym w obecności polityki MHI. Płatne usługi są również dostępne, ceny nie są zbyt wysokie. Możesz powiedzieć niskie.

Ogólnie rzecz biorąc, płatnicy są zadowoleni. Ale "wolne" nie jest bardzo. Wszakże różnica w płatnych klientach i wolna jest widoczna w centrum doradczym iw szpitalach. W każdym razie, po leczeniu i dostarczaniu analiz tutaj można dokładnie zwrócić uwagę. Nikt nie "doprowadzi Cię do grobu", ponieważ lekarze tutaj pracują całkiem nieźle. Są specjaliści i "konovaly". Ale z tego nikt nie jest odporny. Regionalny Szpital Kliniczny w Tver to miejsce, w którym zawsze możesz szukać pomocy medycznej!