820 Shares 3657 views

Lek „Kalgel”. Recenzje, opisy, zastosowanie

„Kalgel” jest środkiem farmakologicznym, ustalone na podstawie lokalnych antyseptycznych i środków znieczulających. Jest on stosowany jako środek przeciwbólowy dla dzieci ząbkowanie.


Lek „Kalgel”: skład

Środki wytwarzane w postaci żelu. On jednorodna struktura, brązowawy kolor o przyjemnym smaku i specyficznego zapachu. To idzie na sprzedaż rur aluminiowych o 10 gramów. Główne środki powierzchniowo czynne są chlorek cetylopirydyniowy i chlorowodorek lidokainy.

Oznacza „Kalgel” dla dzieci. instrukcja aplikacji

Lek należący do grupy mestnoanesteziruyuschih połączonych środków. Substancje czynne działanie przeciwbólowe i antyseptyczne. Stosowanie oznacza „Kalgel” ząbkowanie zalecane, gdy dziecko jest w bólu. Zaczynając od 5 miesięcy lek jest dopuszczony do użytku. Jeśli zęby dziecka zaczęły rosnąć wcześniej, przed użyciem należy skonsultować się z pediatrą. Środki stosowane w gumie smarowania w miejscach gdzie były obolałe i opuchnięte. Dozowania niewielkiej ilości żelu na palec (strony mycia wstępnego jest konieczne), a następnie delikatnie masować go do powierzchni objętej procesem zapalnym. Lek można stosować do 6 razy dziennie, w okresie 20 minut.

Remedy „Kalgel”: Opinie lekarzy i rodziców

Lek ten jest bardzo popularny wśród rodziców, których dzieci doświadczają bólu podczas ząbkowania. Ze względu na fakt, że żel ma przyjemny smak, dzieci dobrze tolerują go. Podkreślono skuteczność produktu. Kilka minut później, dziecko pod wpływem środków znieczulających miejscowo przestają odczuwać ból. Oczywiście, jest to tymczasowa przerwa. Ale objawy mogą być znacznie zmniejszone, jeśli pocierać kilka razy dziennie oznacza „Kalgel”. Opinie rodziców wskazują, że stosowanie dziecko zaczyna żel lepiej spać i jeść. Lekarze zalecają tego narzędzia ze względu na rzadkość występowania skutków ubocznych, wysoką działania terapeutycznego i szybkiego łagodzenia bólu.

Działania niepożądane

Kiedy dzieci są przepisywane leki „Kalgel” opinie o boku skutki są szczególnie ważne. Rodzice nie chcą ryzykować zdrowia swoich dzieci i próbują dowiedzieć się żadnej ważnej informacji. Jedynie w rzadkich przypadkach istnieją skutki uboczne opisanych środków. Wynika to głównie z reakcji alergicznych, które pojawiają się jako wysypka, swędzenie (w szczególnych przypadkach, reakcje anafilaktyczne i obrzęk naczynioruchowy może wystąpić). Koniecznie sprawdź dziecko na pojawienie się objawów alergii po pierwszym wykorzystaniu funduszy „Kalgel”. Recenzje pozytywnego charakteru nie są bezpośrednim dowodem, że lek działa na wszystkie takie same. Jeśli zauważyłeś nietypowego wysypka, należy skontaktować się z lekarzem i przerwać przyjmowanie leku.

przedawkowanie narkotyków

Zdarza się, że rodzice tego narzędzia jest zbyt często stosowany w celu łagodzenia bólu u dzieci. Może to spowodować przedawkowanie. Przejawia się w postaci wymiotów, bladość skóry, zmniejszenie częstości akcji serca i oddychania. W takich przypadkach należy natychmiast skonsultować się z lekarzem.