557 Shares 5305 views

Wtyczka nie jest obsługiwany – co robić? Dlaczego upadek wtyczki wystąpił?

Bez oprogramowania, nawet najpotężniejszy komputer – nie więcej niż zbioru luźno powiązane ze sobą kawałka żelaza. Oczywiście, zwolennicy „żelaza” nie bez powodu, zauważyć, że oba programy są bezwartościowe bez elementów, ale nadal większość czasu przeciętny użytkownik do pracy z oprogramowaniem, tak że po prostu przez jego wygody i funkcjonalności zależy od wydajności pracy.


Jest to szczególnie ważne dla tych ludzi, którzy spędzają większość swojego czasu przy komputerze: programistów i projektantów, menedżerów i pracowników z treścią tylko biurowych, których zadaniem jest praca z serwisów rządowych.

Oto one czasami zobaczyć najbardziej nieprzyjemne wtyczki napis nie jest obsługiwany. Co robić i co to wszystko oznacza? Nasz artykuł jest poświęcony właśnie tej kwestii.

Co to jest wtyczka?

Nawiasem mówiąc, definicja może być udzielona do tego terminu? Mówiąc prościej, to oznaczało to niewielki dodatek do programu „macierzystego”, który poważnie zwiększa najnowsze funkcje. Na przykład takie dodatki są szczególnie popularne wśród aktywnych użytkowników Adobe Photoshop, ponieważ pozwalają poważnie poprawić jakość obróbki zdjęć. Mówiąc najprościej, wtyczki mogą być porównywane z dyszami do młynka: umiejętnie ich stosowania, można dokonać dowolną mieszankę ciasto.

Praktycznie wszystkie nowoczesne przeglądarki obsługują zdolność do ich instalacji. Nawet bardzo konserwatywny w warunkach Google Chrome stosunkowo szybko dostaje wsparcie wtyczek Java oraz innych niezbędnych technologii. W Przeglądarki internetowe to programy przeznaczone do integracji menedżera pobierania, Viewer, plików PDF i innych.

Dlaczego jest to problem?

Nawiasem mówiąc, dlaczego plugin nie jest obsługiwany? Co zrobić, jeśli wtyczki z jakiegoś ważnego programu „nie rozpocznie się” w swojej przeglądarce na komputerze?

Zazwyczaj ten problem występuje, jeśli wersja przeglądarki internetowej po prostu nie jest obsługiwany przez producentów wtykowych. Bardzo często zdarza się w przypadku, gdy komputer użytkownika jest nadal ustawiony jakiś Firefox 4, który nawet wiele miejsca nie poprawnie wyświetlane.

Ponadto, istnieje dość duże prawdopodobieństwo upadku dodatków ze względu na błędy w swoim kodzie. To się często zdarza, gdy spróbujesz użyć wtyczki na nowym systemie operacyjnym. W takim przypadku należy upewnić się, że żadne zakłócenia nie daje żadnego.

Co robić?

Dlatego plugin nie jest obsługiwany. Co robić? Spójrzmy na wszystkich opcji.

Po pierwsze, istnieją często problemy z platformy Java, która jest zarówno miłość i nie może znieść dużo deweloperów. Miłość jest oparty na technologii cross-platform, podczas gdy negatywne emocje powodują dużą liczbę luk i trudności z aktualizacją.

To właśnie z powodu tych cech tego ostatniego mają najczęściej problemy: Rzadkie użytkownicy zdają sobie sprawy, że klient Java powinny być aktualizowane, a jeszcze mniej zarządza ta została wykonana poprawnie. Wszystko to wina rzadkie „glyuchnost” Program modernizacji.

Oczywiście, że w pewnym momencie, obecna wersja jest po prostu przestaje pracować stabilnie w swojej przeglądarce, stale daje błąd. Rozwiązaniem tego problemu jest jeden – do pobrania z oficjalnej strony pakietu instalacyjnego i zainstalować nową wersję. Zrób to tak proste, że jest łatwy w obsłudze nawet najbardziej niedoświadczony użytkownik.

Wtyczki & Social Networking

Co sądzisz, którzy często wyrzuca takie pytania: „plug-in nie jest obsługiwany, co robić” „W kontakcie” – popularnej sieci społecznej, ale poziom alfabetyzacji komputerowej użytkowników pozostawia wiele do życzenia.

Co do zasady, usługa może „pieścić” chyba odloty wtyczki Flash. Co dziwne, ale twórcy sieci społecznej w tym rzadko są winni, ponieważ obserwując jego stworzenie.

Powodem jest znacznie bardziej prozaiczny – użytkownicy rzadko wiedzą, że Flash muszą być aktualizowane i przestarzałe wersje numerze błędu stale. Jedynym rozwiązaniem tego problemu jest usunięcie starych i zainstalować nową wersję. Plik instalacyjny należy pobrać tylko z oficjalnej strony Adobe !!!

Problemy z narzędzi firm trzecich

Zdarza się, że nawet sprawdzone download manager wysyła ostrzeżenie: „Ta wtyczka nie jest obsługiwany” Co robić? W tym przypadku należy postępować stosownie do okoliczności: jeśli stary program (starożytny FlashGet, na przykład), to my zdecydowanie zaleca, aby zastąpić lub do nowej wersji lub nowoczesnym odpowiednikiem.

W przypadku, gdy awaria wtyczki pojawia się nawet w nowej wersji, konieczne jest, aby działać nie tak proste. Po pierwsze, jest wyłączony w Twojej przeglądarce lub innych „rodzic” programowanie wszystkich wtyczek. Następnie należy włączyć wtyczkę, która jest przyczyną błędu. Jeśli wszystko jest w porządku, należy uruchomić na raz, aby aktywować wszystkie inne dodatki.

Fakt, że często pojawiają się te błędy z powodu konfliktu z wtyczek. Jak tylko „gryząc” para zostaną ujawnione, będzie podjąć stanowczą decyzję: albo usunąć niektóre z dodatkami lub spróbuj zainstalować nowszą czy starszą wersję programu. Ponadto, nie jest w porządku, aby ponownie zainstalować przeglądarkę.

Oto dlaczego pisze: „Wtyczka nie jest obsługiwany”

Nowy „Opera”

Mówiąc o przeglądarce internetowej, chciałbym powiedzieć kilka słów o nowej „Operze”. Jak wiadomo dla wszystkich fanów programu norweskiego, 15 wersja silnika zostanie zmieniony, a teraz jest rodzajem klon „Chrome”. Oczywiście, takie podejście jest dość uogólniony, ale to jest naprawdę tak.

W ogóle, teraz niektóre wtyczki dla „chrome” doskonale nadaje się do Opery, choć pełnej kompatybilności wciąż jest bardzo daleko. To właśnie na tym ostatnim, a po drugiej stronie fanów przeglądarek: chcąc powrócić do funkcjonalności programu, lwia których zostało wykute zupełnie nieznanych powodów, włożyli te suplementy, które gwarantują wydajność, nikt nie może.

Niestety, w tym przypadku, rzadko udaje się uniknąć wizji błędu „plugin nie jest obsługiwany.” Co robić? W „Opera” do tej pory pojawił się choć gorszy, ale nadal przechowywać rozszerzeń. Więc trzeba pisać listy lub plug-in deweloperów w celu popchnięcia tych, do przyspieszonego rozwoju nowej wersji, albo pokornie czekać na takie. W każdym razie, stosowanie starego typu plug-in będzie musiał zrezygnować.

Dlatego plugin nie jest obsługiwany. Teraz, gdy wiesz, co robić.