131 Shares 3276 views

Byk kobieta. charakterystyczny znak

Osoby urodzone pod znakiem Byka – bardzo spokojny i opanowanie. Na zewnątrz, wydają się być zupełnie nieporuszony, ale nadal nie jest to konieczne, aby sprawdzić swoją cierpliwość na ich gniew jest prawie zawsze straszne. Mężczyźni i kobiety urodzone pod tym znakiem mają silną energię. A co mówi o naturze horoskop znak? Byk kobieta jest inna impulsywność, ona starannie wykonuje wszystkie jego decyzje, dokładnie przemyślany każdy szczegół. Jest wrażliwy, ma doskonałą pamięć i jest bardzo skrupulatny. Ta ostatnia cecha jest często brane za małostkowości innych.


Byk kobieta. Charakterystyczną jego kariery

Kobieta, urodzona pod znakiem żywiołu Ziemi, ma naturalny uchwyt, który pozwala na szybkie wykonywanie użytecznych kontaktów i poruszać się po drabinie kariery. Najjaśniejsze przedstawiciele tego znaku mogą spodziewać karierę polityczną, będą manifestować w nauce, nie będzie niezauważona w strukturach komercyjnych lub publicznych. Byk Kobieta ma znakomity smak, oznacza to, elegancję i wdzięk. Z tych talentów może być fala udanej kariery projektanta, kwiaciarnia, fryzjera czy kosmetyczki. Uwielbiam biżuterię, wszelkiego rodzaju biżuterii oferuje perspektywę handlu metalami szlachetnymi i kamieniami.

Byk kobieta. Charakterystyka finansowy

Znak ten, jak każdy inny przedstawiciel elementu ziemi, bardzo lubi pieniądze. Czasami może się wydawać zbyt oszczędny, a nawet skąpy, ale tak nie jest. W rzeczywistości, Taureanie są zaniepokojeni pieniędzy, ze względu na ich zdolność do pracy, „cool”, a więc gromadzić. Przy inwestowaniu w każdym biznesie nie są zbyt leniwi, aby obliczyć wszystkie ryzyka, nawet czytać horoskop na jutro. Byk kobieta często ocenia innych za ich materialnego dobrobytu, dlatego celem jest zdobyć jak najwięcej przed nimi. Otaczają się z dużo drogich rzeczy, wykwintne prezenty, czasami obracając swój dom w oddziale muzeum. Ona chętnie wydają pieniądze na ulubione w swoim domu, nie spieszy się dzielić nawet z najbliższymi.

Byk kobieta. Cecha zdrowie

Jak każdy inny znak, kobieta-Byk ma słabych miejsc w organizmie. Należą do pleców, nóg, szyi i gardła. Dlatego często cierpią z powodu chorób układu oddechowego i przeziębienia, ból gardła i zapalenie płuc. Należy trzymać się diety, aby utrzymać pod kontrolą wagi i ciśnienia. Wraz z wiekiem, mogą występować problemy z naczyń krwionośnych w nogach, takich jak żylaki lub zakrzepowe zapalenie żył. Nawiasem mówiąc, chory Byk rzadko, ale gdy złapał chorobę, to będzie dość ciężki i przewlekły, a następnie zająć dużo czasu, aby odzyskać.

Byk kobieta. Cecha miłość

Etykieta ta nie różni się ciśnienie, kobieta nigdy nie pójdzie na pierwszy atak. Będzie to długi czas, aby przyjrzeć się bliżej z przedmiotem jego uwagi, uczyć go ze wszystkich stron, a dopiero potem zdecydować, czy kontynuować randki. Wyraźnie odróżnić od fałszywego szczerości należy podejrzewać, ten ostatni – bezwzględnie rozkłada wszystkie związki.