647 Shares 4308 views

Chevrolet Cruze, opinie i zalecenia

Samochód ten po raz pierwszy pojawił się na rynku trzy lata temu i od razu zdobył najbardziej pochlebne recenzje. Chevrolet Cruze został zaprojektowany jako kontynuacja linii modelu Lacetti, a to dlatego, że została wyznaczona jako J300, ponieważ Lacetti miał kod J200.


Po pierwsze, produkcja samochodów Chevrolet Cruze, a także kilka innych modeli Chevroleta, został uruchomiony w Korei Południowej w przedsiębiorstwie General Motors DAT, ale wkrótce go z prawego koła rozpoczęła produkcję w Australii pod nazwą Holden Cruz, a także (do końca 2009 roku) w Rosja. Rok później Cruz zaczął produkować w Stanach Zjednoczonych. Rok później w Rosji Chevrolet Cruz zaczął zbierać hatchback.

W zależności od konfiguracji, Chevrolet Cruze jest wyposażony w jeden z dwóch silników: 16XE i 16XER – objętości 1598 metrów sześciennych. cm, 18XER – 1796 metrów sześciennych. cm. Zestaw cyfr w numerze modelu tylko pokazuje roboczą objętość silnika w decymetrów sześciennych.

Na rynki UE są obecnie sprzedawane z silnikiem diesla Cruz Z20DMH z benzynowy 1,4 i 2-litrowych silników turbo.

Według wielu opinii, Chevrolet Cruze, kupujący nowość konstrukcja korpusu, nowoczesny i oryginalny. Międzynarodowy zespół kierowany przez wiceprezesa organizacji specjalizujących się w studiu z Korei Tevan Kim udało się dokonać przełomu i zrobić stylizację, która jest wyraźnie brakuje w innych modelach, wyprodukowanych przez Chevroleta dzisiaj.

Dlatego Cruz, w przeciwieństwie Latsetti, przeznaczone nie tylko dla tych, którzy dopiero zamierzają kupić praktyczne, dobrej jakości, a co najważniejsze, ekonomicznego samochodu na bardzo skromne pieniądze i nie zwracał uwagi na żadnej opinii. Chevrolet Cruze, koncentruje się przede wszystkim na klientów, którzy podążają za modą, ale jednocześnie nie idą w niej przy okazji. Jest przeznaczony dla tych, którzy cenią sobie indywidualność i nie ślepy kult trendów współczesnej mody motoryzacyjnej.

Mówiąc o Chevrolet Cruze, opinie szczęśliwi konsumenci po prostu powiedzieć, że moda nie całkiem wyeliminowane. To wciąż ustala własne zasady. Granica pomiędzy klasami samochodów coraz mniej widoczne, a wnętrze samochodów nobilitowanych coraz bardziej.

Chevrolet Cruze, który tu opinie są w rzeczywistości mocno stał na jego rodzinnej C-klasy. Dlatego przestrzeń w kabinie wystarczająco samochodu, bez względu na to, jakie zmiany nie zostało wykorzystane. Jeśli mówimy o jego bagażu, sedan, na przykład, o pojemności 450 litrów, co oznacza, że jeśli złożyć tylne siedzenia, nie jest daleko w tyle i mały van lub ciężarówka.

Tyle, nawiasem mówiąc, jest to bardzo wygodne, aby przejść – nie ma wystarczająco dużo miejsca dla każdego człowieka, chyba że nie jest zbyt wysoki. Wyrównanie przednich foteli nawet na wysokości: możliwość regulacji w różnych płaszczyznach mają bardzo, bardzo szeroki. kierownica z wygodnymi wybrzuszenia w miejscach przechwytywania dostrojony-out i wysokości, a także jest bardzo wygodny. Chociaż nie było bez niektórych użytkowników niezadowolenie Chevrolet Cruze, który opiera się o opinie na temat jakiegoś wykończeniowej taniość w porównaniu z podobnymi modelami. Użytkownicy twierdzą, że dziwne wstawiania skóry na przednim panelu samochodu wyglądać nieco śmieszne w całym wnętrzu. I, co ciekawe, tkanina stosowana w mniej kosztownych urządzeń, wygląda jeszcze bardziej kosztowne.

Ci, którzy kochają sporty twardą jazdę, można bezpiecznie wybrać Chevrolet Cruze. Opinie kierowców powiedzieć, że ten samochód jest dobrze zarządzane. Podczas ostrych zakrętach, on dość wyraźnie zachowuje trajektorii ruchu, doskonałe manewrowanie i wręcz uwielbia zakręty. Sztywny mocny zawieszenie bardzo skutecznie tłumi stokach, ale z drugiej strony, kierowcy mówią, kupiłem ten samochód na drodze nie jest bardzo gładka, to „sport” Cruz natychmiast zamienia się drżeniem, całkiem namacalny dla wszystkich pasażerów w kabinie.

Warto zauważyć, że Chevrolet Cruze, którego opinie są podane tutaj, z pewnymi sprzecznych wrażeń jazda na nim, ma doskonały design, co robi główną stopę General Motors w walce o mistrzostwo w pełnej klasie konkursowej samochodu.