485 Shares 8719 views

Jak narysować „Hélice” krok po kroku? Remis "Mercedes Gelendvagen"

Mercedes Geländewagen – to chyba najbardziej popularny wśród dzisiejszych SUV na świecie. Pod nazwą prostego faktycznie kryje się prawdziwy „bestię” – potężny SUV.


„Samochód off-road” – czyli dosłownie tłumaczone z nazwy niemieckiej. Używanie materiałów o tym artykule dowiesz się jak rysować „Hélice”, on – „Mercedes” G-Class – „Gelendvagen”. Zaczynamy badać tak nieskomplikowaną operację.

Jak narysować „Hélice” krok po kroku?

Krok 1. Najpierw należy zaznaczyć kontury koła i karoserii. Wszystkie linie, z wyjątkiem kół musi być prosta. Liniowy, który jest utworzony z przedniej części obudowy SUV są wyświetlane jednocześnie.

Krok 2: Narysuj kontury okien, reflektory i narysować zderzak. Między światłami zarys kratki. W centrum narysować okrąg – miejsce, gdzie nie będzie wyposażony logo Mercedes.
Krok 3. Dodaj szczegół – Rysowanie kół i opon na kołach, oznaczyć lusterek bocznych. Tutaj zaznaczyć lokalizację tablicy rejestracyjnej, oraz oznaczyć przybliżoną lokalizację drzwi.

Krok 4. Odwróć krata chłodnicy. W środku tego elementu przed narysować okrąg, a teraz przyszedł czas, aby narysować wewnątrz znanym logo. Koło Outline kaomkoy cienki na brzegach. Etap 5: W środku kraty narysować linię prostą, a przestrzeń siatki pokrywy poprzeczny. Powinny one być cienkie i wypatroszone, bez większego nacisku na ołówek.

Krok 6. Lights Outline prostokąty z zaokrąglonymi narożnikami. Na szczycie, dodać trójwymiarowe kierunkowskazy.

Krok 7: W celu poprawnego przeniesienia kształt reflektorów, narysuj prostokąt tak, że koło jest umieszczony w stosunku do jego nastawienia. Również Narysuj kilka twarze, aby wewnętrzne oświetlenie wnęk.

Krok 8. Poniżej górnej kratki wyciągania zderzaka. Następnie obraz dolną kratę. Tutaj panel Rysuj na tablicy rejestracyjnej. Wyświetlanie skrzydło lekko nad kierownicą.

Krok 9. Narysuj stronę „Mercedes”. Używaj tylko gładkie i proste linie. Tutaj wyświetlacz krawędzi przedniej szyby i lusterka boczne dodać.

Krok 10. Narysuj linie poprzednio wyznaczone kontury drzwi. Okno, podświetlić za pomocą lekkiego cieniowania.

Krok 11. Kroki dla kierowcy i pasażerów są uważane za integralną część struktury SUV. To jest prawdziwe dla dużych pojazdów, takich jak „Mercedes” G-Class. Szkic płytkie i szerokie etap, który jest umieszczony między kołami na boku.

Krok 12: Rysowanie kół z „Mercedes”. Narysować koła wijąca i płynne linie, podobne do gwiazd. Nie zapomnij przedstawić wnętrze koła.
należy uzyskać obraz „Mercedes Gelendevagena”. Praca jest prosta i nie zawierają zaawansowanych technik artystycznych.

niektóre zalecenia

Przedstawiać „Mercedes Gelendvagen” bez podejścia skokowy jest bardzo trudne. Musimy pomyśleć o kolejności wykonywania. Trzeba wiedzieć, gdzie zacząć rysunek i jak opisać szczegóły dotyczące samochodu. Jednocześnie, aby nie pominąć ważnych szczegółów:

  1. Po pierwsze, trzeba nakreślić szkic samochodu.
  2. Następnie ostrożnie zamalować SUV ciała. Usunięcia niechcianych linii konstrukcyjnej.
  3. Następny Narysuj koło, przez okno samochodu i innych drobnych części samochodu.
  4. Trzeba opisać linie i elementy pomocnicze. Dodatkowe linie konstrukcyjne czysty pomocą gumki.
  5. Przejdź do zashtrihovke rysunek przedstawiający trójwymiarowy obraz.
  6. Jeżeli Państwa ciemnego koloru Mercedes-Benz G, to trzeba zabarwić samochód. Odblaski być stosowane w postaci trójkątnego gumką. Jeśli tak nie jest dostępny, można wyciąć przestoje.
  7. Pod koniec swojego marszu gumka na oknach i ciała, co czyni je lżejsze. Dodać resztę blasku na mercedesa w ten sam sposób.

potrzebne narzędzia i materiały

Przed dostać się do pracy i dowiedzieć się, jak rysować „Hélice”, trzeba będzie przygotować urząd:

● Proste ołówek.
● biały arkusz papieru.
● Eraser.
● Czarno-białe kredki.
● Zdjęcia i obraz „Mercedes”.

Jak również chęci i dobrego nastroju.

Ostatnim etapem

Po ukończeniu zapoznanie się z dostarczonym artykule, można zrozumieć jak narysować „Hélice” z prostym ołówkiem szybko i realistycznie. Wynikiem ciężkiej pracy jest poznanie sposobu wyświetlania większości pojazdów. Bezpiecznie obsługiwać rysunek nowych modeli i stworzyć swoją własną kolekcję.