835 Shares 2002 views

Fundusz „Merkury”: informacje zwrotne od uczestników funduszu

Fundusz „Merkury”, przeglądy, które są prawie zawsze pozytywne – jest to jeden z nowoczesnych i innowacyjnych projektów inwestycyjnych typu. Program łączy w sobie zalety najlepszych przedsiębiorstw, których głównym celem jest wzbogacenie uczestników. Twórcy projektu i Arthur Dmitry Vasadin Zalyubovskiy twierdzą, że system jest stabilny w aspekcie produkcji pasywnego dochodu. To różni się zasadniczo od licznej ilości innych podobnych systemów jako całkowicie pozbawione wad, które mogłyby doprowadzić do upadku.


rozwiązywanie problemów

Fundusz „Merkury”, którego opinii w dalszym ciągu pojawiają się tylko pozytywne, to wyjątkowa polityka. To bierze pieniądze od swoich deponentów i pobiera je z odsetkami. W tym przypadku, pierwsza opłata nie jest zwracana do uczestników systemu. Takie podejście pozwoliło nam wyeliminować problem związany z masowego wycofywania pieniędzy z odpływem kapitału w czasie kryzysu. Kiedy klienci firm inwestycyjnych zaczynają aktywnie wypłacić pieniądze, staje się przyczyną ich braku. W konsekwencji zaprzestania płatności, a firma zbankrutuje.

Nabywcy – osoby, które nie koncentrują się na zysku jednorazowej, ale na stworzeniu stałego dochodu pasywnego. Ludzie, którzy przyłączyli się do projektu, nie należy spodziewać się powrotu swojego kapitału wraz z odsetkami. Oczekują oni, że aby otrzymać stabilny dochód na kolejny rok. Naliczania odsetek odbywa się codziennie. Pieniądze są podejmowane co tydzień. Istnieje wymóg uczestnictwa w programie – miesięczny wycofania. Takie podejście eliminuje ryzyko szczytowych obciążeń w systemie, co gwarantuje jego czystość i stabilność.

Czy system w rzeczywistości prawdziwymi deponentów

Opinie o projekcie „Merkury” (wzajemna pomoc funduszu), wskazują, że płatności są dokonywane zgodnie z przepisami każdy wtorek. Wiele osób wyrazić swoją wdzięczność wobec założycieli spółki. Wreszcie, każda osoba otrzymała niepowtarzalną okazję, aby stworzyć przyzwoity i pasywne źródło dochodu. Dobre słowa są od ujścia szerokiej gamy ludzi, począwszy od emerytów, a skończywszy na przedsiębiorców. Fundusz „Merkury”, których opinie są przyciągane do współpracy, prowadz otwartych działań politycznych, nic nie ukrywa od swoich członków i obecnie posiada regularnych wpłat i serwisowane zgodnie z warunkami współpracy. Jest to kwestia szacunku i zaufania generuje różne rodzaje ludzi.

Wolontariat Partnership

Fundusz „Merkury” posiada pozytywną opinię także dlatego, że jest to jedna i nic nie zobowiązuje. Kupujący wielokrotnie pisano o tym, że firma nie robi i nie ma siły, aby przyciągnąć nowych inwestorów. Możesz wpłacić pieniądze na konto i otrzymać ich uzasadnionych interesów. Nie, nie jest konieczne do prowadzenia działań społecznych. Aktywni uczestnicy projektu są zaangażowane w pozyskiwanie nowych deponentów otrzymać przyzwoity wynagrodzenia jako premie. Według dotychczasowych deponentów otrzymać wzrost stóp procentowych, mogą być, jeśli na co dzień, aby odwiedzić swojego biura i kliknij na przycisk „Bonus”. Warto powiedzieć, że ta akcja – nie tylko reklama dla wspierania systemu, to naprawdę narzędzie pracy, aby zwiększyć przychody. Ludzie, którzy mają aktywną rolę w promowaniu funduszu, mówią o właściwy otrzymać premię. Jego usuwanie odbywa się bez jakichkolwiek problemów lub co miesiąc lub co tydzień.

Dodatkowe funkcje przyciągnąć uwagę

„Merkury” (Opinie funduszach których – z pozytywnym zabarwieniu) jest przeznaczony dla szerokiego zainteresowania odbiorców. Każdy potencjalny inwestor może zarabiać w strukturze minimalnej ilości. Aktywne uczestnictwo w toku realizacji projektu będzie towarzyszyć przyjemnych nagród i nagród. Im bardziej aktywny przyciągnie nowych inwestorów do rzeczywistych członków stowarzyszenia, tym bardziej mogą uzyskać dochód. Recenzje „Merkury” (Mutual Fund) powiedział, że system działa prawidłowo. Wszystkie obliczenia wykonywane są z aktywnych uczestników na odpowiednim poziomie iw jasno określonych ramach czasowych. To jest podstawa do pomyślności i jeszcze większą popularność. Aby otrzymać nagrodę, wystarczy wysłać wniosek w poniedziałek przed południem. Jeśli uczestnik nie przedłoży żądania wypłaty, jego wszystkie płatności zostaną zatrzymane aż powodów. Liczne pozytywne opinie „Merkury” (funduszy inwestycyjnych) ze względu na fakt, że po otrzymaniu systemu płatniczego, każdy uczestnik musi podać ten fakt krótką notatkę. Zachęca to tylko rozwój funduszu.

Wszystko jest zawsze pod kontrolą

Uniwersalna cechą projektu jest fakt, że uczestnicy projektu nie może doprowadzić do nieproporcjonalnego kwoty Funduszu. W ramach zasad partnerstwa ma wyraźne granice i granice. Warto powiedzieć, że uczestnicy systemu nie mogą przyczynić się regularnie. Saldo wpłat i ich częstotliwości pozwala systemowi ewoluować stopniowo i harmonijnie. Wkład może być dokonane na okres jednego roku, co daje podstawy do jasnego i przejrzystego planu płatności. Dla zestawu wystarczająco dużej liczby systemie inwestorów działa w celu zmniejszenia odsetka płatności miesięcznych. Partnership Prod zapewnia 360% rocznie, drugi – 300%, a po trzecie – 240%, przy czym 180% – czwarty, piąty – 120%. Ta zasada wyklucza upadłości. Ten sam projekt, według twórców, został zaprojektowany początkowo przez 5 lat, a już w 2017 roku muszą być drastyczne obniżenie płatności. Podczas gdy system działa, oraz projekt „Merkury” (Fundusz Inwestycyjny), które opinie są zachęcające, nadal dokonywać płatności i wypełniać swoje obowiązki.

Wszystko opiera się na zaufaniu

„Merkury” Mutual Fund (Rosja), oceny, które są przedstawione w sposób pozytywny, nie ma podobieństwo do standardowej struktury piramidy. środków deponentów nie są skupione w tych samych rękach, więc prawdopodobieństwo załamania się struktury jest całkowicie wykluczone. Fundusze są rozprowadzane wśród opiekunów, którzy są zaangażowani w międzyokresowe i korzyści. W ich rękach jest skoncentrowana nie więcej niż 350 tysięcy rubli, dzięki czemu można uniknąć uwagę organów podatkowych. Fundusz nie został stworzony do celów podziału funduszy innych. Jest on w rzeczywistości, niezależną wspólnotą ludzi, których związek opiera się na zaufaniu.

„Merkury”, fundusz (Rosja), przeglądy, które są w zasadzie dobre, w całej historii jego istnienia, regularnie płacąc odsetki deponentów. Gdyby nie było opóźnień, że były one nie więcej niż jeden dzień. Taka swobodna postawa stawia hodowców doprowadziła do ich degradacji. Fakt ten może być potwierdzona przez wszystkich uczestników funduszu.

Odpowiedź negatywna: negatywny rozgłos czy prawda?

Studiowanie „Merkury” Fundusz, negatywne opinie o nim jest trudne do znalezienia. Niemniej jednak, nadal występuje. Lub przeciw-reklama jest prawdziwa, jest bardzo trudno powiedzieć, możemy stwierdzić, tylko fakt. Więc niektórzy uczestnicy namaścić że po zarabianie pieniędzy w funduszu otrzymali tylko jedną płatność w tempie około 7% całkowitej kwoty. Po zaprzestaniu płatności na rzecz administracji zaczął ignorować żądania. Ostatecznie te konta zostały po prostu usunięte. Takie komentarze towarzyszą wielu przeciwwskazań oskarżeń, a nawet w pisaniu tego tekstu dla pieniędzy. „Merkury” (fundusz inwestycyjny) Przegląd ma w dużej mierze wzorowy, a większość. Ujemne sprzężenie zwrotne od inwestorów – to zjawisko pojedynczego braku regularności. W tym momencie każdy zrozumieć ich własne, gdzie prawda i oszczerstwa.

Szczerość z założycieli projektu

Dmitry Vasadin i Arthur Zalyubovskiy otwarcie mówić o swoim stworzeniu zwanym „Merkury”. Fundusz, negatywne opinie, które są uznawane za prawdziwy rarytas, według nich, jest uzupełniany wyłącznie z dwóch źródeł. Te nowe wpisy uczestników programu i reinwestycji starych deponentów. Na pytanie, co stanie się z „Merkurego”, gdy inwestorzy wyczerpały się, założyciele projektu twierdzą, że jest to po prostu niemożliwe, ponieważ ludzie są zawsze chętni, aby jak najwięcej pieniędzy, jak to możliwe. Doświadczywszy korzyści z systemu na sobie, inwestorzy nadal zainwestować. Okazuje się swego rodzaju błędne koło, które jest prawie niemożliwe do złamania.

Informacja o bankructwie projektu

Było to bardzo ciekawe informacje w 2014 roku, że „Merkury”, fundusz, który podsumowuje przez cały okres swojego istnienia często były dobre, okazało się piramida , który załamał. Raport mówi, że inwestorzy dać swoje pieniądze do funduszu, bez otrzymywania żadnych gwarancji na odsetkami. W rzeczywistości przeprowadzono pewną procedurę nadania. projektodawcy obiecali zapłacić nie mniej niż 1% kwoty depozytu codziennie przez rok. 360% wobec 20-25% depozytów bankowych była bardzo kusząca. Problemy z przyciąganiu klientów do partnerstwa nie powstać. Głównymi uczestnikami systemu byli mieszkańcy Rosji i na Ukrainie, w Kazachstanie i Polsce, Czechach i Szwajcarii. Założyciele piramidy miał wiele kont międzynarodowy typu w różnych walutach na całym świecie. Tak, 25 sierpnia 2014 r organizacja ogłoszono upadłość. Jednak sytuacja ta nie przetrwała długo. Obecnie fundusz ponownie na powierzchni, i nadal aktywnie promować swoją działalność.

Nie brakuje inwestorów

Po uznanie firmy do bankructwa, wznowiła swoją działalność. W tej chwili, podjęte ściśle ograniczona o kwotę składki, powrót do głównej części złoża nie jest przewidziane. Czas trwania partnerstwa wynosi 1 rok. Roczna szybkość jest nieznacznie obniżony – z 320% do 240%. Zarobki wypłacane co tydzień na karcie bankowej. Po jego projektu ożywienia „Merkury” (Mutual Fund), których opinie są często napisane w sposób pozytywny, oferując zrobić cotygodniowe ponownych depozytów. Fundusze są w rękach innych uczestników projektu. Skierowanie opłata wynosi od 6 do 12% kwoty pożyczonych funduszy. Elastyczny system partnerstwa nadal działa idealnie, ale jak długo będzie to sytuacja, odpowiedź jest dość problematyczne.

podsumować

Fundusz „Merkury”, negatywne opinie o tym – prawdziwy rarytas, jest teraz na jej szczyt. Dużą ilością reklam, w tym sieci społecznych, zapewnia popularny fundusz. Pomimo faktu, że partnerstwo z organizacją nie jest poparte żadnymi mocnymi dokumentach prawnych, to zgadza się na wystarczająco dużą liczbę osób. Według korespondenta gazety „Money”, w tej sytuacji, ludzie na czele prostą chciwość. Pomimo terminowości płatności, taki idealny system nie może pracować zawsze i nie jest już kwestią czasu. Z drugiej strony, istnieją tysiące, a nawet dziesiątki tysięcy osób, które od dłuższego czasu z powodzeniem coraz ich cotygodniowe płatności i są zadowoleni, że fundusz okazji.