381 Shares 9409 views

Wędkowanie na Yauza Reservoir, opinie i zdjęcia turystów

Yauza zbiornik wodny, leżący około dwustu kilometrów od stolicy, ma całkowitą powierzchnię pięćdziesięciu kilometrów kwadratowych z trochę. To nie jest bardzo głęboka kałuża. Średnia głębokość waha się od czterech do pięciu metrów. Jednak głębokość zbiornika Yauzsky mapa wskazuje, że ma dziurę, odległość do dna, które może wynosić około osiemnastu metrów.


opis

długość basenu, utworzonej w 1977 roku w górnym biegu tych samych wodach rzecznych i jego trzech dopływach – Titovka, rygor i Loknya – poprzez budowę tamy w obszarze Karmanovo wsi jest około dwudziestu pięciu km.

Ze względu na różnicę między „wysokiej wody”, a tym samym niskim okresie, w którym głębokość wody nie przekracza dwustu centymetrów, istnieje wiele ryb, dla których takie warunki są dość korzystne.

Prawie cały obwód Yauza zbiornik wodny otoczony lasami. Ma strome brzegi, praktycznie nie podmokłych. Ale wokół niego nadal nie ma osiedla i drogi dojazdowe do wody bardzo mało.

wędkarstwo

Głównym dopływem wody na zbiorniku Yauza jest tytułowa rzeka. Ponieważ zbiornik jest prawie brak przepływu, tworzy warunki dla rozkwitu wielu stawach i jeziorach gatunków podwodnych stworzeń. Wielu wierzy, że połów tutaj jest w stanie wynagrodzić doskonała wychwytują nawet początkujący amator. Ponadto duża liczba głębokich dołów i przepaściami stwarza warunki do normalnego istnienia drapieżnych ryb.

Połowów na zbiorniku wodnym Yauza jest bardzo podobna do Vazuzskoe rybackiej stawu, choć ta ostatnia jest bardziej rezultativen. Tutaj, podobnie jak w kilku ostatnich dekadach ubiegłego wieku bezwzględnie eksterminacji kłusowników ryb, a na dużą skalę, a teren wokół nie jest wypełniona i nie jest łatwo dostępne dla kontroli. W rezultacie, szczupak w stawie było bardzo trudne do spełnienia.

ekstrakcja

Yauza zbiornik wody jest bogaty w podwodnych mieszkańców. Zasadniczo jest to – rodzaje ryb, które można znaleźć na średniej dla Wołgi, z wyjątkiem sabrefish i sumów. W tym sztucznego zbiornikiem wystarczającej ilości żyć okoń, sandacz, szczupaki, który numerach trudem odzyskać z Burbot ASP. Ponadto stwierdzono, karalucha i liny, karasie i leszcze, ukleja, jaź zaczęły pojawiać się z Rudda.

Cechy wędkarskie

Dla wielu, przede wszystkim spinningowe, najbardziej interesujące są drapieżnego gatunku drapieżnych. Jest to przede wszystkim szczupak, okoń, kleń i oczywiście szczupaki. Ostatnio w Yauza zbiornika wodnego często przychodzi na krawędzi parapetu z zalanego koryta rzeki, jak również w zatokach.

Karnet w dołach polowania okoń lub miętus. Faktycznie, sądząc po opiniach, w stawie tylko ogromną liczbę leszcze, więc dla wielu połowów na ryby – to przestrzeń.

Szczególnie dobre połowów na zbiorniku wodnym Yauza w zimie – na pervoledyu lub ostatni śniegu. Zaczyna się w marcu i trwa do końca kwietnia. W tym czasie doskonale złapać płoć i karp.

zimowe połowów

Wraz z nadejściem chłodów zaczynają stanowić szczególnego zainteresowania fanów „cichej polowania” uzbroić Loknya Trupyanki i rzek. W nich jest dobra cyrkulacja wody, a ponieważ nie jest wysoka zawartość tlenu, istnieje również stały kierunek. Yauza zbiornik wody w okresie zimowym staje się miejscem, gdzie migracji dużych stad leszczy i płoci białym. I, oczywiście, wiele drapieżników i zachować je.

Produkcja zostanie złapany za pomocą zherlitsy. Jako że dysza jest doskonała przynęta na żywo, który jest zbiornikiem wody siedlisko Yauza.

Należy zauważyć, że dziś w stawie większej niż szczupak okoń. Okoń, zajmując niszę, osiąga całkiem przyzwoity rozmiar tutaj. Te okazy łowione u zbiegu Yauza zbiornika w pobliżu wsi o nazwie Big Nose.

opinie

Jako kochanków, jest głównym skupiskiem rybaków w pobliżu wsi Pudyshev, Petushki lub Arzhanik. Tu zawsze można znaleźć miejsce zwabiony z mniej lub bardziej stabilnej chłodzie. Głównie w wodzie, aby dostać się do mielizny leszcz trudne, więc ma to sens, aby zatrzymać się w miejscach, które są już zaznajomieni z miejscowych rybaków.

Yauza zbiornik wodny, sądząc po opiniach – prawdziwy skarb dla tych, którzy lubią duże płocie. Ta ryba jest przechowywana w ujściach potoków przepływających do stawu i strumieni.

Jaki haczyk

Biała ryba zostanie złapany głównie w uchwycie, czasami na larwy ochotki. Nicea drapieżne ryby używając zherlitsy. Rybacy użyciu żywej przynęty, złowione tutaj.

Głębokość, na której ryby złowione, sądząc po opiniach rybaków przybywających do zbiornika wodnego Yauza do wysokości około ośmiu metrów, a na równinie zalewowej rzeki lub Sawinkow zbrojeń Trupyanki – około pięciu. Bardzo miejsca catchability i gminy w regionie zadzie i Pudyshki. Tutaj, w obszarach silnie zakoryazhennyh, zawsze żyje duża populacja szczupaków, które są bardzo aktywne w miesiącach zimowych.

Jak złapać

Wiele bywalcy pewnie wiesz, że połowy lód na zbiorniku na okonie Yauza odbywa się w tych samych miejscach, jak wiosną lub latem. To pniaki o brovok o stromych zakrętów na dnie otwory w kanałach rzecznych, gdzie istnieje czyste powierzchnie. To właśnie w tych miejscach i muszą być zainstalowane zherlitsy. Jednocześnie, jak mówią specjaliści, natomiast sandacz wędkarstwo trzeba postępować bardzo bacznie rozwiązania. W przypadku pominięcia czas, górnictwo, odcinając linię prostu już do rozdarcia.

Mniejsze okazy okoń można złapać i sposób jigging. Szczególnie dobry w pracy przynęty ryb, w której jedna ze stron – zagraniczny – wykonany z mosiądzu, a drugi ze stali lub srebra.

popularność

Wędkowanie w tym zbiorniku w gorących miesiącach charakteryzuje utrudniony dostęp do jego północnej części. Jednakże, jeśli nie jest motorówka, otwiera dla fanów wielką szansę na prowadzenie połowów w obszarach, które są daleko od swoich domów. Tutaj pręt pływak może uzyskać dobry połów leszczy i płoci, leszczy, biały srebrny leszcz, ukleja.

Nie tylko łowienie ryb, ale także odpocząć na brzegu zbiornika Yauzsky popularnej wśród mieszkańców Moskwy, którzy przyjeżdżają tu, aby podziwiać lokalną przyrodę, aby spędzić weekend lub po prostu piknik. Jest to bardzo wygodne jako zbiornik do stolicy zaledwie dwieście kilometrów na kierunku Volokolamsk. Dla komfortowy pobyt tutaj, aby zbudować kilka nowoczesnych centrów turystycznych, gdzie można wypożyczyć łódkę i przydatnych wskazówek od doświadczonych rybaków przejść na środku stawu na dobry połów. Tutaj możesz uzyskać licencję i rybołówstwa.