267 Shares 3447 views

Stels Navigator 750: dane techniczne, opinie, opisy

Dla wielu, że rower był nie tylko moda, ale poważnym hobby. To dobrze, ponieważ jazda na rowerze pomaga przywrócić równowagę w duszy, aby radzić sobie ze stresem wewnętrznym i zachować mięśnie stonowanych. Dla tych, którzy jeszcze nie mają takiej jednostki, konieczne jest, aby to naprawić jak najszybciej. Dzisiaj patrzymy na Stels nawigatora 750. Konieczne jest, aby rozważyć, co to jest, jakie są jego dane techniczne i opinie.


Trochę „Stealth”

Stels Navigator 750 – jest to typowy rower górski poziom budżetowa, co jest typowe dla tej marki. Gornik podzielić na dwa rodzaje: dvuhpodvesy i Hardtail. „Navigator 750” odnosi się do drugiego. „Hardtail” tłumaczone na angielski oznacza „silny tylny koniec.” Oznacza to, że nie ma zawieszenie na tylnym kole. Taki transport jest idealny do stylu jazdy na nartach biegowych (ścieżki leśne, podjazdy i zjazdy, błoto i kałuże). Nie będzie również dobry pomysł, aby zachowywać się na połamanych wsi starterów. Jeśli wybierać spośród wszystkich „Stealth” gamy produktów, to najlepiej kupić tylko Hardtail. Wszystko to wina jakości produktu. W związku z tym, wszystkie rowery Stels Navigator 750 jest bardzo dobrym wyborem. Dobry rower z dwoma zawieszkami warto od pięciuset do tysiąca dolarów, a nie kilka tysięcy.

Stels nawigacyjny 750 Charakterystyka ramy

Konstrukcja posiada typową geometrię (uważane przez wielu rowerzystów, najlepsze). Trójkąt neutralna zapewnia dobrą wytrzymałość, co jest bardzo potrzebne dla alpinistów i wygodę. Rama jest wykonana z kilku wymiarach. Przed zakupem od sprzedawcy powinna wyjaśnić rozmiar tego elementu. Jest on dostępny w rozmiarach od siedemnastu do dwudziestu jeden cali. Oznacza to, że rower może iść zarówno młodzieży i dorosłych. Sama rama jest wykonana ze stopu aluminium. Jeśli mówimy o meritum, aluminium jest łatwiejsze do stali zwykłej, ale nieco gorsze w siłę. Inną ważną cechą – odporność na korozję, która, niestety, nie ma stali.

zawieszenie

Jak już wspomniano, Stels nawigacyjny 750 odnosi się do hardtail. Oznacza to, że ma tylko przedni widelec. Teraz te maszyny są na wszystkich rowerach górskich. W teorii, to wtyczka musi złapać i łagodzić wiele wstrząsy i wibracje generowane podczas jazdy na nierównej powierzchni. Bardzo szlachetny powód do Górnika. W rzeczywistości, tani chiński widelec prawie żadnej roli. Skok widelca sto milimetrów (w najczęstszych roweru jest on gdzieś osiemdziesiąt milimetrów). Dane te są, oczywiście, mogą być przesadzone. Fakt, że sprężyna elastyczna konstrukcja jest bardzo skuteczne. Nie gasić ogromną ilość wibracji. Ale takie korki są bardzo ciężkie. Wniosek: jeśli chcesz maksymalny komfort jazdy, to trzeba albo wymienić amortyzację, lub znaleźć inny model.

Koła i hamulce

Koła są ważną częścią roweru. Zazwyczaj średnica góra obręczy wynosi dwadzieścia sześć cali. Ale jest to rower Stels Navigator 750, którego obręcz jest dwadzieścia siedem i pół cala. Jest to bardzo niepopularne formatu, więc najlepiej jest wziąć najzwyklejszym modelu „Navigator 750”. A następnie w formacie dwadzieścia siedem i pół trudniej jest znaleźć aparat, opony, szprychy, i tak dalej. Hamulce są tarczowe. Teraz bardzo niewielu, którzy produkują rowery górskie z hamulcami obręczy. „Navigator 750” nie jest wyjątkiem.

Stels Navigator 750: Opinie

Pomimo pewnych istotnych wad „Stealth”, nie można nazwać złym rower. To dlatego, że jednostka ta staje się najczęściej tylko amatorzy. To nie ma sensu inwestować duże pieniądze w rowerze, na którym będą tam raz w miesiącu lub po prostu jazda nocy przez park. Dlatego zakup „ukradkiem” – jest to dobre rozwiązanie dla prostych kochanków. Do tego stylu jazdy stworzył. Na terenie zbyt daleko, nie chciał iść, ale dobry i deptane startery pójdzie bez problemów. O skakać zbyt najlepiej zapomnieć. I to nie jest zły amortyzacja i tanie rękawy. Mogą zgiąć lub złamać. Następnie weźmiemy z powrotem mój rower do kapitana i kupić nową część, ale nie jest to zbyt tanie. Stels nawigator 750 normalnie zrównoważony na podstawie ceny – jakość. Dla pieniędzy najlepszy świetna okazja. Ale szczerze mówiąc, do poważnego pokatushek jednostka ta nie będzie działać, bo to nie jest przeznaczone do tego celu. W każdej chwili, chińskie części mogą zawieść.