271 Shares 2165 views

Najlepsze komiksy o dużych maszyn

Jeśli Twoje dziecko uwielbia rozrywkowe i edukacyjne bajki o wielkich maszynach, należy zapoznać się z naszym materiałem. Powiemy ci, co animowane historie o śmiesznym małym samochodzie koniecznie będzie odwoływać się do swojego dziecka, uczyć go nowych i powiedzieć nam, jak uniknąć niebezpieczeństw na drodze. Tak, my przedstawiamy Państwu naszą czołówce najlepszych kreskówek o dużych samochodów.


"Cars" (2006)

Zaczynają obserwować najlepsze bajki o dużych samochodów dla chłopców chciał być jednym z najzabawniejszych komedii dzieci – „Samochody” Fabuła opowiada o przygodach samochodu wyścigowego McQueen. Ostatni zatrzymany na drodze, odwiedzając prowincjonalnego miasteczka Chłodnica Górska. Głównym bohaterem jest prawdziwą gwiazdą wielkich ras, nie spodziewał się, że teraz machinacje los pozwoli mu spędzać czas z bohaterami zupełnie innego rodzaju. Wkrótce jego nowych przyjaciół, Doc Hudson, Sally i Mater pomaga uświadomić sobie, że życie – to nie tylko sława, uwaga fanów, nagród i bogactwa. Istnieją inne, bardziej proste, ale w tym samym czasie jest bardzo ważne rzeczy.

"Vrumiz" (2012)

Nadal zobaczyć najlepsze bajki o dużych samochodów. Wiele dzieci zostały już docenione bardzo kolorowe ekscytujące serialu animowanego „Vrumiz”, sponsorowany przez południowokoreańskich animatorów.

Historia opowiada o beztroskich mieszkańców miasta Zippy miasta, zamieszkanego przez małe zwierzęta, samochody. Ten fantastyczny świat pełen wydarzeń, które nie pozwolą dzieciom się nudzić. Maszyny niespokojnych nie siedzieć bezczynnie. Pochodzą one z zabawnych konkursów, który zawsze wygrywa przyjaźń. A gdzieś w górach życiu mieszkańców słodkie Zippy Miasto oglądania mądry starzec smoka, który dzieli się swoimi wrażeniami o przygodach bohaterów z młodą publicznością.

"Flash" i cud maszyny (2015)

Nadal mówić o najlepszej kreskówki o dużych samochodów. Fantastyczne miasto Axel Miasto jest zatłoczone z niezwykłymi ludźmi. Wszystkie z nich są słodkie, śmieszne avtomobilchiki. Wśród nich są duże i olbrzymimi ciężarowe, szybkie samochody wyścigowe, samochody rodzinne ostrożny i lekkomyślne supersamochodów.

W centrum fabuły – pickup o nazwie Flash. Jego najlepszym przyjacielem jest dzieckiem Hej Gee. Razem bohaterowie kochają, aby przejść w poszukiwaniu ciekawych przygód. Oni nie boją się żadnych trudności, jakiejkolwiek konfrontacji z potężnymi przeciwnikami. Doskonała znajomość matematyki i praw fizycznych pozwala Hej Jay-Flash i przejść bez szwanku nawet w najbardziej nieprawdopodobnych sytuacjach.

"Dr Mashinkova" (2015)

Serial animowany „Doktor Mashinkova” przeznaczony jest dla najmłodszych widzów. Fascynujący animowany wprowadza dzieci do podstawowych zasad ruchu drogowego, nauczyć się poruszać znaki. Główne postacie wykonują animowane samochodów osobowych i ciężarowych, autobusów zabawne, pracowity koparki. Wszystko, co zawsze wpadają w kłopoty, a za przykład powiedzieć młodym widzom, jak znaleźć wyjście z trudnej sytuacji. Ta postać z kreskówek pomaga dziewczynkę nazw Mashinkova, który cały świat wie o samochodach.

"AGV poli" (2013),

Wspaniałe miasto nad morzem zamieszkanej przez śmiesznych samochodów. Jak gdzie indziej, istnieje wiele skrzyżowań, znaki drogowe i przejścia dla pieszych. Oczywiście, rodzice nie zawsze mają czas, aby śledzić ich dzieci kompaktowy samochód. Czasami dzieci po prostu zapomnieć, że nie jest konieczne, aby wybiec na ulicę. W skomplikowanych sytuacjach, aby pomóc im gotowe do ratowników z Polly – robota policjanta. Mówi młodą publiczność, jak zachowywać się na drodze, a jednocześnie dać kilka praktycznych porad dla rodziców.

"The Leva ciężarówka" (2015)

Wnioskujemy nasz przegląd najlepszych filmów animowanych o największej samochodu i miniaturowe avtomobilchiki. Na koniec chciałbym mówić o barwnej serialu animowanego „The ciężarówką Leva”. Centralna postać z kreskówki – dociekliwy maluch, który nadal chce się spieszyć, aby przejść do szkoły, ale wiele wiedział i rozumiał. Aby mieć przewagę nad innymi pierwszej równiarki, Loew stara się dowiedzieć jak najwięcej użytecznych informacji. Wraz z nim, oglądając kreskówki uczą i młodzi widzowie. Przedszkolaki poznają wiele ciekawych rzeczy o liter i cyfr zostanie odebrane w fascynującej zagadki.