131 Shares 5032 views

Wygodne urządzenie dla hobby – mata do cięcia samoleczenia

Większość rodzajów rzemiosła, które rozwijają się w tej chwili, wymaga wytrwałości oraz konieczność dokonania znacznych ilości szczegółów dla przyszłych ekskluzywnych artykułów. Miłośnicy patchworku, patchwork, scrapbooking, pikowania i innych rodzajów działalności twórczej częstego cięcia papieru i tkanin, pomoże bardzo wygodne maty do cięcia samoleczenia. Jest on stosowany jako projektantów mody i projektantów z wycinania wzorów.

korzyści dywany

Jeśli robi swoje hobby, często trzeba pracować z nożyczek, wycinanie różnych szczegółów, szablony i wzory, to z pewnością bardzo zmęczone palce od ciągłego ruchu. W tym przypadku można pomóc samoleczenia cięcia mat. Produkt jest sztywny, z PCV i składa się z wielu warstw syntetycznych. Sztywność materiału zapobiega wewnętrzną matę cięcia. Aplikacja zewnętrzna chroni powierzchnię, na której macie, bez porysowania. To nie pozwala materiał ślizgać na macie, a co najważniejsze, jest samovosstanovitelnymi właściwości, że produkt jest na tyle sprężysta powierzchnia, która po pracy z nożem może być zwrócony do swojej pierwotnej pozycji. W związku z tym, mata wycinarka może być wielokrotnie używana przez dłuższy czas, bez utraty jego właściwości. Narzędzie, które pracują, nie nudny, w przeciwieństwie do cięcia drewna lub metalu. On delikatnie wchodzi na matę do cięcia samoleczenia i może łatwo przechodzić wzdłuż zaznaczonej linii, bez przywiązania, a nie poślizgiem. Szczególnie łatwe do pracy z wkładką piśmiennych, obracanie tulei, tocznych łopatek.

maty variety

Mata jest przeznaczona do cięcia głównie w zieleni, ale czasami są inne kolory. Mats również różnią się wielkością. Na przykład, w patchworku potrzebuje duży rozmiar mat. Samoleczenia (450 * 600) mata do cięcia będzie bardzo łatwe do pracy z dużymi kawałkami tkanin i różnych materiałów. Na tej maty jest wygodne cięcie tkanki z ogólnym rolki. Jest także łatwy do umieszczenia materiału o standardowej szerokości 110 cm, w dwóch dodatków. Duża mata jest dobra przez fakt, że często są gotowe produkty uzyskane w wyniku wystarczającą skalę i przycinanie i wycinanie przyczyna trudności w tym przypadku praca będzie znacznie ułatwione przez dużą matę. Co najważniejsze, do pracy na stole wolno go umieścić. Ale dla scrapbooking może zbliżyć się do cięcia samoleczenia A3 Mata (42 * 29,7 mm).

cechowanie

Kupując dywan, poszukaj oznakowania linii. Dla wygodniejszego pracy z materiałem na maty do cięcia powlekanego linię pomiarową. Może to być zarówno w calach oraz w centymetrach. Podwójne liczenie jest bardziej praktyczne, jak nasze craftswomen łatwiej pracować centymetrów. Oprócz prostych, kąty 45 stopni może być zastosowanych więcej. Również na poszczególne elektrody są stosowane do promienia innym rozmiarze średnicy obwodu. Bardzo wygodne maty mające podstawę obracanie 360 stopni. Umożliwiają one obrabianych przedmiotów ze wszystkich stron bez obracania materiału i zmienia swoją pozycję w pracy. Minusem jest to, że może być dodatkiem do głównej macie, jak wykonując pewien etap w procesie rozwoju produktu.

Wskazówki dotyczące korzystania i przechowywania maty

Mata do cięcia samoleczące środków tnie tylko w górnej warstwie maty. Więc staram się nie dent nóż głęboko i nie przerywaj artykuły w jednym miejscu. Duży rozmiar maty jest dość pozwala zmienić położenie materiału. Podczas pracy nieznacznie przesunąć tkaninę, pozwoli to mata szybko odzyskać i trwać będzie Ci dużo czasu. Maty tnące boją wysokich temperaturach. Dlatego nie należy umieszczać je na kubki z gorącymi napojami i trzymać je w pobliżu, ryzyko wlać płyn w postaci mat i na materiale. A przede wszystkim nie próbuj głaskać to gotowe produkty.

Maty sklepu musi być poziome lub pionowe (muszą być zawieszone na hakach specjalnie dostosowany). Po prostu nie zaleca się umieścić swoją sprawę, jak to będzie uginać i przywrócenie nie będzie możliwe. Ponadto, będzie zdeformowane, jeśli ma umieszczać ciężkich przedmiotów, takich jak maszyny do szycia lub Tool Box.