806 Shares 8318 views

Carolina Bang: Biografia, kariera, życie osobiste

Poświęcając wiele publikacji hollywoodzkiego filmu, należy zwrócić uwagę na przemyśle filmowym i innych krajach. Ten artykuł skupia się na młodej hiszpańskiej modelka, aktorka i Carolina Bang. Widz zna ją za jej rolę jako artysty cyrkowego w filmie z 2010 roku „cyrk”.

biografia

Carolina Herrera Bang urodził się dwudziestego pierwszego września 1985 roku w mieście Santa Cruz de Tenerife na Wyspach Kanaryjskich, w Hiszpanii. W tej chwili ona '31.

Gdy była dzieckiem, rodzina przeniosła się z wysp do stolicy Hiszpanii – Madrycie. Carolina Bang ma dwa podmioty – Acting i architekturę. Druga otrzymała w Madrycie Politechniki.

Oprócz swej rodzinnej hiszpańskim, Karolina jest biegły w języku angielskim i jest obecnie studiuje chiński i niemiecki.

kariera

Carolina Bang aktorska kariera rozpoczęła się w 2005 roku z małym teatrze, ale w 2007 roku zaczyna pojawiać się na ekranie w kilku krótkich filmów. Rok później aktorka ten słynnego hiszpańskiego reżysera Aleks De la Iglesia, który zaprosił ją do strzelania serii Pluto BRB Nero. Grała w serialu przez dwa sezony. Od tego czasu reżyser jest bardzo często zachęca Bang star w jego filmach.

Potem pojawiła się w serialu „Paco i jego ludzie” i „ziemia wilków”. W 2010 roku, Carolina Bang ponownie otrzymał ofertę od Iglesia i chętnie przyjął. Grała rolę gimnastyczka Natalii. Rola stała się przełomowym dla niego: do filmu aktorka musiała poddać poważny trening fizyczny. Była nominowana do „Goya” w kategorii „Najlepsza aktorka”.

W 2011 roku pracowała z aktorką Maria Barranco na filmie „Sztylet Rasputin”, zagrała w dramacie „Ostatni iskra życia.” Po dwóch latach zagrała w filmie komediowym horrorze „The wiedźmy z zugarramurdi”, występując w roli młodej czarownicy Eve.

2016 stał się bardzo udany dla Karoliny. Zagrała w dwóch filmach: „Przyszłość nie jest tym, co było kiedyś” i „Wczoraj i Jutro”, w serialu „Web Therapy” oraz „Victor Ross”. W zimie tego roku, przyszedł dramatyczne filmu „Skins”, który został zaprezentowany na Festiwalu Filmowym w Berlinie. Karolina miała tu główną rolę – rolę psychiatry, który widzowie mogą już docenić.

Filmografia Carolina Bang ma około trzydzieści filmów i seriali, pomimo niewielkiego doświadczenia dziewczynka aktorskiej.

życie osobiste

Na zależność między gwiazdami, niewiele wiadomo. W lecie 2014 roku aktorka poślubiła reżysera Alex Iglesia, w filmach zagrała wcześniej. Wcześniej, Alex ożenił się hiszpańska aktorka i producent Amaya Diaz, ale w 2010 roku rozstali. Od małżeństwa Iglesia pozostawił dwoje dzieci.

W grudniu 2016 roku Alex Iglesia i Carolina Bang poinformował narodziny pierwszego dziecka w rodzinie – córki Yulii De la Iglesia.

Aktorka mówiła o sobie, że lubi oglądać przygody melodramat snem „Wild at Heart” i antyutopia „Mechaniczna pomarańcza”. Wielu nazywa Carolina jedną z najpiękniejszych kobiet w Hiszpanii.

Pozwól nam wierzyć, że przed młodą i utalentowaną aktorkę świetlaną przyszłość, w której będzie budować przyzwoitą karierę i zdobyć sympatię publiczności.