97 Shares 5008 views

Trzy sposoby, jak usunąć reklamy

Ludzie, którzy kiedyś pracowali w Internecie, prawdopodobnie nie tylko do czynienia z zalet oferowanych przez globalną sieć, ale także z niektórych uciążliwych warunkach, sprzężonymi poruszać się po stronie. Jednym z tych czynników są irytujące wyskakujące banery, dlatego istnieje uzasadnione pragnienie, aby usunąć reklamy.

Czym jest sztandar?

Same banery są otwarte z okna widoku, który można następnie uważnie dla użytkownika, aby zamknąć kursor, lub prawie niezbędnych informacji. Zawartość tych banerów zwykle nie odpowiada na celu, w jakim dana osoba poszła do zasobu. Dlatego, Internet surfer musi kliknąć na reklamy, aby je zamknąć i pozbyć się wreszcie do strony docelowej. Problem polega na tym, że po zamknięciu szyldem otwiera kolejne okno, które przenosi użytkownika do strony reklamodawcy.

reklamy pop-up akcji

Głównym celem tego szumu jest zwiększenie liczby przejść do innych stron internetowych, które są agresywnie reklamowane transparenty. W związku z tym liczba przejść obliczana jest zainteresowanie ludzi w konkretnej usługi lub produktu reklamowanego. Jednak w rzeczywistości, te statystyki nie są bardzo skuteczne. Najwięcej użytkowników uzyskać na stronach internetowych reklamodawców przez przypadek, nawet wbrew ich woli. Oni po prostu próbuje zamknąć okno niepokojące, że zamiast po prostu zniknąć, przenieść je na miejscu non-target.

W wyniku tego, że reklamodawca nie otrzyma wiarygodne informacje, a użytkownik nie wie jak usunąć reklamy. Ponieważ jego obecność jest trudne do pracy w sieci i spowodować znaczne podrażnienia. Ponadto stale zamykając cały szum wyskakujące internautów trzeba poświęcić więcej swojego cennego czasu. I czas naszego życia – najbardziej poszukiwany zasób. Nic dziwnego, że wielu ludzi, którzy mają do czynienia z podobnym problemem, po zapytaniu jak usunąć wyskakujące reklamy.

Niektóre funkcje niebezpieczeństwie

Muszę powiedzieć, że kolejnym elementem tego rodzaju reklamy jest nadmierna jasność i pragnienie, aby przyciągnąć uwagę ludzi. Pozytywne uczucia powoduje odwiedzających lub ujemny – nie ma znaczenia. Po tym wszystkim, głównym celem jest to, że zostały one rozpraszać i patrząc na banerze. Dlatego pojawienie się okna reklamowe są często towarzyszą dodatkowe efekty, takie jak zbyt głośnej muzyki. To, w połączeniu z całkowicie nieoczekiwane, nie jest radosne emocje wśród internautów. Ale to czyni go gorączkowo szukać na nieco ukrywane małego krzyża, z którego będą mogli pozbyć się w niewłaściwym czasie, aby rozpocząć odtwarzanie muzyki. A zatem, efekt został osiągnięty. Jeszcze gorzej, gdy reklama jest niezgodny komputer. Niektóre banery są w stanie wynagrodzić go ze złośliwym wirusem, a bez wiedzy użytkownika. W tym kontekście pytanie, jak usunąć reklamę znaleźć przygodę w głowę, staje się jeszcze pilniejsza.

Jak usunąć reklamy?

Do takich celów, istnieje kilka sposobów. Są one jednakowo skuteczne dla ochrony przed większością banery pop-up, ale niektóre wymagają większej interakcji z użytkownikiem niż inne. Jednym z najbardziej podstawowych sposobów, aby usunąć reklamy, to wyłączyć obsługę Java Script, a następnie odświeżyć stronę. Ta postać ma zastosowanie do większości typów reklam. Ale niektóre pochodzące z aplikacji Flash, to nie zrobi.

Nowoczesne przeglądarki zapewnić również odpowiednie filtry. Najprostszą jest początkowo włączony, drugi komplet z utworzeniem dodatkowych wtyczek. Na przykład, w Mozilli proces zamykania reklamy zajmuje tylko kilka minut. Po pierwsze, tutaj jest specjalne rozszerzenie Adblock Plus. Jest to dodatek do wbudowanych funkcji bezpieczeństwa. Aby uzyskać dostęp do niezbędnych narzędzi, użytkownicy muszą przejść do ustawień, a następnie treść, a nie po prostu zaznaczyć pozycję „Blokuj wyskakujące okienka”. Niemal identyczny sposób można włączyć zabezpieczenia w innych popularnych przeglądarkach. Część ścieżki jest zmieniona tylko w ustawieniach.

Ale nie zawsze opisane metody są skuteczne. Potem przychodzi z pomocą programów poszczególnych użytkowników. Scenariusz dla przemysłu jest tu taka sama, jak w ciągłej walce z wirusami: im bardziej wyrafinowane są banery, tym więcej narzędzi tam z nimi walczyć. W tej chwili wybór takich programów znaczne. Obejmują one ugruntowane Ad Muncher lub AdGuard, z interfejsem Rosyjskiej w obsłudze. Ten ostatni jest inny i bardziej gwałtowny praca ze wszystkimi popularnymi rodzajami przeglądarek. Plus AdGuard ledwie spowalnia szybkość internetu i wymaga minimalnej interakcji z użytkownikiem.