779 Shares 4242 views

Jak podnieść temperaturę do 38

Bardzo często, zwłaszcza wśród uczniów i studentów, powstaje pytanie, w jaki sposób podnieść temperaturę do 38 stopni. Po tym wszystkim, tylko wtedy, gdy taka sytuacja powstaje możliwość pozostania w domu, spędzić dzień na relaks lub zdać egzamin. Chociaż jest to kluczowe pytanie, i dość często, dorośli. Jest to całkiem możliwe.


Jeśli jesteś uczniem lub studentem, że sytuacja ta jest zrozumiałe. Twardsze rzeczy u dorosłych, kiedy chcesz po prostu odpocząć i pozostać w domu. To nie zawsze jest poprawne, nawet do siebie. Po tym wszystkim, muszę położyć się do lekarza, który ma przyjść, i nie jest to bardzo wygodne dla dorosłych. A jednak, sytuacja jest taka, że trzeba zatrzymać w domu. Dodge zanim władze nie podoba, to lepiej, aby negocjować z lekarzem. Aby lekarz dał szpitalu, lub co najmniej certyfikat co najmniej, trzeba mieć wysoką temperaturę. Tutaj również trzeba niezbędną wiedzę.

Tak więc, w jaki sposób podnieść temperaturę do 38 stopni? Drogi nie są tak wiele, ale są one nadal. Najczęstszym – ma zapach Klej biurowy. W tym celu przed przybyciem medyczny potrzebuje małą kroplę kleju do wyschnięcia na palcach aż grind oryginalnych kryształów i wstrzyknąć swój nos. Twoje oczy stają się czerwone, wodnisty rozpocznie się w ciągu kilku minut. Nozdrza nosa stają się czerwone i zaczyna wydzielać śluzu. Temperatura podnosi się do pożądanego poziomu, aż do około 38 ° C. Taki stan jest konieczne od czasu do czasu aktualizować, że tak powiem. Po przyszedł lekarz, spojrzał na swojego stanu, najprawdopodobniej, będzie on przepisać szpitalu. Jesteś trochę krępujące, ale osiągnęliśmy ten cel. Na ogół, reakcja ta może być narażone na ludzkim ciele. Można eksperymentować, w celu zastosowania tej metody w odpowiednim czasie.

A jeśli potrzebna jest wyższa temperatura? Na przykład, w jaki sposób podnieść temperaturę do 39 stopni? Jest to również możliwe. Aby osiągnąć ten cel, można uciec się do pomocy jodu. Środki sprawdzone i prawie nikt się nie powiedzie. Zastanówmy się teraz, jak podnieść temperaturę jodu. Aby to zrobić, wziąć kawałek cukru. Kapie na niego kilka kropel jodyny, aby umieścić w usta i ssać aż do całkowitego rozpuszczenia. Nie pij wody. Po kilku minutach temperaturę zaczyna rosnąć i osiągnie 39 stopni. Ty tam!

Często odbywa się to, oczywiście, nie jest to konieczne. Przede wszystkim, prędzej czy później, oszustwo może być ujawniona. Po drugie, powtarzające się sytuacje takie jak ta mogą mieć negatywny wpływ na cały organizm. Uciekać się do takich metod, tylko w nagłych przypadkach, gdy nie jest to pytanie o tym, jak podnieść temperaturę do 38 stopni.

Jest jeszcze inny sprawdzony i stosunkowo prosty sposób. Potrwać kilka łyżek kawy Rozpuszczalny. Umieścić w ustach i próbować połknąć bez wody pitnej. Woda neutralizuje działanie kawy, a pożądany rezultat nie będzie. Ale chcesz sprawdzić na własnym doświadczeniu, jak podnieść temperaturę do 38. tylko ostrzeżenie: takie eksperymenty nie jest zalecany dla osób, które mają problemy z sercem, ciśnieniem krwi. Ponadto, takie działanie może mieć negatywny wpływ na przewód pokarmowy. Stara i sprawdzona metoda – klej piśmienne. Po jego pomoc nie jest już potrzebna, wystarczy przemyć i przedmuchać nos dobrze. Następnie smarować błony śluzowej nosa kremu dziecięcego. Normalna temperatura, organizm powróci do normalnego stanu.

Jeśli nie chcemy uciekać się do takich środków, a następnie przed pomiarem temperatury, można smarować pod pachami red hot pieprz. Piec, ale termometr będzie znacznie wyższa niż normalnie. Można użyć cebulę. Cięcia cebulę na pół i ponownie rozłożyć połówek korpusu pod pachami. Zauważ, że gryzący zapach może wzbudzić podejrzenia, i istnieje ryzyko narażenia.