282 Shares 4414 views

Dogfight w moskiewskich sekcjach: Przegląd, ocena, trenerów i opinie

Coraz większą popularność zyskuje bliską walkę w Moskwie, w którym sekcje mogą odwiedzić absolutnie nikogo, niezależnie od płci czy wieku. Dziś, sport uzależniony od wielu młodych ludzi, którzy często zwracają uwagę na sztuce. Po tym wszystkim, tutaj można pokazać swoją siłę, zwinność i umiejętności.


Federacja walki wręcz

Wszystkie kwestie związane z tego rodzaju sztuk walki, jest zaangażowany w Federacji Rosyjskiej All-sztuk walki (Moskwa). Sekcja nominowania kandydatów do udziału w różnych konkursach, których federacja może następnie zatwierdzić lub odrzucić. Organizacja ta tworzy wszystkie niezbędne warunki dla rosyjskich mieszkańców uprawiać sport, uczyć się nowych technik, bez żadnych problemów, a także reprezentować swój kraj w rozgrywkach międzynarodowych.

Na szczęście, istnieje wiele miejsc, gdzie można zapisać się do bliskiej walki w Moskwie, ponieważ Federacji All-rosyjskiej. Sekcja, gdzie cena wizyty mogą istotnie różnić są opisane szczegółowo poniżej. Również z nich są prawdziwe opinie użytkowników, dzięki którym każdy początkujący lub doświadczony wojownik może szybko znaleźć odpowiednie miejsce do treningu.

Klub 18 walka & fitness

Chłopcy coraz częściej zwracają uwagę na dogfight armii. W Moskwie, w części dotyczącej tego, oczywiście, nie są w rzeczywistości, to dynamiczny sport, bardzo blisko do zwykłej walki. W sercu tej dyscypliny określone umiejętności samoobrony, które są dostępne zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Znany niemal każdy mieszkaniec stolicy klub sztuk walki o nazwie Klub 18 walka i fitness (Nagatinsky, 15) wykonuje jego edukację dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 18 lat. Zapis do wykonywania jednorazowej będzie kosztował 800 rubli, 12 sesji (30 dni) – 4000 rubli, a jeden prywatny Lesson – 2500 rubli.

Idąc do klubu sztuk walki, należy zabrać ze sobą wygodne dopasowanie i wody jako wyczerpujący i skuteczny trening wymaga specjalnego przeszkolenia.

Trener jest Donchenko Maxim. Ze względu na swoje zasługi, jest on szanowany wśród swoich zawodników. Maxim jest sędzia Międzynarodowego kategorii trener kategorii Republikańskiej, jak również klasa międzynarodowa FCF-MMA mistrzem sportu.

opinie

Zarówno dorośli jak i dzieci idą do każdego treningu z przyjemnych wrażeń. Dla najmłodszych szkolenia prowadzone w ciekawy sposób, tak, że dzieci są bardziej skłonne do angażowania się w walce wręcz.

Wielu rodziców twierdzi, że bliski walka w Moskwie, sekcja dla dzieci, który jest w prawie każdym klubie sportowym, to najlepiej, aby go nagrać tutaj. Bo tu najbardziej aktywnych dzieci mogą przelewać swoją energię, pozostając wygodne, a starsze dzieci mają okazję doskonalić swoje umiejętności i fascynować przyjaciół.

"White Lotus"

Innym doskonałym miejscem, gdzie każdy zainteresowany może zapisać się na nastolatka ścisłej walce w Moskwie. Sekcja tego typu stają się coraz bardziej popularne w ostatnim stuleciu, a dziś są one znane nie tylko Moskale, ale także innych miast. Wyjątkiem nie jest, a klub sztuk walki „White Lotus” (str. 26 Baku komisarze, 5), który bierze na siebie dzieci na wszystkich poziomach zaawansowania od 9 do 17 lat.

Trener jest Taibov Ahmed Ramazanovich z następujących nagród i tytułów:

  • CCM w kickboxingu;
  • MC Rosja w freestyle wrestling, a także walk armii;
  • MMA Cup zwycięzca „Best wojownik imperium”.

Koszt abonamentu jednorazowej wynosi 800 rubli. W tej lekcji każdy może zapoznać się z miejscem, aby dowiedzieć się, jak prowadzić szkolenia i oceny własnych mocnych i zrozumieć, co jest nie do opanowania i jak to może być przydatne w życiu.

Standardowe nieograniczony subskrypcji na miesiąc będzie kosztować 7800 rubli, i Grace – 3900 rubli. Ja normalnie wziąć ludzi, którzy już zdecydowali dokładnie co są gotowi, aby połączyć swoje życie walce wręcz.

Kiedy to został kupiony przez subskrypcję i bojownik przygotowuje się do odwiedzenia szkolenia, był pewien, nie zapomnij zabrać ze sobą T-shirt, szorty i buty z miękkimi podeszwami. W tych ubraniach zawsze wygodne do zrobienia, więc w tym klubie, to spotyka się częściej.

opinia ludzi

Rodzice przed zakupem abonamentu dla Twojego dziecka jest zawsze interesujące, aby dowiedzieć się, które recenzuje przypadek, gdzie rosyjski uczy sztuk walki. Sekcja w Moskwie, w tym specjalizacji jest rosyjska odmiana sztuk walki, są dość często, więc wybrać spośród nich najbardziej odpowiednia opcja jest czasami trudne.

Ten klub sztuk walki jest szanowany wśród rodziców i dzieci przez wiele lat. Główne zalety, które wyznaczają użytkownicy są:

  • profesjonalizm trenera oraz jego zdolności do pracy z dziećmi;
  • w szkolenia koncentruje się na bezkompromisową i bezpośrednim pojedynku;
  • w klasie jest zawsze przyjazna atmosfera, tak, że dziecko znajdzie wiele prawdziwych przyjaciół, którzy mają podobne zainteresowania.

Braki jak zaobserwowano w tym klubie. Dlatego rodzice nie muszą długo, by wątpić, że „White Lotus” jest naprawdę godna klubu, że może być bezpiecznie podawany dziecku.

world Gym

Ostatnio w rankingu kompleksu sportowego (ul. Dubininskaya, 71), który zajmuje całe dwa piętra, uwzględnia wszystkie potrzeby ludzi, którzy wolą fitness. Całe pierwsze piętro jest zajęte przez siłowni, kardiostudiey i hal do sprawności, ale na drugim piętrze jest całkowicie oddany do sztuk walki.

Na terenach przeznaczonych do walki, każdy może poczuć się jak uczestnik konkursu, w celu sprawdzenia możliwości własnego ciała. Odwiedź klub mogą osoby w każdym wieku, ponieważ tam są udogodnienia dla dzieci i dorosłych.

Koszt miesięcznego abonamentu waha się od 1000 do 2000 rubli. Klub sportowy jest zawsze działa na takim harmonogramie dni powszednie – od 7 do 23 godzin, w weekendy – od 9 do 22 godzin.

Co zrobić sportowców

Co do pierwszych dwóch klubów o tym miejscu po prostu nie może być negatywne opinie. Pierwszą zaletą jest możliwość zwiedzenia nie tylko dla młodych sportowców, ale również dla osób starszych. Ponadto klienci klubu sportowego pozytywnego o dostępności dodatkowych miejsc, gdzie można bezpiecznie pójść po wyczerpującym treningu i relaksu (basen, bar, studio urody, i tak dalej).

Dogfight w Moskwie: sekcja

Oprócz trzech najlepszych klubów w stolicy, są też inne odcinki, które nie są gorsze od powyższego, w wielu aspektach. Wśród nich:

  1. "Patriota" (ave. Marszałek Zukowa, 12). Ten klub profesjonalnych trenerów uczy, jak zachować swoją postawę, ćwiczenia racjonalny ruch i rozpowszechniać własne zasilanie. Prawie każdy, kto odwiedził klub po raz pierwszy zapoznać się, od razu postanowił kupić subskrypcję, łącząc w ten sposób swoje życie walce.
  2. "Białe Camellia" (Lena 2). Pomimo faktu, że nazwa klubu jest silnie przyciągane do dziewcząt, dla silniejszej płci jeszcze istnieją również ciekawe zajęcia. Natomiast w szkoleniu w walce wręcz, człowiek rozproszony przez wszystkich problemów krajowych i codziennego zgiełku, w pełni poświęcając się do sportu. Wielu klientów klubu osiągnęli znaczące szczyty w sporcie i zdobyły najwyższe tytuły, pokonując przeciwników w różnych konkursach.

Sekcje te są godne szacunku, bo dla nich też, że wiele dobrych słów. Wszystkie z nich otrzymują codziennie swój adres email pozytywnej informacji zwrotnej od klientów, co przyczynia się do ich szybkiego rozwoju.