530 Shares 5030 views

DjVu ekspansja. Otwarta Android PC?

Większość e-książki, zwłaszcza przedmiotów fakultatywnych, ma .djvu przedłużacza. Przekonajmy się, jaki rodzaj formatu iz jakiego programu można tworzyć. dowiedzieć się również z pomocą jakiegoś oprogramowania, można zobaczyć DjVu, otworzyć na komputerze i Android takich plików.

Co to jest ekspansja

Rozszerzenie pliku .djvu – jeden z najbardziej powszechnych formatów. Został on zaprojektowany do tworzenia skompresowanych dokumentów ze skanowanych obrazów. Główną wartością jest to, że może on być stosowany do tworzenia nie tylko dokumentów tekstowych i e-książek z pełnymi tabel, diagramów, ilustracji. Najbardziej popularne to typ pliku to studenci.

Aby utworzyć dokumenty z tym rozszerzeniem, używamy specjalnych programów, takich jak DjVuLibre i DjVu Małych. Djvu odczyt na Androida nie różni się od komputera z systemem Linux Systemy Windows lub zobaczyć tego formatu pliku.

Dokumenty z tym rozszerzeniem może zawierać nie tylko tekst, ale również w spisie treści, linki. Wszystko to pozwala na stworzenie łatwo poruszać się po dokumencie, zaznacz go w głowę, aby utworzyć przeszukiwanie tekstu przyjazny dla użytkownika.

Format jest dość prosty i łatwy w użyciu. Wiele drukuje do elektronicznych kopii swoich produktów w tym formacie.

Czytaj djvu komputer

Tak, my zorientowali się DJVU formatu. Android-otwierania tego typu plików, dowiedzieć się, jak szybko, jak radzić sobie z tymi przez które programy można otworzyć go na komputerze.

Najczęstszym Program czytać dokumenty w tym formacie – WinDjView. To działa na prawie wszystkich wersjach systemu Windows. Można go używać, aby otworzyć książkę w nowej karcie lub w nowym oknie, aby wyświetlić stronę w trybie ciągłym, zakładki, wyszukiwanie frazy w dokumencie, kopiowanie i zaznaczyć tekst lub obraz i wykonywać wiele użytecznych działań z plikami. Jednak niektóre funkcje są dostępne tylko wtedy, gdy dokument zawiera wbudowany w warstwę tekstową.

Nie mniej popularne i DjVu Reader Program. To pozwala nie tylko przeglądać dokumenty, ale również spojrzeć na to odpowiednich słów lub fraz, skopiować tekst lub obraz. Dodatkowo, program posiada przyjazny dla użytkownika nawigacji.

Istnieją inne, mniej znane programy, ale nie to, co różni się od powyższego są dwa, jest to, że mają one mniej funkcji i nie pozwalają na przeszukiwanie dokumentu, edytować je.

Jak otworzyć na Androida

W internecie można znaleźć wiele programów, które pomogą Ci otworzyć plik djvu. Na android trzeba zrobić, aby zainstalować jeden z następujących aplikacji:

1. VuDroid – Darmowy program, ale z interfejsem w języku angielskim.

2. DJVUDroid – również darmowy program do odczytu plików w tym formacie. może nie tylko je przeglądać, ale także, aby otworzyć ostatnio przeglądane, aby szukać dokumentów w folderach.

3. EBookDroid – darmowy program, który pozwala na oglądanie nie tylko pliki z rozszerzeniem .djvu, ale .pdf

Istnieje wiele darmowych programów, które wykonują doskonałą pracę z czytania DJVU. Należy zauważyć, że aplikacje te nie pozwalają na edycję plików z tym rozszerzeniem. Wiele osób nie może szukać treści, podkreślając i kopiowanie tekstu i obrazów. zestaw funkcji w tych programach jest ograniczony.

Skąd pobrać djvu-czytnik dla Androida

Więc dowiedział się, co DJVU. Android otworzyć tego typu pliku, możemy także zająć. Teraz Pohorje o tym, gdzie znaleźć te programy. Najlepiej jest użyć «» Google Play i przejdź na oficjalnej stronie „Google Play”. Można tam znaleźć wszystkie możliwe aplikacje do odczytu tych plików formatów. Można wybrać darmowy program, a także w wersji płatnej, która zostanie rozszerzona funkcjonalność. Wszystkie programy są sprawdzane i nie zawiera wirusów, co oznacza, że nie będą narażać urządzenie niebezpieczne.

Teraz, że wiesz co DjVu, niż otworzyć na Androida i plików komputerowych z tym rozszerzeniem, jak i gdzie można pobrać programy, które potrzebujesz.