468 Shares 8896 views

Jakie ryby są gryzienie we wrześniu? Połowy we wrześniu: że ukąszenie?

Wrzesień – idealny czas, aby złapać żadnej ryby. Z lekkim spadkiem osób temperatury wody stają się bardziej aktywne. I dotyczy to również do pokoju, a do ryb drapieżnych. Po pierwsze bez ostrożnością noszone wokół stawu w poszukiwaniu przynajmniej niektórych żywności w oczekiwaniu na długiej i mroźnej zimy, a ten ostatni nie przegap okazji do zysku o nich przy okazji.

Połowy we wrześniu, to ma zalety związane ze zmianą pór roku. Ostatnie ciepłe dni spędzone z wędką lub przędzenia na świeżym powietrzu przyniesie nie tylko dobry połów, ale też wiele pozytywnych emocji.

Większość początkujących wędkarzy zastanawiają się, co ryby są gryzienie we wrześniu, a co nie jest? Zrozumieć, żeby pomóc znajomość czasowego zachowania pewnych typów mieszkańców głębin. Chodzi o to, że każda ryba zachowuje się różnie w różnych porach roku. Niektóre ostro reaguje na spadek temperatury i wydzieleń, pozostawiając dno, podczas gdy inni wychodzą z powierzchni do głębokości.

Dziobanie we wrześniu charakteryzuje się niestabilnością. W zależności od warunków pogodowych i ciśnieniu atmosferycznym, może być zbyt aktywny lub znikają na długi czas.

Zwłaszcza w jesieni życia ryb

Wszystkie ryby we wrześniu, nadal żyje na letnie rutyny. Glony w tym okresie są jeszcze zielone, a owady kontynuować swoją zwykłą aktywność życiową. Innymi słowy, dla spokojnej wystarczająco jedzenia ryb. Predators w ciepłej wodzie nieaktywnych, a wyjdzie na polowanie głównie rano i przy zachodzie słońca.

Ale przy pierwszej kropli zmiany temperatury. Wszystko rozpocznie przygotowania do zimnej pogody. Ciche ryby zaczynają jeść pokarm i drapieżne wypłynąć na powierzchnię w celu zaspokojenia ich instynkt łowiecki. Dlatego pytanie o to, co ryby są gryzienie we wrześniu, można odpowiedzieć jednoznacznie – niemal wszyscy. Najważniejsze, aby wybrać odpowiednie miejsce do wędkowania i przynęty.

Czy karp zgryz we wrześniu?

W pierwszej połowie miesiąca nadal karpia ukąszenia na dolnym biegu głównie na warzywnym przynęty. Kukurydza, jęczmień, ziemniaki i groszek są najlepsze przynęty do połowu tej ryby w lecie i na początku września. Polowanie na karpia lepiej z podajnika lub Donkey wyposażonej makushatnikom „manekina” lub wiosną. Spójrz na to w tej chwili powinny być w tym samym miejscu i latem – w głębokich dziur w ziemi z „przepływem zwrotnym” w płyciznach, a także zaczepy.

Czy karpia gryźć na przynęty we wrześniu? Jak. Wraz ze spadkiem temperatury, nie zatrzymać gryzienie, ale jako przynęta w tym okresie lepiej jest używać przynęt zawierających kości, ryb, mączki z krwi i zmiażdżył gemmarus. Może on być również stosowany i zwierzęta te przynęty jak robaki wiązki ślimakowych, oraz ich kombinacje.

Połowy we wrześniu, powinny towarzyszyć systematyczny łowiska karmienia. Najlepsze Jesienne smaki, które muszą być częścią kulek proteinowych zanęty lub mieszaniny są zapachy kopru, słodkie i czarnego pieprzu, czosnku i konopi.

Czy karp zgryz we wrześniu?

Karas, będąc najbliżej spokrewniony z karpia, co prowadzi ten sam styl życia, jako głowa rodziny. Choć jesień ukąszenie nie jest bardzo aktywny, ale złapać ten skromny i wszechobecny ryba nie jest tak trudne. Szukaj karpia we wrześniu lepiej niż w stawach i zbiornikach na głębokości co najmniej 3-3,5 m. W jesieni rzadko zmienia swoje typowe położenie, więc znając miejsc połowowych, możemy zapewnić sobie godne połowu.

Ale jeśli karpie są gryzienie we wrześniu na rzekach? Przepływ zimno nie przyciągnąć ryb ciepłolubnych. Karp wiosna przychodzi do korytach rzek na tarło. Woda tutaj w tej chwili jest o wiele cieplej niż w dużych zbiornikach wodnych, gdzie przepływ rzeki. Spawn, ryba idzie do ich zwykłym środowisku, ale niektóre nadal rozstrzygnąć w nowych obszarach. To jest prawdziwa rzeka karp.

Przy czym woda chłodząca staje się siedzący tryb życia, przez większość czasu w głębi ostrości z minimalnym prądem. Tak więc, idąc do połowów jesienią na karpia, należy preferować niskim głębokich rzek. Najlepsze miejsca do wędkowania są jego zaścianka rzeka, jacuzzi i głębokie dziury.

Polowanie na karpia we wrześniu możliwe jest, aby zmierzyć się z podajnika, float i wędkarstwo grunt rozwiązania. Jeśli chodzi o przynęty, to najlepiej używać obornika robak, robaki lub Bloodworma.

Połowy września dla leszczy

W pierwszej połowie leszcza września jest również aktywna. Jednak przy pierwszym zimne przystawki złapać duży okaz jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. W ramach przygotowań do zimy, leszcz idzie do dołów z dala od brzegu, i zwabić go do wiosny nie działa.

Małe ptaki w ciepłe dni doszła do paszy, ale można tylko złapać je wiedząc, gdzie i jakie ryby są gryzienie to we wrześniu.

Szukaj mały leszcz wczesną jesienią powinny być w głębokich zakoryazhennyh miejscach na mieliźnie lub kanał czoło. Jest to najlepiej łowić z łodzi za pomocą prętów borotovoy lub przy użyciu takich narzędzi jak „pierścień”. Podczas łowienia z brzegu, można użyć narzędzi do karmy lub konwencjonalną Donk.

Przynęta będzie działać dobrze wszystkie te same glista, belka vypolzok lub Bloodworms.

Połowu płoci we wrześniu

Zastanawiasz się, co ryby są gryzienie we wrześniu, najlepiej można powiedzieć z pewnością – karalucha. Wystarczy, aby uzyskać prosty pręt pływaka i naiwny przynętę i haczyk zostaną dostarczone.

Roach aktywnie karmienie przez cały rok, więc połów nie zatrzymuje się nawet w zimie. Złapać go w tym okresie możliwe jest zarówno na rzeki i zbiorniki wodne, stawy i jeziora. Szukaj płoć potrzebujemy w strefie przybrzeżnej, gdzie znajduje się każdy roślinność. Jej ulubione miejsca – trzcina lub lilie wodne.

Na jesieni płoć skromny jedzenia, więc można użyć dowolnego przynęty, od chleba do robaka. Aby zapewnić dobry zgryz, pożądane jest pre-przynęta łowiska. W tym celu korzystają można kupić lub wytworzone mieszaniny przynęty siebie.

Wędkowanie na drapieżnika

Każdy doświadczony wędkarz na pytanie, jakie ryby są gryzienie we wrześniu, będzie powiedzieć, że na początku jesieni – jest to najlepszy okres do połowu drapieżników. Z pierwszych pożółkłych liści otwarcia sezonu to polowanie na szczupaka, sandacza, okonia i miętusa. W tym okresie, najbardziej drapieżne ryby animowane, więc można złapać dowolny bieg: przędzenie, Donk, kubki i zwykły pręt pływaka.

Połowy szczupaka

Kiedy stabilne ciśnienie w szczupaki września jest najbardziej aktywna. Nie ma znaczenia, czy jest słonecznie lub pochmurny dzień z drizzling deszczu, najważniejsze, że nie było nagłe zmiany temperatury. W ciepłych okresach połowu szczupaka powinny być płytkie. Najlepszym tego rozwiązania będzie przędzenia.

W zimnie, szczupak idzie do głębokości, gdzie można uzyskać to może być tylko dobra gra drażnić przynętę. Ale to ugryzienie we wrześniu szczupaki?

Jak przędzenia przynęty jest idealnym miejscem na żywą przynętę, w tym snuly i przynęt i przynęty, które naśladują małe ryby. Podczas połowów na kubki lub dolnym biegu najlepiej używać żywej przynęty w formie ponurej, czopem zawiasowym, płoć lub małego okonia.

Połowy sandacza

Mamy okoń we wrześniu jako jesieni rozpoczyna Jordania, ale w przeciwieństwie do szczupaka, rzadko udaje się do powierzchni wody, preferując głęboki polowanie.

Złap go lepiej na lato zherlitsy lub Donk. Najlepszy czas na sandacza rybackiej – noc. To właśnie w tym czasie, to jest najbardziej aktywna. Jednak dobre wyniki uzyskuje się i wiruje blesnenie świcie w ciepły dzień jasny. Aktywność Zander pozytywnie wpływa na małą zachodni wiatr. Gryzienie ryby trwa do około połowy miesiąca, po którym zbierane są w opakowaniu i idzie na zimowisko.

Połowu okoni we wrześniu

Okoń, w przeciwieństwie do innych drapieżników, we wrześniu, specjalny aktywność nie pokazuje. „Sailor” poluje w zwykły sposób, realizując stad fry wokół stawu, a Gorbaczow woli czekać na swoją ofiarę w zasadzce w głębi. Szukaj stado małych okoni powinien znajdować się w strefie przybrzeżnej, koncentrując się wizualnie na ruch narybku.

Standardowa przekładnia do połowu tego drapieżnika – pływak lub wędkarstwo grunt wślizgu, lato jig i przędzenia. Najlepsza przynęta na okonia jest robakiem, wiązka larwy ochotki lub małej przynęty na żywo. W przypadku połowów przędzenia używać obracania lub oscylujących Spinners mały rozmiar lub silikonowy przynętę dyskretne kolory.

Doskonałe wyniki dla rybołówstwa na małą okoń we wrześniu pokazał rok jig – zwykły zimowy pręt z ukłonem i uchwycie na końcu konwencjonalnej żyłki.

Do połowu okoni garbus duży lepsze wykorzystanie przędzenia lub Donk z ryb przynęty jako przynęty.

Cechy ryby miętus we wrześniu

Wrzesień jest jedynym skutecznym miesięcy do połowu miętus. Ryba ta ze względu na jego pojedyncze i niezwykły sposób życia rzadko przychodzi na haku nawet dla doświadczonych wędkarzy.

polowania miętus co najwyżej w nocy, więc rozpoczęcie połowów konieczne jest w godzinach wieczornych. Do połowu tego drapieżnika w upadku lepiej jest użyć Donk nadziany na haku ryb na przynętę, kawałek wątroby lub ryb. Dolny bieg ustawiony w godzinach wieczornych i sprawdzana w godzinach porannych. Miętus głęboko połknie przynętę, więc spotkania są niezwykle rzadkie.