298 Shares 5215 views

Nota informacyjna: leczyć niż czerwone gardło

Uczucie bólu w gardle jest zawsze nieprzyjemne, jako przyczynę sztywności krtani podczas połykania. Kiedy rodzice podejrzewają obecność bólu w gardle jej dziecka, sytuacja może być skomplikowana, jeśli nie wiedzą, co do leczenia gardła dziecka do roku. Nie należy wpadać w panikę. Wystarczy zadzwonić do pediatry w domu do wglądu. Lekarz daje rady, aby doradzić rodzicom, jak leczyć gardło dziecka, i przepisać leki w razie potrzeby.


Który jest zalecany przez lekarzy w leczeniu dzieci z gardła?

Ogólnie rzecz biorąc, większość lekarze przepisują leki, wzmacnia system odpornościowy. Zwykle krople, tabletki lub świece (interferon dzieci, Viferon, Kipferon). Najczęstszą przyczyną bólu gardła u dzieci są zęby podczas erupcji. W tym przypadku, zaczerwienienie poprzedzony jest „na mokro” nosa dziecka, a potem wszystko idzie na ból gardła, kaszel, świszczący oddech i nagromadzenie śluzu.

Aby zapobiec gromadzeniu się śluzu w nosie i gardle, które mogą następnie rozwoju bakterii, jest konieczna do mycia nosa niemowlęcia specjalnymi lekami, które można zakupić w farmacji lub wody mineralnej bez gazu, przy użyciu konwencjonalnej pipety. Ponadto konieczne jest, aby wiedzieć, jak leczyć czerwone gardło, powinna ona również pomóc dziecku (dmuchawa lub watą), aby pozbyć się płynu w nosie. Temperatura w pomieszczeniu może być Nežárkou z akceptowalnego poziomu wilgoci.

Dlaczego jest to konieczne? Suche powietrze jest bardziej komfortowe dla reprodukcji mikroorganizmów. Zjadł zęby nie „winy”, sytuacja jest bardziej skomplikowana, jednak doświadczeni rodzice powinni poświęcić czas biec do apteki na antybiotyki! Są bardziej wyrozumiały, ale nie mniej skuteczne metody leczenia, chociaż większość rodziców po prostu nie wiem, co traktują czerwone gardło.

Jakie leki pomóc dziecku?

Można użyć Iodinol, Lugola, wywar z rumianku, kory dębu lub Tonsilgon®. W tym celu, wstępnie umyte palec trzeba owinąć bandażem, zanurzono w roztworze i natrzeć gardło dziecka, która może być w tym momencie wrzask. Ważne jest, aby szerzyć korzeń języka i tylnej ścianie nosogardła. To jest dokładnie to, co czerwone gardło traktowane dość skutecznie. Jeśli dziecko jest więcej niż siedem miesięcy, można użyć Tonsilgon® spadek, a następnie przez 30 minut nie zostanie pitnej.

Kaszel pomóc jeśli jest flegma, jeśli dziecko nie jest uczulone. korzeń lukrecji i rumianku są tradycyjne antyseptyczne. Jak długo powinno trwać leczenie? Jeśli lekarz uważa, że niebezpieczeństwo minęło, po leki immunostymulujące, że w dalszym ciągu stanowić dodatkowy 5-7 dni.

Jeśli zaczerwienienie wyjątkiem dziecko ma gorączkę, to prawdopodobnie trzeba używać antybiotyków. To wymaga porady lekarza, który wie, co będzie leczyć czerwone gardło.

W przypadku karmienia piersią, spróbuj częściej karmić dziecko. Mleko matki zaczyna produkować przeciwciała, które pomagają walczyć z chorobami dziecka. Warto też dodać, że w czasie ciąży i laktacji zranić matkę najbardziej w każdym razie niemożliwe.

Dbać o siebie i Twojego dziecka przed niekorzystnymi czynnikami środowiskowymi, tak że może łatwo rozwijać.