333 Shares 2474 views

Szpachlówka do drewna na zewnątrz: cech marki, konsumpcji

Szpachlówka do drewna do użytku na zewnątrz można kupić w sklepie lub stworzyć własną. Niektórzy uważają, że roboty mieszanina nie może być lepiej niż w fabryce. Jeśli też mają taką opinię, należy zapoznać się z niektórymi gatunkami tych mieszanin, aby dokonać właściwego wyboru.

Charakterystyka kit „Rainbow 0023”

Skład ten jest produkowany w różnych kolorach, które przeznaczone są do uszczelniania spoin, pęknięcia i nieregularności w drewnianych podłóg, które są narażone na intensywne obciążenia w czasie pracy.

Kompozycja ma wysoką elastyczność, co ma ogromne znaczenie dla podłóg. Posiada żadnego zapachu i nie wydzielają toksycznych substancji, o różnym zakresie ochrony przeciwpożarowej i niskiej kurczliwości. Między innymi, można liczyć na wysoką przyczepnością. Wszystkie te cechy sprawiają, że kit „Rainbow 0023” jest powszechnie stosowane.

Zakres stosowania

Nanoszenie można prowadzić w jednorodnej drewna konstrukcyjnym typu płyty wiórowej, płyty MDF, płyt pilśniowych i wiórowych. Jeżeli wypełniacz do drewna na zewnątrz jest nakładany na powierzchnię, a następnie w temperaturze pokojowej od +19 do + 21 ° C przez wysuszenie w ciągu 4 godzin. Ze względu na niewielki stopień skurczu wynosi około 1,5 kg / m2.

Funkcje EP-0010

Ten tynki zewnętrzne do pracy na zewnątrz, zgodnie z GOST 28379-89 jest realizowany wspólnie z utwardzaczem. Jednakże przed nabyciem należy uważać, ponieważ żywicy epoksydowej z materiałami wypełniającymi są tylko te składniki, z których są sprzedawane pod oznaczeniem 0010, PE lub EP-0020. Między innymi, utwardzacz dla kompozycji z danymi będzie inna.

Ten tynk jest stosowany w wielu dziedzinach. Może być stosowany do graty, metali, tworzyw sztucznych i ceramiki. Jednak, jak pokazuje praktyka, powierzchnia podłogi lepiej nie przenoś go do tego pasuje kitem akrylowym do drewna. Jeśli chodzi o skład EP-0010, to lepiej użyć, aby wyeliminować wady okien i drzwi. Można stosować mieszaniny i naprawy łodzi i jachtów. Jeśli, na przykład, drzwi wykonane są z drewna, niektóre kit epoksydowej będzie doskonałą podstawę do dalszego barwienia i daje Charakterystyka produktu wodoodpornego. Można korzystać z tej struktury na dużych obszarach.

Charakterystyka kit znaki „Bolars”

Ten wypełniacz do drewna do robót zewnętrznych są wykorzystywane głównie do fasad, na której może się odbyć bez pęknięć prawie 10 lat. Jeśli jest to konieczne, kompozycja może być stosowany nawet na odbudowę ścian w łazienkach i pokojach. W tym przypadku, suszone powierzchnia może być pokryta tapety, farby, płytki lub tynki dekoracyjne. Produkt charakteryzuje się stabilnością wymiarów i odpornością na uszkodzenia. 1 m2 zajmie około 1,4 kg, co odnosi się do grubości od 1 mm. Temperatura otoczenia jest w szerokim zakresie, co jest ograniczona do zakresu od -40 do + 60 ° C.

Wypełniacz do drewna dla warstwy zewnętrznej mogą być stosowane, których grubość mieści się w zakresie od 1 do 10 mm. Cement stosowany jest jako spoiwo. Szlifowanie powierzchni możliwy po 24 godzinach. Przygotowuje się roztwór potrzebne w takiej ilości, żeby mieć czas rozwijania przez 3 godziny tak jest okres życia po mieszaniny w wodzie związku. Ponieważ produkt jest produkowany w Rosji, cena jest przystępna dla wszystkich konsumentów. W torbie 25-kilogramowego będzie musiał zapłacić 400 rubli.

Opis akrylowe kit „Wybór Wizard”

Ten akrylowy wypełniacz do drewna do użytku na zewnątrz jest również szeroko wykorzystywany przez konsumentów. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do składu, który jest produkowany w Rosji pod nazwą „Wybór Wizard”. Zastosowanie mieszaniny może odbywać się beton, cegła, gips i inne powierzchnie mineralnych. Caulking służy do wyrównywania ścian wewnętrznych i zewnętrznych i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Mieszanina jest w oparciu o wodną dyspersję kopolimeru akrylowego. Gdy aplikacja będzie w stanie uzyskać płaską i gładką powierzchnię, który można poddać barwienia. Uszczelniania jest łatwo rozpylać i szlifowania po wysuszeniu.

Massa jest w pełni gotowe do użytku, co upraszcza proces pracy. Ten wypełniacz do drewna do malowania ma wiele zalet, wśród których:

  • Doskonała adhezja;
  • elastyczność;
  • bezpieczeństwa;
  • Materiał środowiska;
  • łatwość zastosowania;
  • niska kurczliwość;
  • rozsądną cenę.

Nawiasem mówiąc, na opakowaniach 3 kg będzie musiał zapłacić tylko 180 rubli.

Opis kit marka Tikkurila «Lakkakitti”

Plaster na drewnie „Tikkurila Lakkakitti” jest uniwersalnym związkiem, który może być używany do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Jako zasadę wystaje kamienia, betonu lub drewna. 5 m 2 trwa około 1 litr kompozycji. Mieszanka doskonale wygładza powierzchnię. Kompozycja jest łatwa do zastosowania i szlifowana, a następnie może być poddana barwieniu wszystkich rodzajów materiałów.

Ten wypełniacz alkidowa kit można stosować do drewna, włókna drzewnego i powierzchni wiórowej. Po wysuszeniu na bazie można stosować alkidowe farby lateksowej, katalityczne lub oleju. Kompozycja nadaje się również do mielenia na mokro lub na sucho, i zarysowaniem. Jako rozcieńczalniki można stosować benzynie lakierniczej i rysunku przeprowadzono metodą natrysku lub szpachlą.

Ten płaszcz z drewna, którego cena wynosi 850 rubli 0,33 litrowym słoiku, musi być suszony w temperaturze od + 23 ° C. W tym przypadku, gdy wilgotność względna powinna wynosić 50%. będzie trwać kilka godzin, które zależą od grubości warstwy, przy wilgotności względnej powietrza i w temperaturze otoczenia. Minimalny czas utwardzania wynosi 30 minut. Wielu specjalistów interesuje takich właściwości jak gęstość, i suchej pozostałości. Są równoważne do 1,8 kg / l i 0,018%, odpowiednio. Dobrze wymieszać wytrzymanie transportu i przechowywania w niskich temperaturach.

Charakterystyka stosowania szpachlówki do drewna

Elewacji w postaci pasty do stosowania na zewnątrz z każdej struktury muszą być koniecznie stosowane w przygotowanym podłożu, które polega na czyszczeniu z kurzu, tłuszczu i pyłu. Nie mieć nadzieję, że uformowana warstwa jest w stanie zablokować inne składniki, które nie są wykonane z drewna. Jest poza zasięgiem nawet szpachli epoksydowej, pomimo faktu, że ma szeroki zakres zastosowań. To dlatego, że wodę, tłuszcz i zanieczyszczenia odrzuca osadzonej warstwy i nie pozwala mu wejść do oddziaływania cząsteczkowego z drewna.

W celu usunięcia resztek starej farby należy stosować mechanicznie. Te zgarniacze zawierają metalowe, suszarki przemysłowe, oraz szlifierki. Alternatywnie, można użyć szczotki metalowej, która pasuje na wiertarki lub szlifierki.

wniosek

Gdy wypełniacz do drewna do malowania jest nakładana na powierzchnię drewna najlepiej jest użyć gęsty kompozycje. W każdym razie, wniosek powinien być zrobione za pomocą pacy gumowej, ale może być stosowany do metalowym narzędziem, który jest jednak mniej wygodne.