653 Shares 8676 views

Sanatorium "Zielone Miasto", Iwanowo Region. Region sanatoria Iwanowo

Urlop wellness dziś popularne. I dość znanym miejscem jest sanatorium „Zielone Miasto”. Iwanowo Region słynie z gościnności, piękne krajobrazy i, oczywiście, centrum odnowy biologicznej. Więc gdzie iść samotnie?


Położenie Ośrodek lokalizacja

Oczywiście, położenie danej instytucji – pierwsze pytanie, które zainteresowane podróżnika. I ten ośrodek zdrowia znajduje się 15 kilometrów od miasta Iwanowo. Sanatorium „Zielone Miasto” to kompleks budynków mieszkalnych i domów jednorodzinnych, które są otoczone lasem. Tu, w otoczeniu natury w ciszy i spokoju, znajdziesz wspaniałe wakacje. Nawiasem mówiąc, najbliższa osada jest wioska Loma, który znajduje się 2,5 km od ośrodka zdrowia.

Jakie usługi sanatorium?

Sanatorium „Zielone Miasto” (Województwo Iwanowo) jest multidyscyplinarnym ośrodkiem. Stosowane są rozmaite zabiegi tutaj, co z pewnością może rozwiązać wiele problemów. Praca ośrodek zdrowia przez cały rok i jest szczęśliwy, że zarówno dzieci jak i dorosłych. Nawiasem mówiąc, w lecie jest tam obóz dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat.

Jakie usługi są oferowane przez sanatorium „Zielone Miasto”? Powierzchnia Ivanovskaia – obszar bogaty w wód mineralnych, które są nasycone jony sodu, siarki, magnezu i wapnia, błoto (torf i sapropelu). To właśnie te zasoby są wykorzystywane przede wszystkim w terenie sanatorium.

Najpierw porozmawiajmy o balneary, który oferuje szereg zabiegów. Większość pacjentów przyjmuje kąpieli leczniczych (tlen, minerały, farmaceutyki, Pearl). Oto nawadniania jelita do trzymania, jak również procedury ginekologicznych. Dość popularne jest jednostką prysznic gdzie oferta okrągły, rosnąco prysznic i jacuzzi.

Jeśli chodzi o leczenie błota, pacjenci są często przepisywane wanny do kąpieli lub procedury do jamy ciała. Oto inhalacyjne pokoje dla osób cierpiących z powodu problemów z układem oddechowym.

Powszechnie stosowane i różne zabiegi fizycznych, w tym, procedur elektroforezy laserowych i ultradźwiękowe, elektrycznych, darsonwalizacji, galwanizacja i elektrostymulacji. Niektórzy podróżni są pokazane Ozokeryt lub kąpiele parafinowe. Ponadto, terytorium szpitala jest szeroko stosowany ziołowe praktyki medycyny i girudoterapii mineralotherapy. Istnieje również specjalnie zaprojektowany system rehabilitacji fizycznej i psychicznej, w tym jogi i aromaterapii.

Zasady i warunki zakwaterowania: opis salonach i obwód zasilania

Na terenie istnieją różne rodzaje pokoi, w tym pokoje standardowe i deluxe. Niezależnie od tego numeru, który wybiera się pan będzie czekał na komfort, spokój i czystość. Oczywiście, każdy pokój wyposażony jest w niezbędną ilość mebli, w tym łóżka, szafy i szafki nocne. Istnieje również łazienkę i toaletę. Sprzętu AGD są w telewizor oraz apartamenty z kuchenką mikrofalową, małą lodówkę i naczynia.

Co do jedzenia, to jest zwrócić uwagę tutaj. Dieta jest wybierany indywidualnie przez lekarza w zależności od istniejących naruszeń pacjenta. Przestronna jadalnia może jednocześnie przyjąć wszystkie gościom ośrodków. A w kuchni pracuje bardzo doświadczonych i utalentowanych kucharzy.

Wypoczynek i rozrywka dla gości ośrodka

W rzeczywistości, ośrodek zdrowia organizuje nie tylko leczenia, ale także resztę swoich gości. Na początek warto zauważyć, że zaledwie 250 metrów od ośrodka zdrowia jest otwarty rzeka. To daje pacjentom możliwość nie tylko spacer po plaży, ciesząc się pięknem przyrody, ale także do opalania i pływania łodzią.

Z drugiej strony, istnieje wiele możliwości, aby mieć wielki czas na terenie ośrodka – to gry planszowe, a także biblioteka z imponującą kolekcją książek, a także cyklicznych imprez kulturalnych, a także lokalnych wycieczek i wędrówek.

Sanatorium „Zielone Miasto”: Opinie

Samo sanatorium pozostawia tylko pozytywne wrażenia. Goście ośrodka w pierwszej kolejności zaznaczyć komfortowe pokoje, które są zawarte w wyjątkowej czystości. Oczywiście, jakość leczenia i procedury są również na przyzwoitym poziomie. Pacjenci są wdzięczni i kucharzy, którzy zachwycają codzienie menu smaczne i urozmaicone. Niewątpliwą zaletą jest również centrum odnowy biologicznej bliskość rzeki, która otwiera nowe możliwości dla rekreacji wodnej.

Inny region Sanatorium Iwanowo

Niestety, nie każdy może odpocząć na terytorium takich wspaniałych ośrodków. Co zrobić, jeśli nie można dostać się do sanatorium „Zielone Miasto”? Iwanowo Region jest bogaty w centrach odnowy biologicznej, dzięki czemu można znaleźć inną opcję łatwo.

Na przykład, w Teykovsky Rejonowy Ośrodek jest szeroko zdrowie „Oboslunovo”, który oferuje wiele zabiegów, w tym kąpiele błotne, cynkowanie, Artykuły fizjoterapii, ozokeritotherapy i t. D.

Nie mniej popularny jest ośrodek „Słoneczny Brzeg”, znajduje się na obrzeżach Kohma. Oferuje również kompleksową diagnostykę, leczenie, a także wiele zabiegów kosmetycznych. Innym znanym miejscem jest centrum odnowy biologicznej „Reshma”, znajduje się na Wołgi, w otoczeniu lasów i łąk kwiatowych – Tutaj znajdziesz nie tylko przyzwoity standard życia, ale także leczenie wysokiej jakości, piękne krajobrazy i czyste powietrze.

Centrum Odnowy Biologicznej „Zielone Miasto” w Moskwie

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz iść w regionie Iwanowski, nie zapominaj, że zawsze istnieją inne opcje. Na przykład, bardzo blisko do stolicy to kolejny dobry ośrodek zdrowia o tej samej nazwie – sanatorium „Zielone Miasto”. Region Moskwa ma również znakomite ośrodki masa zdrowia.

Wyobraźmy sobie spokój, pilot z 70 hektarów cywilizacyjnych powierzchni gruntów objętych lasu. To właśnie tutaj, w pobliżu czystego zbiornika wodnego, znajduje się sanatorium „Zielone Miasto”. Pushkino (najbliższe miasto) znajduje się pięć kilometrów, a kapitał jest o 20 km.

To uzdrowisko oferuje również wiele różnych usług, takich jak fizykoterapia, sauna, masaże, dobre odżywianie i regularne ćwiczenia fizyczne pod nadzorem doświadczonego trenera. Spacer na świeżym powietrzu, pyszne jedzenie, komfortowe pokoje i ciekawe imprezy kulturalne będą niezapomniane wakacje.