624 Shares 8894 views

Jako crossloop twarzy. Jak dopasować pętlę przednią skrzyżowane

Dzianina jest często spotykane w codziennej garderoby, choć są one dość drogie. Tymczasem, aby nauczyć się tej sztuki jest dość prosta. Jeśli już posiadają pewne umiejętności, to jest użyteczne, aby dowiedzieć się dziewiarskich przedni przekroczył pętli, to – podstawą wielu pięknych wzorów. Ponadto, produkt będzie bardziej gęsta i praktyczna w noszeniu, a jednocześnie zachowuje swój kształt lepiej. Ponadto, gdy czytanie diagramów jest bardzo powszechne jest coś takiego jak twarzy kciuki. Spotkaliśmy się i jesteśmy z nim.

Przygotowanie do pracy

Warto więc zrozumieć, jak zmieścić się w pętli przedniej kciuki. Nawiasem mówiąc, czasami te pętle są nazywane „babcia”, nie zdziw się, jeśli znaleźć termin w literaturze. Aby opanować tę technikę można nawet początkującym. Wystarczy tylko zaopatrzyć się w dogodnych szprychy i nici wełnianych. Tak, będzie trzeba także dodatkowego odwiertu, jak wiele wzorów są z dzianiny z jego pomocą.

Krzyż pętle twarzy można na ciągi o dowolnej gęstości, ale żeby się tego nauczyć, to lepiej wziąć grubej przędzy. Następnie rysunek jest otrzymywany relief i łatwo widoczne. Z reguły tego rodzaju wzorców vyvyazyvayut zimowe ubrania. W tym przypadku, to pasuje do każdego wełny. Lepiej jest, jeśli to jest z kupka lub nie, tak że produkt nie zamieni się w niezręcznej stworzenia, gdy jest to niemożliwe, aby zobaczyć wzór. Dobrze, jeśli jest gładka, prawie błyszczące nici z dodatkiem syntetycznych. Wtedy sprawa będzie utrzymywać lepszy kształt i uzyskać wyraźny obraz. Jeśli chcesz korzystać z wzorców ulga dla dziania łatwiejsze i letnie ubrania, tradycyjne „Spit” i „okablowanie” nie pasuje ci. Należy zwrócić uwagę na inne opcje, zwłaszcza ze względu na ich ciężar: perła wzór „keg”, płatki, gwiazd i innych. Będą wyglądać świetnie na cienkiej nici. Ponadto, jeśli używasz magazyn gdzie znajduje się obraz gotowego modelu i opis prac, to trzeba podnieść przędzy zgodnie z zaleceniami, w przeciwnym razie nie ma gwarancji Ci doskonałe wyniki.

Algorytm działania: Podstawy

Powiedzmy, że masz odpowiednią ilość rzędów dzianiny, i są gotowi, aby dowiedzieć się dziewiarskich twarzy skrzyżowane pętle. Co może być prostsze! Śledź szczegółowe algorytmy i nauczyć się robić na drutach przód przekreślonego pętli:

1. Prawo igła hak następną pętlę znajdujący się jeszcze na lewej szprychy.

2. chwycić nici i provyazyvaem uchwyt na ściance tylnej.

3. Ciągnięcie otrzymanego pętli na przedniej stronie.

Aby bełkot pętli rzędu kilku:

1. ramienna jest częścią pętli przeciwnie – od lewej do prawej.

2. Pętla provyazyvaetsya ścianki tylnej.

3. Gwint jest wyciągnięta do niewłaściwej stronie.

Znaczenie przejścia jest to, że pętla jest włączona w drugą stronę. Po opanowaniu podstawowych zasad przystąpić do badania wzorców.

Prosty ulga guma

Wzór ten pozwala na rozciągnięcie produkt, nie tracąc kształt. Ta guma jest gęstsza niż zwykle. Pętle są umieszczone po prawej stronie, a następnie lewa ręka, kolejność dziewiarskich może być różna. Oto przykład jak przejść pętle twarzy:

1. Czoła rzędzie 1 twarzy skrzyżowane przekroczył swoją 1 Zły pętli.

2. Wszystkie kolejne wiersze zgadzają „rysunek”. Określenie to oznacza, że w pętli twarzy twarzy są dziane na purl – szmer.

Ta guma jest idealnym miejscem na drutach szaliki, czapki i poszczególnych elementów, które wymagają dodatkowej sztywności lub ich utrwalenie. Aby te obejmują, na przykład, taśmy na podkoszulki i kurtki.

Braid: Podstawy

Muszą być zaznajomieni ze wszystkimi wzorów z plecionki, znany również jako Aran uprzęży. Konkretnie, były popularne w latach 80. ubiegłego wieku, ale dziś moda na nich z powrotem. I liczba ta nie powoduje kłopoty jeśli poprzedni materiał okazał się zdolny. Zasada dziania w tym przypadku polega na tym, że jedna grupa pętli pokrywa się z innym. W tym przypadku liczba pętli w grupie zależy od grubości oplotu. Tak więc, dla średniej wielkości musi wykorzystać 8 lub 10 zwojów (4 lub 5 na każdej stronie), która zależy również od grubości przędzy. W tym przypadku użyliśmy dodatkowego odwiertu, który opuszcza pętlę. Stosując tę technikę zamienia przejście, jak warkocz. I można vyvyazat a ten warkocz – z trzech zespołów. Ogólnie rzecz biorąc, wzory, które są oparte na plecionki i warkocze – setki. Oni są z dzianiny, a diamenty i placów i rogi i spikelets. Opcje – niezliczone.

maszyny dziewiarskie

Najprostszym rozwiązaniem jest następujący:

1. Wpisz szprychy 20 pętli. Pierwsze – na krawędzi – po prostu usunąć. Ostatnio zawsze pasują do przodu, a drugi – w ramach programu.

2. dzianiny galon pętli 4, 10 twarzy, a następnie ponownie 4 szmer.

3. Drugi rząd i kolejny tally na obrazie do punktu, kiedy trzeba przejechać przez pętlę. Na przykład, można dzianiny 10 wierszy.

4. Teraz musimy dodatkowego odwiertu, będziemy przejechać pętlę. W tej serii normalnie strzelać przewagę, potem provyazyvaete 4 pętle kordonek, strzelanie 5 pętli na igłę pomocniczy, pozostawiając ją w internecie.

5. dzianiny 5 oczek twarzy. Teraz jak provyazyvaem twarzy wszystkie pętle z dodatkowych szprych.

6. Zakończyć liczbę pętli bełkot.

7. Ponownie dzianiny w deseniu, nie zapomnij, aby powtórzyć procedurę przekraczania przez 10 wierszy.

Uzyskany obraz widzieliście – to zgrabny warkocz, albo raczej opaskę uciskową. Jak widać, aby opanować ten popularny wzór nie jest tak trudne. Zwłaszcza wiedząc, że technika ta może osiągnąć bardzo różne wyniki.

Wzór „keg”

Innym bardzo prosty rysunek wykonany dokładnie według schematu opisanego powyżej. Liczba pętli w tym przypadku musi być wielokrotnością pięciu plus trzy pętle. Wzór pasuje następujący algorytm:

1. W nieparzystych wierszy (z wyjątkiem trzeciej) jeden zły dzianiny pętli, cztery twarzy; Ponadto, ten wzór jest powtarzany.

2. nawet wiersze provyazyvayutsya rysunku.

3. Szczególną uwagę przywiązuje się do trzeciego rzędu. Tutaj robimy celownikiem. Dzianina 1 źle, a następnie usunąć zawias igły nośnej, dzianiny 3 pętle twarzy, a następnie drugiego z więcej ramion. Dzianiny seamy kolejną pętlę i powtórzyć wzór.

4. Figura rozpoczyna powtarzanie po dziesiątego rzędu.

pomocnych wskazówek

To nie wystarczy do opanowania techniki dziania, musisz być w stanie prawidłowo je stosować. Dodać kilka wskazówek na koniec.

1. W niektórych przypadkach, takich jak, jeśli potrzebujesz dodatkowego mówił tylko strzelać tylko 1 pętlę, nie jest bardzo wygodny w użyciu. Można wymienić narzędzie ze szpilką lub wykałaczką. Crossloop twarzy w tym przypadku będzie znacznie łatwiejsze. Nie trzeba się obawiać, że dodatkowy zrazy wiertnicze.

2. Po pierwsze, nie jest konieczne, aby pokazać wyobraźnię, działać ściśle według rysunku. Inaczej utknąć w pętli, a płaska plecionka z kolei brzydkie podobieństwo.

3. Nie należy zapominać, że rzeczy z obrazem otrzymać dodatkową objętość i ulgę. Należy o tym pamiętać przy wyborze nici i wzory na drutach.

4. Elastyczna związany z tą techniką będą sztywne. Dlatego też, jeśli wybierzesz wątek kolczastego, nosić kapelusz lub sweter można prawie.

wniosek

Teraz, gdy wiesz, jak przejść przez pętle twarzy, i można sobie pozwolić na bardziej skomplikowanych wzorów. Na przykład, można dzianiny dwie pętle wzdłuż przedniej skrzyżowane, ale nie zapomnij dodać pętlę w ten lub następny wiersz. Wzór okaże się nie mniej piękne i oryginalne. W rzeczywistości, po prostu patrząc na ilustracje do tego artykułu, można sobie wyobrazić wiele wzorców związanych z tą techniką. A w rzeczywistości, bardziej od nich! Nadal się uczyć, doskonalić, a Twoja praca będzie nie tylko przyjemność i ogrzania swoich bliskich, ale również zaskoczyć innych.