396 Shares 3826 views

Malina cudu (pomidor): recenzje ogrodników, cechy uprawy i reprodukcji

Odmiany pomidora są bardzo zróżnicowane. Trudno jest znaleźć najlepsze z nich, bo różnią się smakiem, dojrzałością, wielkością. Jedną z ulubionych odmian jest cud Raspberry. Opinie Tomato zbierały się wyjątkowo pozytywnie. Stopień ten jest zalecany przez doświadczonych rolników. Łączy w sobie wyjątkowe cechy. Co to jest pomidor?

Opis odmian

Pomidory Czekoladowy cud wyróżnia się wysokimi zaroślami. Przy uprawie w warunkach cieplarnianych roślina osiąga wysokość ponad 2 m. Podczas gdy niereparowane odmiany nawet w szklarni nie wzrastają do 0,5 m.

Dlaczego zdobyłeś takie niesamowite nazwisko dla odmian pomidora – Cudownego Cudu? Świadectwa wskazują, że wspaniałe owoce crimson pojawiają się na gałęziach pomidora . Ponadto, po prostu zadziwiają z ich wielkością i mają zaskakująco przyjemny smak. Jest to jego kolor i rozmiar marki i nazwano Raspberry Miracle.

Pomidor (recenzja poniżej) ma niesamowitą cechę. Pierwsze zbiory na tulei będą znacznie większe niż poniższe. Ogorodniki twierdzą, że pierwsze owoce, które dają roślinę, mogą przekroczyć w swojej masie 1 kg.

Kolejne pomidory będą znacznie mniejsze. Ich średnia masa wynosi 200-600 g. Jednak kompetentni hodowcy ciężarówek docenili tę cechę rodzaju Cielęckiego Ciała. Pomidor, recenzje wielu ogrodników potwierdzają, jest szeroko stosowany w sałatkach, jeśli chodzi o pierwsze owoce. I przeciętne zbiory są idealne do ochrony.

Czy wiesz, dlaczego nazywają się pomidorami Złoty Czekoladowy Cud, którego recenzje są pozytywne? W 2014 r. Seria pomidorów została nagrodzona złotym medalem. Wspaniałe cechy potwierdzają nie tylko rolnicy samochodów ciężarowych i wiodący agronomowie. Dlatego nazywa się marką: złoty malinowy cud.

Główne zalety

Dlaczego Miracle Raspberry (pomidor) jest tak popularny? Świadectwa wskazują, że roślina jest bezpretensjonalna. Nawet niedoświadczony ogrodnik poradzi sobie z jego uprawą i zbierze doskonałe zbiory.

Ponadto, pomidor ma następujące zalety:

 • Owoce są duże i piękne;
 • Nie pęknij;
 • Zawsze zapewnia wspaniałe zbiory, nie zależne od pogody;
 • Odporne na choroby;
 • Miąższ mięsisty, o oszałamiającym smaku;
 • Owoce mogą być użyte do produkcji past, puree, sok pomidorowy i inne rodzaje konserw, a także do sałatek.

Odmiany Crimson Miracle Series

Hodowcy wyhodowali wiele odmian. To pozwala dowolnemu agronomowi na podsumowanie swoich pomysłów smakowych serii Crimson Miracle. Opinie ogrodników potwierdzają, że opisy podane przez hodowców są prawdziwe.

Zwróć uwagę na następujące klasy:

 1. Malinowy króliczek. Ma wysokość krzaka około 1 m. Przynosi duże zbiory, nawet w przypadku chłodnej pogody. Dobrze toleruje ostre zmiany temperatury. Waga owoców około 500 g, smak jest bogaty, słodycz.
 2. Malina wyga? Ni? Cia. Jedna z najbardziej ulubionych odmian farmerów. Soczysty pomidor, jasny karmazyn, okrągły, duży i gładki.
 3. Wino malinowe. Intoxicates z nienagannym smaku. Owoce nie są bardzo duże, około 400 g. Ale aby smak nie był gorszy od innych gatunków.
 4. Karmazynowa radość. Nowa hybryda, której nie można mylić z innymi odmianami. Hodowcy próbowali się pochwalić. Owoce są małe (w stosunku do pozostałych braci) do 250 g. Ale rośnie tak mocno, że szczotki wydają się po prostu ogromne i ciężkie. Po usunięciu pierwszych owoców, krzak zaczyna zwiększać masę pomidorów pozostawionych na gałęziach. Ponadto, stale ustawia nowe owoce. I to trwa do jesieni. Z łatwością przenosi pierwszy mróz, który jest śmiertelny dla zwykłych pomidorów. Smak jest doskonały, pomidory są słodkie i bardzo smaczne.
 5. Malina bizona. Pomidor jest odpowiedni dla tych, którzy chcą uzyskać dobre plony z małego obszaru. Płodność pomidora jest po prostu bezprecedensowa. Waga – około 0,5 kg. Ma kształt karmazynowej kuli.
 6. Szkarłatny sen. Odmiana jest wysokowydajna, osiąga wysokość około 100 cm i jest związana z każdą pogodą. Waga do 700 g.
 7. Malina pożądana. Tak piękne pomidory, że naprawdę jest to pożądane przez wszystkich doświadczonych rolników, ogrodników i po prostu fanów. Krzew tego przystojnego mężczyzny jest otwarty, silne liście. Zakład musi być związany z podparciem. W przeciwnym razie może spaść pod ciężar jego zbiorów. Owoc waży około 600 g, ma bogaty karmazynowy ton.
 8. Karmazynowy król. Krzew osiąga wysokość 1 m. Owoce są identyczne pod względem kształtu i masy, odporne na pękanie. Zakład zapewnia dobre zbiory pysznych owoców o wadze około 400 g.
 9. Ser malinowy. Krzewy są małe, względem pozostałych hybryd tej odmiany. Ich wysokość wynosi średnio 70 cm. Owoce są cordate, ważące 300 g, bardzo delikatne, soczyste, o wyjątkowo przyjemnym zapachu.
 10. Karmazynowy bohater. Spłaszczył mięsiste i jasne owoce o czerwonej toni o gramaturze 800 g. Odporny na pękanie, dobrą gęstość, łatwy do wyhodowania.

Cechy technologii rolniczej

Jeśli znasz pewne cechy, nie jest trudne do wyhodowania doskonałej uprawy. To zajmie żyzną i wysokiej jakości glebę, która będzie mogła karmić rosnące pomidory Złoty malinowy cud. Recenzje Ogorodnikow polecam glebę do gotowania jesienią.

Aby uzyskać silną wysoką roślinę i duże owoce, należy wymieszać glebę humusową, piaskową i ogrodową w jednakowych proporcjach.

Uprawa sadzonek

Dowodem na takie rośliny, jak pomidory malinowy cud, recenzje ogrodników, pielęgnować metodę sadzenia. Siewnij nasiona na początku marca. Są wstępnie zdezynfekowane.

Nasiona nasion w plastikowych pojemnikach na głębokość 0,5-0,7 cm, 20-25 sztuk na pojemnik.

Kiedy pojawiają się pierwsze pędy, usuwają słabe i zakrzywione kapusty. Następnie co tydzień pozbywamy się roślin, które są w tyle w rozwoju.

Zwykłe nurkowanie pomidorów nie jest objęte tą metodą uprawy sadzonek. Ale jeśli jest to konieczne, rośliny są przeszczepiane, pozostawiając dla każdego z nich obszar 10 x 10 cm.

Instrukcje dotyczące opieki

Pomidor potrzebuje właściwego podejścia do uprawy.

Aby uzyskać doskonałe zbiory, musisz przestrzegać pewnych zasad:

 1. Regularne i, w niezbędnym stopniu, bogate nawilżenie gleby. Zaleca się stosowanie systemu nawadniania kroplowego.
 2. Po zwilżeniu należy lekko poluzować glebę.
 3. Wykonać górne opatrunki rośliny z nadfosforanem (proszek lub suche granulki).
 4. Przygotować glebę torfem, obornikiem, popiołem drzewnym i preparatami złożonymi.
 5. Obowiązkowe jest podszewka krzaka do kratownicy.
 6. Konieczne jest utworzenie zakładu w jednym lub dwóch łodygach.

Reprodukcja kultury

Do dojrzałych, soczystych i pięknych owoców zbierane są nasiona. Przecież tylko od nich następny rok uprawy rośnie w miarę możliwości obficie. Zaskakującą cechą są nasiona pomidorów Ciemny cud. Zeznania Ogorodnikowa wskazują, że odmiana ma długą żywotność.

Nasiona zwykłych pomidorów mogą utrzymywać się maksymalnie przez 10 lat. Pomidory serii Crimson Cudów będą doskonale rosły nawet z tych nasion, które czekają na sadzenie od 15 lat. I będą zapewniać równie wspaniałe zbiory.

Widok truckers

Chociaż te pomidory pojawiły się stosunkowo niedawno, to jednak udało się im zyskać popularność i są bardzo popularne wśród naszych samochodów ciężarowych. Różnorodność ta otrzymała tylko pozytywne opinie. Mając ogromne zbiory, usprawiedliwia jego nazwisko. Duże owoce, kolor malin, jest prawdziwym cudem.

Nic dziwnego, że prawie wszyscy mieszkańcy latają starają się rozwinąć te pomidory.