415 Shares 4946 views

Jak umieścić utwór na iPhone połączenia. Instrukcje.

Jeśli właśnie stać się dumnym posiadaczem nowoczesnego gadżetu iPhone, to na pewno zaczął się martwić o pytanie, jak umieścić utwór na iPhone połączenia. A jeśli jest w istocie, pozwól nam razem uczyć się, jak to zrobić. Jak wiecie, w każdym zwykłym telefonie jest elementarne i proste: Wybierz swój ulubiony dzwonek i po niezbędnych ustawień określonych jako dzwonków. Z iPhone są bardzo różne. Po tym wszystkim, aby przychodzące połączenie odczuć swoją ulubioną piosenkę, trzeba pracować trochę.


Jak umieścić utwór na iPhone, aby zadzwonić

Tak więc, w celu uzyskania w bardzo modnym gadżetem brzmiał chłodno melodia będzie musiał sam iPhone, USB kabel i iTunes jest zainstalowany na komputerze / laptopie. Można oczywiście skorzystać z tego narzędzia w iPhone, tak aby nie uciekać się do połączenia z komputerem. Ale opcja ta nie jest najlepsza, ponieważ iTunes jest zainstalowany wymaga niewielkich nakładów finansowych. Więc, niech pierwszy przyjrzeć się, jak ściągnąć piosenkę na iPhone, a następnie – jak ustawić go jako pierścień.

Kurs akcji

 1. Pobrać na oficjalnej stronie dewelopera programu Apple iTunes, a następnie zainstalować go na komputerze.
 2. Podłączyć iPhone do komputera.
 3. Uruchomić program iTunes. Teraz okno programu, przeciągnij wszystkie utwory, które Cię interesują.
 4. Idź do do „iPhone” logo.
 5. Kliknij na „Music” i odhaczyć wszystkie utwory, które chcesz dodać do swojego gadżetu.
 6. Kliknij przycisk „SYNC” i czekać na zakończenie procesu.
 7. Odłącz telefon iPhone od komputera.

Jak pobierać dzwonki, teraz wiesz. Teraz musimy nauczyć się umieścić utwór na iPhone połączenia.

Procedura działania

 1. Z kablem USB do podłączenia telefonu iPhone do komputera.
 2. Uruchomić aplikację iTunes i przenieść go do melodii, którą chcesz nawiązać połączenie.
 3. Kliknij na wybranym utworze, kliknij prawym przyciskiem myszy i kliknij na „informacji o użytkowniku”.
 4. W oknie, które się pojawi, kliknij zakładkę „Ustawienia”, znajdź linię z napisem „Koniec”, kleszczy i zaznaczyć czas zakończenia odtwarzanego utworu. Zapisz wynik poprzez naciśnięcie przycisku „OK”.
 5. Ponownie kliknij prawym przyciskiem myszy utwór i wybierz „Utwórz wersję w formacie AAC.” Jeśli wykonane prawidłowo, widać, że w liście nie było drugi tor. Jego imię będzie dokładnie taka sama jak głównego utworu. Jedyną rzeczą, która będzie inny, ponieważ ten czas odtwarzania.

Stworzyć dzwonek dla iPhone

Tak w poprzednich krokach stworzyliśmy utwór, który jest wybrany konkretny fragment utworu. Pozostaje tylko mieć pewność, że ta piosenka stała się dzwonek do rozmowy. Aby to zrobić, istnieje kilka kroków:

 1. Kliknij prawym przyciskiem myszy na utworzonym torze z listy rozwijanej menu, wybierz „Pokaż w Finderze”. Otwórz folder plików, w którym chcesz, aby wybrać pozycję z .m4a przedłużacza.
 2. Przeciągnij go na pulpit, a następnie usunąć z iTunes.
 3. Zmiana nazwy, czyli zamiast pisać .m4r .m4a formatu.
 4. Kliknij na plik przemianowany z myszką, przytrzymaj przycisk, przeciągnij go do iTunes w „Sounds”.
 5. Podłączyć iPhone do komputera.
 6. Idź w zakładce „Dźwięki”, zaznacz pole wyboru obok przycisku „Audio” do synchronizacji i wybierz Utwórz dzwonek. Kliknij przycisk „Zastosuj”.
 7. Odłącz telefon iPhone z komputerem

To wszystko, wystarczy tylko wpisać w ustawieniach dźwięku telefonu, a zobaczysz, co pojawi się na liście utworzonej dzwonki, które można łatwo umieścić na wezwanie. Jak widać, nie jest to takie trudne. Teraz, że masz komputer pod ręką, kabel USB i iPhone, nie będzie miał trudności z jak umieścić utwór na iPhone połączenia.