859 Shares 2007 views

15 oznak, że Twój kolega jest w rzeczywistości psychopata

Ludzie często określane jako kogoś, kto nie spowodować ich sympatię, psychopatę. Na przykład, znany kinozlodeev często opisane w następujący sposób, choć nie zawsze prawidłowe. Ale co, jeśli twój kolega – prawdziwy psychopata? To nie jest po prostu złym człowiekiem, to musi być bardzo miły człowiek. Zrozumienie problemu będzie można na kilka cech, które odróżniają zachowanie takiej osoby.


jego sadystyczny

Najbardziej wymowny znak o charakterze sadystycznym. Psycho motywuje innych strachem zamiast szacunku, jest on skłonny do zniszczenia, nie do naprawienia. To odróżnia psychopatycznego szef lub kolega z drugiej. Człowiek może być trudny i wymagający, ale powinna motywować inni szanują, dążąc do zapewnienia, że są one coraz lepiej.

On wie, jak zaprezentować się dobrze

Psychopaci – mistrzem komunikacji. Oni są dobrze obsługiwane przez rozmowę, mówiąc bardzo wyraźnie i zaprezentować się w atrakcyjnym świetle. Kiedy masz do czynienia z taką osobą, nie jest trudno uwierzyć, że jest dobry. Psychopata jest w stanie otoczyć komplementy rozmówca, w którym łatwo jest uwierzyć. Następnie należy zakończyć rozmowę i nie mogę uwierzyć, że naprawdę uwieść prośby o takiej osobie.

Ma niesamowitą samoocenę

Psychopaci postrzegają siebie jako centrum wszechświata. Są one tak ważne dla siebie, co myślą wszyscy inni – tylko narzędzia, które można wykorzystać.

Są bardzo pewny siebie, nawet jeśli okoliczności są przeciwko nim

Wiele osób cierpi z powodu niskiej samooceny. Psychoza jest łatwa do określenia przez ile wierzy w siebie. Może on pochwalić się dyskretnie lub bezpośrednio, jednak jest to zawsze osoba, która podkreśla jego znaczenie.

On jest patologiczny kłamca

Po psychopata zaczyna kłamać, nie może i nie chce przestać. Takie osobistości specjalny mentalność, że zawsze używać. W odróżnieniu od zwykłych ludzi, psychopaci nie są zaniepokojeni faktem, że ich kłamstwa mogą stać się widoczne, ponieważ po prostu sovrut aby wybrnąć z tej sytuacji.

On myśli, że jego przepisy nie mają zastosowania

Powszechnie wiadomo, że psychopaci nie są zainteresowani społecznych norm i zasad. Jak narcyzów, są zamknięte w sobie i tak zimno dla innych, oni myślą, że wszystkie one są odpuszczone. łamią zasady, nawet nie myśląc o konsekwencjach.

On życie pasożytnicze

Psychopaci myśleć tylko o sobie i swoich celów w życiu, jak prawdziwych pasożytów. Żyją swoje życie, robić i mówić co chcą, nawet nie myśląc o innych. Zrobią wszystko, dlatego, że cenią sobie i myślę, że nie napisać ustawę. Oni wytrwale przeżywa krytykę swego sposobu życia i nie boją się nawet bezpośrednie oskarżenia wobec tych, którzy starają się kontrolować i regulowane.

Jest przebiegły i wie, jak manipulować

Psychopaci są w stanie umiejętnie manipulować i przetłumaczyć uwagę na innych, pomagając im na zawsze zmienić tę sytuację w korzystnym kierunku. Są szczęśliwi, aby chwalić, jeśli wszystko pójdzie tak jak powinno, jeśli to wszystko nie sumują się one zrzucić winę na kogoś innego. Wszystkie niezbędne techniki dobrze zbadany, a mechanizm działa sprawnie, dając psychopata ma dużo zaufania.

Jego behawioralne problemy w dzieciństwie

Jeśli twój kolega – psychopaty, pewnie nieprzyjemne zachowywał się jak dziecko. On zachowuje się jak na placu zabaw iw pracy. Dzieci różnią się skłonność do psychopaci kłamstwo, kradzież, wandalizm, opracowali pierwszy seksualność czasu. Takie problemy są i inne dzieci, ale psychopaci wykazują one szczególnie trudne.

Nie ma normalne ludzkie emocje

Psychopaci są dobrze naśladować zwykłe emocje, ale nie czują się oni naprawdę są. Większość z tych osób są w stanie manipulować wielki, a otaczający po prostu nie może rozpoznać swoją prawdziwą naturę, aż coś jest nie tak.

Jego długoterminowe cele są nierealne

Psychopaci staramy się osiągnąć niesamowite cele i nie wiedzą jak prawidłowo zaplanować, oczekują, że druga będzie dla nich dostosować. Czasami nie jest to możliwe, ale psychopatą będzie mieć pewność, że wszystko jest możliwe. Porozmawiaj z nim o planach może być bardzo trudne.

On nie ma poczucia winy lub wyrzutów sumienia

Psychopaci nie wydają się martwić o konsekwencjach swoich działań, nie obchodzi mnie, jak to rani innych. Oni zawsze są w stanie wyjaśnić ich zachowanie. Nawet jeśli przyjaciół lub krewnych cierpi z powodu działań psychopaty, on po prostu usprawiedliwia lub odrzuca wszystkie oskarżenia. Sumienie nigdy nie boli: to nawet nie wątpię, że ma absolutną rację.

Jego ataki wściekłości

Nie daj się nabrać psychopatyczne skłonności do uroku, może on łatwo oderwać i wyrazić gniew. Czasami to zgasić proste rzeczy. Bądź ostrożny z osobą, która jest zły z powodu wszystkiego, jego reakcja może być bardzo nieprzewidywalne.

On nie jest w stanie utrzymać związek

Psychopata nie jest w stanie dochować wierności, gdy w związku, to jest stale wprowadzenie nowych obligacji krótkoterminowych. Ale nie osądzać powierzchownie: nie wszyscy ludzie, którzy nie pracują, aby tworzyć relacje, psychopatów. Konieczne jest, aby zwrócić uwagę na kombinacji cech, tylko wtedy normalny ocena.

Często nudzi

Jeśli jeden z twoich kolegów jest zawsze narzekają, że została nudzi w pracy, możliwe jest, że on po prostu lubi skomleć. Niemniej jednak, stałe uczucie nudy może być objawem psychopatii, ponieważ taka osoba jest stale trzeba zobaczyć i poczuć coś nowego. Jeśli nuda łączy się z innymi funkcjami z listy, możliwe jest, że przed tobą jest naprawdę psychopatą.