271 Shares 7561 views

Jak przybliżyć miesięcznych Dobrych Praktyk

Współczesna medycyna poczyniła ogromne postępy, a jeśli to konieczne, można dostosować swój cykl całkowicie niezależnie. W celu zbliżenia miesięczną trasę leku, należy pić co najmniej jeden kurs hormonalnych środków antykoncepcyjnych. Dziewczyny, które biorą pigułki antykoncepcyjne regularnie, zdają sobie sprawę z tego schematu: w pierwszej połowie cyklu, nasz organizm wytwarza specjalny hormon – estrogen, ale w drugiej połowie – progesteronu. Wpływ progesteronu ma na celu zachowanie potencjału ciąży. W związku z tym, celem tabletki zobojętnienia progesteron, zmniejszając jego stężenie w organizmie. W ten sposób, przy pomocy hormonów może wiedzieć z wyprzedzeniem, kiedy nastąpi spadek poziomu progesteronu, a zatem wejdzie miesięczną dziewczynkę.


W celu wywołania miesiączki, wystarczy uruchomić kolejną paczkę tabletek natychmiast po pierwszym, bez przerwy siedem dni. Jednak należy pamiętać, że metoda ta jest bardzo przydatna dla ciała i nie może być użyty więcej niż 1-2 razy w roku.

Jak przybliżyć miesiąc bez tabletek

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcą lub nie mogą brać pigułki, można uciec się do tak zwanych środków ludowej. Są one dość skuteczne i całkowicie bezpieczne. Tak, jak doprowadzić miesiąc?
Dosyć popularne są metody, które są oparte na działaniu ziół leczniczych.
Uważane za bardzo skuteczne Napar z korzeni i liści pietruszki. Przygotowanie jego jest prosta ma dwie łyżki surowców ostrożnie pokroić i wlać do szklanki przegotowanej gorącej wody. Niech mieszanki jak powinien usiąść na cztery lub pięć godzin. Pić pół szklanki wywaru dwa razy dziennie przez pięć dni. Po tym miesiączki.

Innym doskonałym narzędziem, aby pomóc tym, którzy chcą dowiedzieć się, jak doprowadzić miesięcznych, – Infusion oregano. Dobra pomoc od herbaty piżmy. Jednak powinny one być stosowane z dużą ostrożnością, ponieważ dane trawy może powodować ciężkie reakcje alergiczne. Nie zapominaj, że podczas przyjmowania takich środków musi być kategorycznie odmówić leżaki i plażę.

Mity i fakty

Jak przybliżyć miesiąc? Ten problem jest dość delikatna. Wiele kobiet jest zakłopotany, aby zapytać o to u ginekologa. Jest rzeczą naturalną, ponieważ istnieje wiele legend i opowieści, które przekazywane są ustnie. Jednym z najbardziej popularnych wśród ludzi mitów stanów, które mogą powodować miesiączki, przyjmujących duże ilości kwasu askorbinowego. To nie tylko całkowicie bezpodstawne, ale po prostu niebezpieczne: jedzenie wiele askorbinki, pojawia się ryzyko prowokując rozwój wrzodów żołądka i kamieni nerkowych. W wyniku leczenia można spędzić dużo więcej czasu i pieniędzy niż byłyby gdyby w czasie skonsultować się z ginekologiem.

Niektóre kobiety mogą również pomóc leki homeopatyczne, ale tak nie jest wszystko. Jednak homeopatia ma znaczną przewagę: jego zastosowanie ma absolutnie żadnych negatywnych i szkodliwych skutków dla organizmu.

Jeśli zdecydujesz się na przyjmowanie tabletek należy pamiętać, że do tego, aby być naprawdę dobry powód, ponieważ zawsze istnieje ryzyko wystąpienia efektów ubocznych. Wszystkie fundusze są najlepsze dostosowanie się do lekarza.